време е за слънцезащитен крем за лицето

  • 59 433
  • 532
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 740
Ооо, не съм я видяла   bouquet
Отивам да чета  Peace

# 481
  • София
  • Мнения: 9 576
http://spirig.bg/daylong-25.php
http://spirig.bg/daylong-16.php
За тези ли става дума? Защото не пише да са за лице...
Да, ползвала съм и 16 и 25 и 50. Всички ги ползвам за лице.  Peace
Даже това, с което се мацотя в момента е спреят. Екстра ми е!  Hug

# 482
  • Мнения: 12
Да,Daylong за мене е най-доброто.Този с фактор 50 пази кожата до 12 часа с едно намазване и не се налага като при другите слънцезащитни кремове/говоря за тези,които са по европейски стандарт/ да се мажеш през 1-2 часа,за да се осигури защита.

# 483
  • Мнения: 2 229
Супер, мерси, ще го потърся в аптеките още днес, като цена най ме устройва! Hug

# 484
  • Мнения: 51
Иимам следния въпрос: искам да си слагам слънцезащитен крем след работа (сутрин в колата-тъмни стъкла, после цял ден в офиса и не ми трябва) когато отивам да взимам детенце от градина и отиваме в парка или се прибирам пеша, абе накратко полудявам, защото ходя в чантата с крема за лице със защита и едни мокри кърпи за измиване на грим, за да си почиствам лицето преди да нанеса слънцезащитния крем.
някой ако има същяи проблем или по-доба идея моля помогнете baby_neutral

# 485
аз си взех на биодерма 40ф за проблемна кожа,защото имах на авен тестера,но се пресече стана на олио,а беше още в годност,днес за първи път се намазах с биодерма и ми изглежда много добър попива идеално и кожата не лъщи
вие къде си съхранявате тези кремове и при каква температура

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 968
И аз реших да си купя Дейлонг,защото няма нужда да се мажеш през няколко часа,но...
Аптекарката ми каза,че изобщо не били хубави и че Биодерма били най-хубавите.Не било вярно,че защитавали цял ден.
питах и за други марки-и по-скъпи,а тя -не,та не -само Биодерма!
Хвана ме яд и ще ходя в друга аптека.

# 487
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Последно си взех флуида на Биодерма 50+, но смятам да пробвам DAYLONG.

# 488
  • София
  • Мнения: 3 787
В момента ползвам за лице Авен 20 SPF.
Преди това пробвах Авен 50 SPF,но ми подейства много зле на лицето.Запуши ми порите жестоко и после 1 месец ми се възстановяваше кожата Sick

# 489
  • София
  • Мнения: 9 576
И аз реших да си купя Дейлонг,защото няма нужда да се мажеш през няколко часа,но...
Аптекарката ми каза,че изобщо не били хубави и че Биодерма били най-хубавите.Не било вярно,че защитавали цял ден.
питах и за други марки-и по-скъпи,а тя -не,та не -само Биодерма!
Хвана ме яд и ще ходя в друга аптека.
Уффф, а при мен точно обратното!  ooooh!
Аз знам, че Дейлонг-а са добри, да- имала съм/пробвала съм всички разновидности на серията. В това няма нужда някой да ме убеждава.  Grinning
Но, исках за разнообразие да си взема така хвалената Биодерма. И понеже мъжът ми е във фармацевтичният бранш, помолих той да ми го вземе.
Него пък колегите там започнали да го разубеждават, че Биодермата не струва нищо пред Дейлонга и че нямало смисъл да се хвърлям на нещо друго, като мога пак да си взема Дейлонг- който е изпитан и с много добри качества и пр. и пр.
Та той от своя страна взе да ме разубеждава- да не си вземам Биодермата.
Та- мнения, колкото щеш!!  #Crazy ooooh!

Последно взех си кремчето на Биодерма Photomax -50+, 40мл. и съм много доволна от него.  Hug
Но спрей на Дейлонг, имам винаги, разбира се... Grinning

# 490
  • Мнения: 1 313
Последно взех си кремчето на Биодерма Photomax -50+, 40мл. и съм много доволна от него.  Hug
Точно същото ползвам и аз. Направо не е за вярване колко леко стои на лицето за крем с фактор, при това толкова висок.

Гледам Daylong доста го обсъждате - аз 3-4 години предимно тях ползвах, но тази реших да разнообразя. Много са хубави според мен.

# 491
  • София
  • Мнения: 9 576
Точно същото ползвам и аз. Направо не е за вярване колко леко стои на лицето за крем с фактор, при това толкова висок.
Да, така е!  Peace
Макар, че понякога виждам по лицето недоразмазани бели ивички от кремчето на Биодерма, които белеят, но примерно ги виждам след 1-2 часа.  Thinking
Което, не болка за умирачка, но с Дейлонга не може да се случи.  Wink

# 492
  • Мнения: 1 313
Макар, че понякога виждам по лицето недоразмазани бели ивички от кремчето на Биодерма, които белеят, но примерно ги виждам след 1-2 часа.  Thinking
Не съм забелязвала такива. Но аз слагам фдт и/или пудра отгоре.

# 493
  • Мнения: 410
Напоследък много се коментира вредата от слънцето.
Наистина ли само медицинската козметика предпазва 100% ефикасно? Вие какво ползвате, кои марки и какви продукти? Флаконите с пулверизатор добро решение ли са, и ако да - кои точно?
Аз бих искала да си взема нещо леко като консистенция, немазно, препоръчайте ми.

# 494
  • София
  • Мнения: 605
използвах бебешкият Клоран с фактор 50, сега се чудя дали пак него да купувам или биодерм пак 50-ти фактор newsm78

Общи условия

Активация на акаунт