слънцезащитен крем

  • 12 078
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Хасково
  • Мнения: 995
Хубаво го огледай за срокна годност! Ако трябва се върни в аптеката да ти покажат къде го пише.

Вчера в една аптека исках да видя цената на Себа Мед 30 фактор /за бебета и деца/ и като погледнах срока на годност м.8.2008 г. е не е изтекъл но няма да мож да се ползва цяло лято все пак за деца става дума!
Аз си търся слънцезащитен крем който да мога да ползвам и за бебка и за каката бихте ли ми казали тези за които пищете стават ли за бебе!

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Не може да няма срок на годност на самото флаконче. Ползвахме миналата година - втората снимка от поста на Бото. Май доста мами сме доволни, сигурно и др ще вземат отношение.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз хубаво ще се върна в аптеката, но съм изхвърлила касовата бележка Confused

Дано да се включи накой, който си е закупил от новата опаковка да каже има ли кутия и къде е написан срока на годност

# 93
  • Мнения: 539
ами аз второ лято взимам на Юсерин 40фактор,ама никъде на шишенцето също си няма срок на годност,отдолу има някакви цифри които означават срока,ама господата производители да обясняват и как да го разчитат такива като мен(които идея си нямат),та сега съм задала питанка в сайта им и дано ми отговорят.Ако имат бг-сайт-питай там как да разбереш срока.На Нивеа също не разгадавам срока,ама ги взимам на доверие от нашата аптека,и все си мисля че няма да ме излъжат.

# 94
  • Мнения: 539
докато напиша поста си и ми отговорили от Юсерин за срока на годност.Цитирам:
''Според Наредба 36 на МЗ от момента на влизането на България в ЕС, за козметичните продукти с минимален срок на годност 30 месеца, вече не е необходимо да има срок на годност, а може да се поставя символа Период следз отваряне – символа представлява бурканче с отворен капак и цифра, която отговаря на срока, в който продуктът не губи своите качества след отваряне. Този символ може да видите на повечето от нашите продукти.
 Ако все пак искате да се уверите дали продуктът не е много стар, моля да ми се обадите на посочените телефони по-долу.''

# 95
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Днес се мазахме с Clarins, много са им хубави нещата Hug

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Denito Hug
Това е полезна информация за непросветените като мен
Значи сме си в срок - има 12м след отваряне, да се надявам не са го отваряли преди мен Simple Smile

# 97
  • Мнения: 2 231
Момичета да се оплача и аз. Ползваме цялата козметика на Sеba Меd и съм изключително доволна. Затова се спрях и на лосиона им 30 фактор (бебешкия). На малката й се появиха ситни пъпчици, а аз се изринах до неузнаваемост (сега се връщаме от морето). Аз по принцип и предишни години съм се изривала (алергична съм явно към някоя от съставките, защото се изривам и от Виши и Неивеа), но за малката се притеснявам. Тепърва ще ходим още 2 пъти на море и то в големите жеги. Трябва да й купя нов лосион. МОЛЯ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ Praynig Чела съм за А-дерма, че ставал за такива чувствителни кожи, склонни към алергии. Някой ще сподели ли ако е имал такъв проблем и е намерил подходящ слънцезащитен лосион.

# 98
  • Мнения: 3 219
Взех Мустела 50 фактор, засега съм доволна.

# 99
  • Мнения: 1 006
Ползвам Чико 50 фактор.

# 100
  • Мнения: 832
от както се е родила каката - сме само с Виши, нямам забележки. сега съм взела за нея 30 фактор (руса и синеока е), а за малкия мисля да купя 50 фактор. не смея да го мажа с 30, тази година ще му е за първи път на море. как мислите за бебе на 1 година 30 е нискъ фактор, нали?

# 101
  • Мнения: 1 289
Сина ми е на година и половина и го мажа с 30 фактор.

# 102
  • Мнения: 7 106
от както се е родила каката - сме само с Виши, нямам забележки. сега съм взела за нея 30 фактор (руса и синеока е), а за малкия мисля да купя 50 фактор. не смея да го мажа с 30, тази година ще му е за първи път на море. как мислите за бебе на 1 година 30 е нискъ фактор, нали?

Прецени според кожата на бебешока и според това, колко време от престоя му на плажа ще е изложен на директно слънце.
на моята дъщеря кожата и е много бяла и нежна и винаги съм носила 30 и 50+ фактор (писах по-горе, че ползваме Виши). Първите дни я мажех само с по-високия фактор, а по-нататък сутрешното мазане преди излизане беше с 50-ти, после на плажа с 30-ти. Ей така съм ги комбинирала, но се налагаше, просто само с 30-ти нямаше как да минем, тъй като много веме прекарваше във водата, съответно и на припек. тази година съм взела само 30, ще видим дали няма да се наложи да търся аптека  Laughing.

# 103
  • Мнения: 7 947
За първа година сме на море, по препоръка на наша приятелка, която не е пропускала с 9 месеца на училище, та е пробвала всички тестери на стоки на пазара - нали им дават там, та по нейна препоръка ще взема Дейлонг 30! Мен лично ме интересува да не оставя бяло и мазно по кожата, да се размазва и попива добре. Според нейните думи - това е идеалния вариянт - Дейлонга...от него май имало и 50 фактор. За Виши съм малко скептично настоена, защото си взех серията им аз мазна и проблемна кожа, а хич не съм доволна...

# 104
  • Мнения: 832
на дейлонг в момента им тече много масирана рекламна кампания  Naughty не съм ползвала, но просто се натрапва този продукт - лично мнение. където и да влезеш в аптеките все това предлагат

Общи условия

Активация на акаунт