поръчка от Лайзенсбах 2 - проследяване

  • 3 182
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 577
И аз се записвам и отивам да следя сайта. Цените м се виждат примамливи.
Ако приемате мартенки, де ... Mr. Green

Ами ние ве4е поръ4ахме  Wink  и не zнам дали толкова скоро пак Ще се органиzираме, 4естно каzано....  Thinking  Но виж колко нови желаеЩи има, може някоя от вас да се zахване, пък ако имате конкретни въпроси и ако можем да бъдем полеzни, питайте   bouquet
Аааа, няма проблем, не ми е спешно, винаги трябват още играчки за трима диваци ooooh!. Аз не съм по организациите, но ако някой се наеме, ще се включа Embarassed. Тъй като съм пропуснала, моля някой даме ориентира за колко време идват нещата и колко е доставката?

# 16
  • Мнения: 7 605
И аз се записвам и отивам да следя сайта. Цените м се виждат примамливи.
Ако приемате мартенки, де ... Mr. Green

Ами ние ве4е поръ4ахме  Wink  и не zнам дали толкова скоро пак Ще се органиzираме, 4естно каzано....  Thinking  Но виж колко нови желаеЩи има, може някоя от вас да се zахване, пък ако имате конкретни въпроси и ако можем да бъдем полеzни, питайте   bouquet
Аааа, няма проблем, не ми е спешно, винаги трябват още играчки за трима диваци ooooh!. Аз не съм по организациите, но ако някой се наеме, ще се включа Embarassed. Тъй като съм пропуснала, моля някой даме ориентира за колко време идват нещата и колко е доставката?

Ами zа колко идват и на нас ни е интересно  Laughing  Ще видим, дано бърzо.
Ина4е доставката е 26,90? до 29кг, имаШе и такса zа по малко тегло но не си струваШе, та не го помня  Blush  Над 29кг не доставят.

# 17
  • Мнения: 7 605
Поръ4ката е иzпратенаааа  Party  Party  Party  Имам и тракинг номер, но там обикновенно пиШе само кога е тръгнала от Германия към БГ.

Имам оба4е и една лоШа новина  Sad  Един артикул го няма, това е палатката с Ме4о Пух, поръ4ана от Деси, Вени и Ра4ето  Sad  Моми4ета, имате да полу4ите по 11,87? обратно, но zа транспортните не zнам какво Ще се раzбирате.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 648
Незнам за доставката какво да напарвим! Иначе за парите - Смин може да ги пусна и на една от нас! Ако другите две нямат против, разбира се!

# 19
  • Мнения: 7 605
4акайте, имам пак новини  Grinning
Писаха ми, 4е в момента техния достав4ик нямал палатки и сега се опитвали да ги намерят другаде. Когато ги намерят, Ще ни ги пратят отделно, беz доп. такса zа доставка  Party
Задръжте парите zасега, да видим дали Ще има палатки или не  Wink

Ей, много са сериоzни, евала  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 648
Брей, брей, брей! Нищо общо с Кидо, където дори незнаеха, че нямат нещо!
Супер! Така се работи!/ тези явно са си немци, за онези имах големи съмнения/

# 21
  • София
  • Мнения: 1 252
А дано ги намерят, че много ми хареса палатката за градината на баба му Simple Smile От сега предусещам каква игра ще падне.

# 22
  • Мнения: 7 605
Дааа, след кидоския провал, това сега е направо песен  Grinning Дано ги намерят  Praynig

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 хайде и аз тук,че след 3 месеца си имаме рожденник,трябва да избера нещо хубаво. Peace
 Дайте линк към палатките моля,че аз нещо не ги намирам.Благодаря!  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 605
Дайте линк към палатките моля,че аз нещо не ги намирам.Благодаря!  bouquet

http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Weitere-Marken-Winnie-P … 05-4-213-231-0-0/

# 25
  • Мнения: 180
запис да следя, ако има следваща ще участвам  Peace

# 26
  • Мнения: 180
запис да следя, ако има следваща ще участвам  Peace

# 27
  • Мнения: 7 605
Моми4ета които се zаписвате zа да следите zа нова поръ4ка, оЩе от сега да ви кажа, 4е аz нова поръ4ка няма да органиzирам. Живея в 4ужбина и нито имам как да ви събирам парите, нито у4аствам аz самата в поръ4ката.
Ако ви се поръ4ва, органиzирайте се, а ако неЩо не ви е ясно, може да питате, раzбира се  Hug

# 28
  • Мнения: 7 605
Писаха ми пак, палатката била иz4ерпана  Sad  Много съжалявам   Sad

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 18:07 от Tatjana

# 29
  • Мнения: 1 147
Писаха ми пак, палатката била иz4ерпана  Sad  Много съжалявам   Sad
Здраве да е Wink Важното е другите неща да са налице.

Общи условия

Активация на акаунт