Баба Марта идва вече, даже чака я и МАЙското човече!(19 тема)

  • 11 878
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 94

Добро утро на всички майчета!
Какво ми става и днес, легнах си към 3:15, станах като изпратих моя на работа, т.е. в 8.30, не мога да заспя пак..а и взе да ми харесва да ставам рано, защото имам повече време  newsm78... да мързелувам на воля  Joy

reniuga, честита рожденничка, нека порасне все така красива и мила и да стане добър и благороден човек ( направо ти е одрала кожата,ей Peace) А за нашите срещи, така е, много е весело и приятно и затова не ги пропускам ( само 2 досега, нооо.. ще се умножат съвсем скоро ми се струва..като спра да бачкам от 01.04., мисля да миткам из варненските улици в себеподобна компания, разбирай тумбеста  hahaha, а може и цяла тумба - тайфата варненски майчета, които са редовни на тези 2 срещи досега.)

plampetq, да ти е жив и здрав и твоя син и всичко най-хубаво и на тези, които чакаш с нетърпение - близначетата   bouquet

Бъдете винаги весели и усмихнати и всичко в живота ви ще се нареди * това е моята гледна точка за живота.

Аз си довършвам попарката ( много ми стана любима напоследък ) и ще ви сервирам по... кой каза КАФЕЕ  Coffee kaffeetrmker_2  food010

# 256
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен!
Ч Р Д  на дечицата на reniuga и plampetq- newsm59  ura  bigdance2да си ви живи и здрави рожбите много послушни и много много да ви радват  newsm51 smile3525
Лале-честита придобивка за мъничетата много е хубава количката smile3521
Скрежанка-честито синче  newsm03 дано да ти е здравичко и всичко до финала да е нормаллно Hug
Лек и спокоен почивенден мамчета!

# 257
  • Мнения: 37
Хай ама че съм глупава ooooh!
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК -мили българки  Hug

# 258
# 259
  • Мнения: 961
Честит национален празник и от мен на всички!   bouquet

# 260
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честит 3 МАРТ  bg bg bg

# 261
  • Мнения: 0
lale32 честита придобивка да си я полэвате със эдраве
plampetq и reniuga честити рожденници да са ви живи и эдрави и много да ви радфат.Аэ също съм навита эа магаэинчето,не ходя на работа,така че само кажете кога и къде и съм на линия.Днес ходих на раэходка и сега са ми доста подути краката эа първи път се подуват  Sad Weary,но виждам,че и вашите са така.                                                                                     

# 262
  • Мнения: 16
здравейте

честит празник.

и моите крака се подуват от една седмица.ползвам крем за уморени крака и ми ги олекотява а също и пръстена си не мога да нося.
а от вчера имам леки червени петънца по кожата на корема и гърдите и ме сърби - било нормално.посъветваха ме да не ползвам омекотител като пера.

аз май развивам алегря към мляко.
по принцип имам алергии дори към антибиотици но никога до сега към храни.
в събота съм на лекар и ще се тествам и ще видим какво той ще ми каже.
исках да попитам ако някой знае дали е възможно такова нещо да се развие сега след толкова много пиене на мляко през годините без проблем.
има ли майчета с астма?
мислите ли да се тествате за алергии към упойки или се тестват само рискови като мен?

от няколко дни ме гони такав страх от наближаването на раждането че май и за това не мога да спя добре.толкова бързо мина времето
само 10 седмици ми остават
хем ме е страх хем не мога да чакам вече за да си друскам бебето. Crazy


то деня почти свърши но лек ден и усмивки

# 263
  • Мнения: 19
Честит национален празник, българки!!
plampetq и reniuga, да са ви живи и здраве дечицата!!!
Момичета, априлките имат близначета  Two Hearts /аз им надничам в темата  Embarassed/

# 264
  • Мнения: 731
Честит трети март, момичета!

Да са живи и здрави Мартина и Павел и да бъдат грижовни кака и батко!  newsm51

Лале32, честити придобивки! Радвам се, че настроението ти е по-ведро!

# 265
аз май развивам алегря към мляко.
по принцип имам алергии дори към антибиотици но никога до сега към храни.
в събота съм на лекар и ще се тествам и ще видим какво той ще ми каже.
исках да попитам ако някой знае дали е възможно такова нещо да се развие сега след толкова много пиене на мляко през годините без проблем.
мислите ли да се тествате за алергии към упойки или се тестват само рискови като мен?


Аз проявих в 4 месец алергия към едни от хапчетата, които доктора ми беше изписал и също отидох с намерение да ме изследват, но ми казаха че по-рано от 9 месец не се правят тестове понеже се вкарва алергена в тялото и е вредно за бебето, но в началото на 9 месец и на мен ще ми правят тест за упойките. а колкото до това кога и от какво може да се прояви алергия - една позната след като роди прояви алергия към млечни продукти и естествено се отразява на беб4ето като се крмят , а преди това въобще не е имала проблем.

# 266
  • София
  • Мнения: 376
Привет и от нас, ние се прибрахме днеска следобеда,докато се добера до компа стана никое време  Mr. Green и гледам че сте обсъждали срещичката, Hug
Беше много приятна наистина, и веднага качвам снимки Flutter, дано по често се събираме така
Утре ще пиша повече лека вечер на всички мами и целувки по тумбачетата Heart Eyes

# 267
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро на  всички Simple Smile
Ние  днес  сме  много ранобудни но отиваме  при доки да видиме  беборана  и затова :
Успешен и слънчев ден  на  всички Simple Smile
а  ето и по едно кафе  от мен    Wink

# 268
  • Мнения: 258
Добро утро и от мен на всички тумбачета  Hug

viky_v мерси за кафенценто! Присъединявам се и аз на сутрешна раздумка с едно кафенце за всички мами



Хубав ден и успешна седмица на всички  Heart Eyes

# 269
  • София
  • Мнения: 376
Ооо, какви сте ранобудни днеска Mr. Green, айде добро утро и от мен, мерси за кафенцата Laughing, аз сега пийвам моето, айде хубав ден на всички и чакаме новини за беборана на Вики  Wink

Общи условия

Активация на акаунт