Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 21 385
  • 285
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 336
Имаш ли и някакъв имейл да и пиша  newsm78

# 211
  • Мнения: 1 241
Кате, пратих ти на лични координатите на приятеля ми - Васил. Той между другото прави сайтове. Свържи се с него и се разберете дали ще може да свърши работа.

# 212
  • Мнения: 658
Ами Кали, рядко ми остава време за мусака, пиле с ориз и въобще за нещо готвено. Все гледам да се измъкна с нещо по-набързо, замразено, което в най-добрия случай за Ники се оказва леща. Докато направя вечерята и изстине за него, той вече е изял половин "Зайо Байо" или половин филия хляб. Че на всичкото отгоре имаме "100 гр. сладки" точно до яслата и ако не минем от там за някоя бисквита, смятай че цялата махала е разбрала че съм сгафила... След това в къщи предпочита нещо сладичко.  Laughing
До тук не ми се отдава с домашното сготвено, но май трябва да си променим навиците - и той и аз. Иначе в яслата храната им е много добра - от ОЗИ. И аз искам такова меню на обед Laughing
Момичета, днес в сутришния блок на bTV имаше интервю с д-р Кременски (гл. лекар на клиниката по генетика в Майчин дом) и той каза, че са закупили нова апаратура. Сега точността на биохимичния скрининг е 90%, а не както преди - само 60%. Това е супер! Казвам го защото аз имах лоши резултати на БХС и се наложи да правя амнеоцентеза. Оказа се напразно, но ме бучиха Confused ...
И още нещо. Моя гинеколог ми препоръчва да си направя превантивно иминизация за рак на шийката, защото имам семейна обремененост. Чували ли сте за Cervarix - ваксина, която има висока имуногенност при жени от 10 до 55 години Супер! Но се провежда курс от 3 инжекции и струва около 800 - 900 лв. Да речем до тук добре, но гаранцията е 5 години. След това трябва да се повтори Rolling Eyes Какво мислите, заслужава ли си?

# 213
  • Мнения: 1 668
Иван реши да ме побърка тази нощ. Вече от 30 мин и не знае за какво.... Сега съм го оставила сам да разбере.
Гери, тази ваксина се слага на жени, които не са започнали да водят полов живот  newsm78. Или Ники е от непорочно зачатие или малко късничко... А и четах някъде за доста смъртни случаи в щатите и че и продължават тестовете.

# 214
  • Мнения: 1 241
Гери, аз мисля, че ваксината не си заслужава. При това май наистина все още я тестват САЩ. А за БХС-то моя колежка вече прави там теста - в 13 г.с.

Иван реши да ме побърка тази нощ. Вече от 30 мин и не знае за какво.... Сега съм го оставила сам да разбере.
А Ванката какво го е прихванало посред нощите?

# 215
  • Мнения: 658
Герчо, тць... тая е нова. Не е онази дето я рекламираха по TV и не била за непоорочни. Затова и ми я предложи доктора. Но вижте, след това дето ми го казвате за смъртността и тестовете, ще се въздържа

# 216
  • Мнения: 1 241
Момичета, днес е Благовещение. Честит празник на всички, а на Майра и Катето - прекрасни и здрави бебчета!!!

# 217
  • Мнения: 993
Кали, опитът ми в такива случаи показва, че "всяко зло за добро". Ти не беше доволна от тази жена, но, доколкото те познавам, нямаше да я уволниш. Мисля, че след като си подредиш нещата ще те е яд, че не е напуснала по-рано.  Успех в търсенето! Hug
Кате, аз се занимавам между другото с елементарни сайтове (html), но на този етап не бих приела поръчка, защото съм няколко проекта назад. Надявам се другите хора да свършат работа на твоята приятелка. В краен случай, ако не стане, дай някой готов html - не е проблем да й сменя текста, снимките и цвета. Грубичко, но повечето колеги работят точно така, особено по "бюджетни" проекти. В тази връзка - сещам се и за една фирма, която работи с готови шаблони. Ако искаш, ще ти пусна контакт.
Гери, ако наистина имаш семейна обремененост и ваксината ти дава защита дори и за 5 години, мисля, че си струва инвестицията. Едно лечение, не дай си боже да се стигне до там, винаги излиза по-скъпо и резултатът, както наскоро си се убедила, е несигурен. Дори заради спокойствието, което ще имаш, си струва. Мое мнение. Разбира се, добре е преди да решиш, да се посъветваш с нет-а за ползите и страничните ефекти. Говориш езици, имаш мрежа - не чакай някой да ти каже какво да правиш. Тук често "специалистите" знаят по-малко от информираните Интернет-потребители.
Дю, браво на тебе и... честит празник!

# 218
  • Мнения: 2 109
Mиньон, ВЕЧЕ съм доволна, че останахме без бавачка. ще обясня довечера.

Ако случайно ви се стори че пуши и дими посока Кепински, не се обаждайте на пожарната... подпали ми се главата.... отивам да я заливам с кола...

