Норвежка, вкусна гъбена крем супа !

  • 57 551
  • 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ауууу, ще я сготвя тези дни!  Hug

# 61
  • България
  • Мнения: 1 090
Е,няма такава супа,днес я правих за първи път,но няма да е за последен.Детето си сипa 5 пъти,за нас не остана много. Laughing
4ервено Винце, tusen takk!  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 674
Е,няма такава супа,днес я правих за първи път,но няма да е за последен.Детето си сипa 5 пъти,за нас не остана много. Laughing
4ервено Винце, tusen takk!  bouquet

Това е супата.... Wink

# 63
  • Мнения: 7 418
   Връщам темата,струва ми се ,че много от новодошлите съфорумки ще й се зарадват.
   
   Днес и аз най-сетне направих тази супа,с леки вариацийки...... Rolling EyesПолучи се страхотна!Направо ми замириса на Норвегия! Hug Даже и злоядото ми детенце хапна от нея!
   Премного благодаря за рецептата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 3 674
   Връщам темата,струва ми се ,че много от новодошлите съфорумки ще й се зарадват.
   
   Днес и аз най-сетне направих тази супа,с леки вариацийки...... Rolling EyesПолучи се страхотна!Направо ми замириса на Норвегия! Hug Даже и злоядото ми детенце хапна от нея!
   Премного благодаря за рецептата!  bouquet  bouquet  bouquet
Селмичка, благодаря !  Blush  И  много се радвам, че и на детенце му е харесало крем супичката!  Hug

# 65
  • Мнения: 265
Много хубава супа . Благодаря ти   bouquet

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 295
Разкошна е кремсупичката, страшно ми хареса, бърза лесна и мноооого вкусна. Благодая ти Червеновинце

# 67
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Привет, ЧервеноВинце ! Аз пък идвам с благодарности за рецептата на Крем супа от сьомга!
Аз малко я промених и я приготвих така, но все пак основата си е твоята. Стана прекрасна супа с много фин вкус.

Много ти благодаря  bouquet

Ето и снимката Laughing

# 68
  • Мнения: 49
И от мен Благодаря! за чудната супа. Много лесна и вкусна. Дъщеря ми близна и не я хареса, ама тя си е злояда гадинка. Ние обаче си облизахме пръстите. Само да кажа, че аз я направих със заквасена сметана, че в най-близкия магазин нямаше течна. Супер си стана. Следващия път ще пробвам с течна. 

# 69
  • София
  • Мнения: 18 679
аууу, как се наточих и на двете супичкииии  Grinning Само трябва да изядем тука една с топчета и ще спретна тази с рибката, ужасно ми се прияде  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 674
ilrai78   много вкусно ти изглежда супичката!  Hug

Бисквитке аз също понякога я правя със заквасена, когато нямам течна. Laughing Разликата  на вкус не е голяма. Радвам се, че ви е харесала  Hug
Повечето от децата не обичат риба, но гъбената ще и хареса, определено.  Peace Бая злояди деца са я яли... Joy

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 12:46 от ЧервеноВинце

# 71
  • Мнения: 7 418
   A аз за първи път готвих с готварска сметана.  Rolling Eyes Досега винаги съм готвила със заквасена,с която ястията придобиват леко по-кисел вкус,който в никакъв случай не е отблъскващ. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 906
Лелеее, каква супа!!!
Аз задължително ще опитам гъбената, но мисля да сложа заквасена сметана.
Благодаря за рецептата   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 524
Пробвах супата невероятно вкусна е, но е много тежка.Спазих пропорцийте и двама души хапнахме и ще поне за 2 вечери Embarassed

# 74
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен! Днес и аз направих супата от сьомга - стана страхотнааааа!!!
Мерси за рецептата, Червено Винце! Тези дни мисля да приготвя и салата с боб и риба тон.
Поздрави от слънчев Ванкувър  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт