Знаете ли кого/какво видях-4?

  • 54 616
  • 684
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 035
Дим Дуков на Алабин с доста загорял тен  Grinning

Аз като работех на Екзарх Йосиф в един магазин, почти всеки ден го виждах Дим Дуков, щото хотелът му е точно до магазина. Иначе миналата седмица в работата дойде Крум Савов, а пък по Кракра един ден се разхождаше Димитър Цонев.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Видях Део вчера, в сити центъра /пикадили/ Купуваше сок. Жаден ми се видя. Grinning

# 17
  • Мнения: 133
Да ама пък аз днес в 14часа  в мола видях не една ,не две а цели три известни личност(и)

и то облечени еднакво!!!

За тризначките иде реч от ББ3

да докладвам бяха с черни блузки и тесссни дънки на големи токове .
 Адски много кафяв фон ду тен беха прекалили и с още 2 благоевградски моми но с черни коси  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 140
Вчера видях Влади Въргала пред офиса им зад Плиска.

# 19
  • Мнения: 3 268
Хайде абонамент и за мен. И за да не съм голозаписваща се- в Събота видяхме Милен Велчев в Южния парк с жена си и детенце. А също така имам съмнения и за Енчев  пак там, ама това е по- скоро жълтина, че нямах време за повторен поглед  Mr. Green Може и да сте го казали, ама миналата тема я изпуснах  Embarassed
Въх,и аз бях там!Много готин беше Милен Велчев,със спортен кафяв костюм,висоооок и синеоооок WinkЖена му някак се губи до него.Стояха доста,повече от час на пясъчника.

# 20
  • Мнения: 1 085
Аз пък не отдавна видях Гаро с едно огромно вълнесто куче- май го разхождаше само.Перчеше се като пуяк и се беше постригал.Вървеше наперено с една ръчичка свита в китката и устни имитиращи Лиляна от ББ! newsm78

# 21
  • Мнения: 1 541
Хайде абонамент и за мен. И за да не съм голозаписваща се- в Събота видяхме Милен Велчев в Южния парк с жена си и детенце. А също така имам съмнения и за Енчев  пак там, ама това е по- скоро жълтина, че нямах време за повторен поглед  Mr. Green Може и да сте го казали, ама миналата тема я изпуснах  Embarassed
Въх,и аз бях там!Много готин беше Милен Велчев,със спортен кафяв костюм,висоооок и синеоооок WinkЖена му някак се губи до него.Стояха доста,повече от час на пясъчника.

А детето сигурно отдавна беше готово да си ходи, ама пусти високи, синеоки известни мъже... Wink Hug

ПП. А поне с теб да се бяхме видяли....ние се бяхме абонирали за въртележката с кончетата за 30 минути поне  Tired Mr. Green

# 22
Аз пък не отдавна видях Гаро с едно огромно вълнесто куче- май го разхождаше само.Перчеше се като пуяк и се беше постригал.Вървеше наперено с една ръчичка свита в китката и устни имитиращи Лиляна от ББ! newsm78
Laughing

# 23
  • Мнения: 6 417
Днес видях Милен Велчев пред Общинска банка на "Врабча".  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 11
Иля, къде се намира магазина на Алекс Раева, доста ми е любопитно?

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, къде се намира магазина на Алекс Раева, доста ми е любопитно?

ул. "Гладстон" 50А  Peace

# 26
  • Мнения: 133
Видях Стефан Софиянски да говори по телефона, докато караше покрай БНБ

# 27
  • София
  • Мнения: 143
Видях Румен Луканов-в Мола.(Лиске, фук-фук) Laughing

# 28
  • Мнения: 1 224
Някъде безследно ми е изчезнал записа.. Та, запис  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 423
Видях Румен Луканов-в Мола.(Лиске, фук-фук) Laughing
Каза ми, че и той те е видял.

Общи условия

Активация на акаунт