Пак дойде време да се купуват обувки...

  • 12 921
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 АЗ РАЗБРАЛ ЗА КАКВО ТИ ГОВОРИ,ИСКА ЗНАЕ ДАЛИ ЗА СЪЩО СТАВА ВЪПРОС. Mr. Green

# 151
  • Мнения: 24
Кецове на Паблоски бюхме купили и ние от Еспри миналата година, но вече няма да внасят, уви!
А къде на Витошка има такива? Въобще не разбрах кой е магазина, извинявам се за което!  Grinning


Juniors way сигурно се казва, защото сайта им е такъв. Иначе беше точно срещу Sisley.


Ами тези, който ние взехме бяха 36лв. Едни белички с една калинка, може да ги видиш тук http://www.juniorsway.com/, търсиш гуменки и те си излизат, пише им и номерата... малко цветовете не са реални, доста по свежи са на живо, ама за идеята... Аз останах с впечатление, че там е сравнително евтино, защото в Бата гледахме подобни гуменки, ама бяха 50-тина лева, пък и нямаха такава кожена стелка. Момичетата много я похвалиха! Не знам дали наистина е чак такава екстра за гуменки, ама щом казват... Blush Мисля, че там имаше адски много обувки, а да гледахме и сандали на Pablosky! Те направо ни заринаха с предложения  #Crazy и на мен почти всичко ми хареса. И имаше едни, много малки и миришеха много вкусно!  #ShockedТо като нямаш опит е така... Blush всичко ти харесва!  Laughing Харесах си едни жълтички обувки, ама били само до 36, а аз съм 38  Blush, и бяха само 35лв., а иначе имаше и някакви италиански и те бяха по-скъпи, но обувките бяха много нежни. Честно казано като влизахме не вярвах, че ще вземем от там нещо...

# 152
  • Мнения: 5 255
Мисля, че там имаше адски много обувки, а да гледахме и сандали на Pablosky!
Всичките ли ги имаше, които са на сайта  newsm78

# 153
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мисля, че там имаше адски много обувки, а да гледахме и сандали на Pablosky!
Всичките ли ги имаше, които са на сайта  newsm78

 A на мен този сайт не ми се отваря. Cry

# 154
  • София
  • Мнения: 11 757
На мен пък ми показва само един цвят гуменки.

# 155
  • Мнения: 5 255
Мисля, че там имаше адски много обувки, а да гледахме и сандали на Pablosky!
Всичките ли ги имаше, които са на сайта  newsm78
A на мен този сайт не ми се отваря. Cry
Малко трудно вденах как се работи с него  ooooh!

На мен пък ми показва само един цвят гуменки.
Има, има - цъкай на стрелките  Wink

# 156
  • София
  • Мнения: 11 757
Сега ги видях,мерси  Hug.

# 157
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами не се отваря и това е. Cry

# 158
  • Мнения: 5 255
Ами не се отваря и това е. Cry
Значи отиваш с кракомобила  Mr. Green

# 159
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами не се отваря и това е. Cry
Значи отиваш с кракомобила  Mr. Green

  Нямам никакво време. SadОтиди ти и ми разкажи после дали си заслужава да се дотътря до там. Mr. Green

# 160
# 161
  • Мнения: 24
Мисля, че там имаше адски много обувки, а да гледахме и сандали на Pablosky!
Всичките ли ги имаше, които са на сайта  newsm78

Ами...ти ме уби!   Thinking Аз не ги помня всички в детайли... Embarassed, момичетата казаха, че цялата колекция е дошла, така че предполагам, че тези на сайта им всичките ги имат! Няма логика да показват такива, които ги няма, все пак може някой много да си хареса нещо дето го няма...а това е тъпо и гадно...плюс това нали пише кой номера имат..., а пък също така споменаха за друга марка леликели?? или келилели?? или келимели??  Laughing много ми се стори весело,  пак били гуменки, ама с някакви паетки, мъниста, бродерийки т.н., но не били още дошли...ако не бързаме... а те не ми излизат, като рових сега, така че предполагам, че имат реално всичко от сайта! Момичето си даде номера, ако има проблем с размера да ни запази друг номер за всеки случай да не свършат...  Naughty, не ми се струва много редно да го давам  Rolling Eyes, ама има и e-mail: jrs@juniorsway.com, за това по не ми пука...винаги могат да си направят нов! Mr. Green  Питай! Иначе точния адрес е Витоша 30...видях го в сайта!  Joy

# 162
  • Мнения: 24
Знаете ли какво открих... Joy то си има помощ горе най-вдясно, като минеш над нещо дето става за цъкане и се изписва: с левия бутон...не змам си к'во си....правиш...  Crazy, ама май имат реално повече неща от колкото в сайта, моите жълти обувчици ги няма!  Cry или са свършили, знам ли?! 
Ами не се отваря и това е. Cry
Значи отиваш с кракомобила  Mr. Green

  Нямам никакво време. SadОтиди ти и ми разкажи после дали си заслужава да се дотътря до там. Mr. Green

Ако искате в неделя, ще се шляя за шлифер или полеко якенце и ако минем покрай магазина мога да питам нещо конкретно, и ако може добре да ми го обясните да не се излагам  Embarassed  Sunglasses, ще се пробвам, бяха много мили и весели и този магазин е от малкото, в които не ме е страх да влезна и да питам или поне за сега... не знам обаче дали работи в неделя???  newsm78
Фантичка това дето не ти се отваря може да е, защото flash player-a ти е по стара версия. Аз така имах проблеми да влезна в сайта на Tommy Hilfiger и бях много ядосана  Twisted Evil, защото все пак са голяма и сериозна фирма, не могат да се излагат така, и случайно един колега ме светна за flash player-a и ми го upodate-нa, та сайта тръгна...
Ама и аз се извъдих една разбирачка! Crazy много ми е приятно да си общувам с вас...и истински искам да помогна... Hug

# 163
  • Мнения: 5 255
...а пък също така споменаха за друга марка леликели?? или келилели?? или келимели??  Laughing много ми се стори весело...
За тези става въпрос цък Wink

# 164
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
...а пък също така споменаха за друга марка леликели?? или келилели?? или келимели??  Laughing много ми се стори весело...
За тези става въпрос цък Wink

  Аааааа,моля-моля,те са си много хубава марка. Mr. GreenПитайте щерката,очарована е.

Общи условия

Активация на акаунт