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 01:17 от kalina na kayo

# 219
  • Мнения: 2 109
ходих в една много готина ясла, обаче имат места от май. много се учудих, че от яслата ми дадоха телефона на една бавАчка, понеже им се явява нещо като конкуренция. да, ама не Joy
сега,..кайо хареса жената. даде й даже едната биба да я подържи около 2 мин, или по-малко. на мен ми ги дава само за да му ги нося и да му ги пазя Wink лошото е, че аз не я харесах. беше мила и сеопитваше да я харесам, доста емоционална, (но не инфантилноемоционална като предишната). само че за 20 мин научих всички пикантни подробности за живота на предипнитре семейства, в които е била, понеже попитах как е гледала децата там Joy много се учуди, че я помолих да мие чиниите, каза, "ами това нали ми влиза в задълженията". не стаба въпрос нито колко интересно му е на Кайо да я гледа как плете, нито колко Кайо обича да пие кафе с нейните приятелки, нито колко добре ще си спят следобяд заедно.
аз съм една много глупава жена.

кайо разбира се отказва да остава с друг, освен мен; голяма любов се развихри между нас тези 2-3 седмци, когато го гледах. уговаря ме, че и при децата би отишъл (ясла) и при бабата на разходка да играе, само да сме заедно и да не ходи мама на работа. даже днес като питах: Ами ако мама не ходи на работа, кой ще изкарва парички?
последва моментален, категоричен и достоен за вески мъж отговор (представете си глас , изпълнен срешителност и твърдост):
Кайо! Кайо Абота. мама къчщи. магушика.
мляс мляс... абе семейна идилия....
днес майка ми го гледа. извадо тежката артилерия. изми всички играчки, които бавачката беше изхвърлила на терасата, за да не се налага да ги разтребва сле кайо. той изведнъж прфеглътна факта, че майка ми е дошла да го гледа без кучето си, и че аз отивам на бач.
не знам дали ще се съгласи да си вземе неплатен отпуск (майка ми, не кайо Joy ) за да го погледа докато тръгне на градина. явно добре са се разбирали.

лягам, че утре ме чакат тези 3 седмици семейно щастие за наваксване в офиса.... Confused

успешен ден...нима отмина този Фторник?! Simple Smile

целувки на всички!!!

# 220
  • Мнения: 1 336
Дю, благодаря за контакта, точно преди да ми пишеш ми обещаха до края на седмицата да ми го спретнат, в което се съмнявам  newsm78 и най-вероятно в петък ще звънна на приятеля ти  Simple Smile
Миньонче  Wink то и аз мога така ама ми се ще да го пипне човек който съчетава цветове да не е отбиване на номер  Wink , а и не ми се пипа код алергична съм от няколко години  Joy
Калинче, не разбрах сега ще я вземеш ли бавачката или не  Wink Моите планове за кварталните частни градини пропаднаха - никъде няма места  Shocked Shocked Shocked това не го очаквах виках си блок не блок до септември ще е там, после някъде в Бояна или Драгалевци с автобусче да ми го вземат и карат, като се роди бебето нали ще съм си у дома, после майка ще го изпраща и т.н а сега се видях в приключение  newsm78
Направо не знам какво да правя имам още 2 в княжево супер са ми неудобни, но поне да има места днес утре ще скокна  Thinking

# 221
  • Мнения: 1 276
Снощи към 19.30 часа натоварена с торбите с покупки след един страшен ден в офиса се качвам в едно такси и му казвам "Добро утро" човека се обърна и ми каза " Е ми щом сега сте станали нека е добро утро"  смях се до вкъщи, случвало ми се е да се кача в жълта кола която не е такси, случвало ми се е да се опитам да се кача в чужда кола не в нашата и Илю да стои на два метра и да гледа сеир, а най редовно в "Метро" ми се случва да почна да слагам продукти в количката на някой мъж, като си мисля че е Илю.
Веднъж колкото и да ме е срам да го кажа с Петър бяхме в един селски магазин до вилата и така ожесточено се разправях с един клиент по телефона че забравих Петър в магазина, добре че се сетих почти веднага като излезнах от магазина.Та се върнах и почти никой не разбра.

Това малко да се разсеяте по средата на седмицата.

# 222
  • Мнения: 1 336
Ваня аз онзи ден грабнах една чужда количка в била и си вървя и си слагам в нея и по едно време се обръщам и мъжа ми с нашата си кара след мен и се хили  Joy идеше ми да го обезкостя  #Cussing out  hahaha
Най-редовно издирвам колата по паркинга  Joy

# 223
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

аз да кажа набързо, че се завърнахме снощи по нощите. Ще пиша като имам повечко време, и доста снимки имам за качване.

# 224
  • Мнения: 1 241
Майра, добре дошла  Hug

Ваня, Кате, разсмяхте ме от сърце  rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт