Ревнуват ли каката или баткото?

  • 2 020
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 555
Нямам по-малки братя или сестри и имам само едно дете. Трябва да цъкна някой отговор на посоки, за да видя отговорите ли  newsm78
Няма ли да се научите най-после да правите анкетите като хората  Close

# 46
  • Мнения: 641
Нямам по-малки братя или сестри и имам само едно дете. Трябва да цъкна някой отговор на посоки, за да видя отговорите ли  newsm78
Няма ли да се научите най-после да правите анкетите като хората  Close
Споко ! Промених я. Това ми е първа анкета все пак.
Ако пак нещо не е наред ще го оправим Wink

# 47
  • Мнения: 4 555
Екстра си  Peace
Ама като сме почнали, да ти кажа - сложи малко по-дълго време за гласуване, защото до утре анкетата ще е видяна от толкова малко хора, че на практика няма да са показателни резултатите.

# 48
  • Мнения: 641
Опитах ,ама не може. Как става? Освен да я увелича за 30 дни.


П.С. И това не става.Опитах.

Мерси на Сънчи-Пънчи.

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 13:06 от Рамбо Силек

# 49
  • Мнения: 6 029
Ревнува. Разликата е 6 години.

# 50
  • Мнения: 1 440
Ревнува и то сериозно.

# 51
  • Мнения: 3 478
Според мен недобрата "подготовка" на детето за "идването" на бебето поражда ревността . Чела съм доста по въпроса , преди да родя второто си дете .

Не мога да се съглася с това изказване. Как може да обясниш на 1 годишно дете, че ще има братче или сестриче и да очакваш да те разбере, че и да няма ревност? На по-голяма разлика е възможно, но специално в моя случай, а гледам и на болшинството майки включили се в анкетата децата са с разлика до 3 годинки.

По въпроса, да, имаше ревност и още как. Нещата стават много по-добри вече, но има моменти, в които все още се проявява.

# 52
  • Мнения: 1 877
На моите патета разликата е точно 3 години...ревност въобще не е имало,а и сега няма

# 53
  • Мнения: 3 750
Баткото е на 11,каката ще стане на 7,докато се роди бебо.Никаква ревност не е имало досега,не се и очаква Wink
И двамата са по-нетърпеливи да гушнат бебето и от мен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт