Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/1/.

  • 51 934
  • 1 312
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 1 645
Кръци, да оздравяваш бързо!!!

Да похваля и аз маската търнараунд - не се стърях и я пробвах днес, въпреки съмненията за срока на годност. Лицето ми светна все едно след процедура в салон. Много съм доволна 4470

Как я свали?!

# 1 171
  • София
  • Мнения: 7 861

Момичета, аз на вас да се оплача, че няма на кого
Връщам се от лекар.Сериозно е положението.Едни красиви, фини инжекцийки ми изписахаааа. Дупе да ми е яко  costumed050


Кръци, оздравявай бързичко миличка.  spoko

# 1 172
  • Мнения: X
Кръци, да оздравяваш бързо!!!

Да похваля и аз маската търнараунд - не се стърях и я пробвах днес, въпреки съмненията за срока на годност. Лицето ми светна все едно след процедура в салон. Много съм доволна 4470

Как я свали?!

Постоях 40 минути с нея, четох някъде че може да се остави повечко да постои. После я свалих с търкане, стана нещо като много нежна ексфолация и накрая с вода.

# 1 173
  • Мнения: 3 094
Иля, първата задача и цел на консултантките е да продават и то количества да продават...по между другото може и нещо смислено да кажат..

А сега де, кое е в случая ?

Ако имат тестер или имаш бурканче от стар крем, нека ти отсипят малко (аз си пазя няколко такива бурканчета за нямащи вечно тестери магазини и консултантки) - пробваш и се наблюдаваш, ако не дадат здраве да е - значи е сигурно тогава , че приказват свободни съчинения. Но моето мнение е, че в свободни форуми има доста по-меродавни мнения от консултантските. Много пъти и произведени за други кожи дават добър резултат . Моя колежка чужденка ми беше казала , че е използвала козметика на Иман (манекенката - само съм чувала, че прави някакви кремове, изобщо не съм се интересувала повече) и била доволна, защото била за негърски кожи, които са мазни и дебели. Пък колежката е бяла Grinning

# 1 174
  • Мнения: 1 645
Кръци, да оздравяваш бързо!!!

Да похваля и аз маската търнараунд - не се стърях и я пробвах днес, въпреки съмненията за срока на годност. Лицето ми светна все едно след процедура в салон. Много съм доволна 4470

Как я свали?!

Постоях 40 минути с нея, четох някъде че може да се остави повечко да постои. После я свалих с търкане, стана нещо като много нежна ексфолация и накрая с вода.

Да,и аз стоя с нея повече от 15 минути,може би около половин час.Свалям я с топла влажна хавлиена кърпа,с кръгови движения и после изплаквам с топла вода.



Чувал ли е някой за марката Dr. Hauschka ?! Ползвали ли сте продукти?!
Продават се само в аптеките (и в Ягодка).
Загледах се в тези два продукта и ми се иска да чуя мнение за тях:

- Парна баня за лице
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48742&goChar=D

- Маска с клей за след парната баня
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48743&goChar=D

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 15:17 от мими23

# 1 175
  • Мнения: X
Последно питане за Шисейдо и повече няма да отворя дума за тях Simple Smile Това кремче http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=102514225001 става ли за мазна кожа? Не пише лайт, но го има и във версия enriched и затова се чудя?

# 1 176
  • Мнения: 463
Само да кажа, че мисля, че са сменили Special Purchase ето ги

# 1 177
  • Мнения: 54
Аз да попитам някой ползвал ли е тази спирала:
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=292&goChar= … ;LineId=6777#6777  или въобще някоя на Yves Saint Laurent: Една приятелка спомена, че била страхотна в сравнение с всичко, което е ползвала /Dior, Estee Lauder и т.н./ Thinking

# 1 178
  • София
  • Мнения: 7 861
Само да кажа, че мисля, че са сменили Special Purchase ето ги

 Ей сега ще ги разглеждам, мерси много.   bouquet

# 1 179
  • Мнения: 3 094
Само да кажа, че мисля, че са сменили Special Purchase ето ги

 Ей сега ще ги разглеждам, мерси много.   bouquet

И аз благодаря - разгледах, червило "старо розово" си харесах на Ланком - ама те били 2.

# 1 180
  • София
  • Мнения: 7 861
Иля, първата задача и цел на консултантките е да продават и то количества да продават...по между другото може и нещо смислено да кажат..

А сега де, кое е в случая ?

Ако имат тестер или имаш бурканче от стар крем, нека ти отсипят малко (аз си пазя няколко такива бурканчета за нямащи вечно тестери магазини и консултантки) - пробваш и се наблюдаваш, ако не дадат здраве да е - значи е сигурно тогава , че приказват свободни съчинения.

Ще пробвам тестерчета, има и в Саса откъдето мога да ги поръчам.

Чудя се още нещо, ако в действителност продуктите от тази серия имат избелващо действие и/или не са подходящи за европейският тип кожи, дали от един тестер ще си покаже кожата ?  Thinking

# 1 181
  • Мнения: 3 094
Иля, всички избелващи продукти - най-вече серуми и концентрати , когато се положат на изчистено и чисто лице (те така трябва принципно да се употребяват, а не върху нещо друго) почват леко да щипят или да парят, усещането може да е почти незабележимо и даже само върху локални участъци от кажата.....ако го няма това усещане - малко вероятно е да произведат избелващ ефект. А щом не произвеждат такъв ефект, значи са по-скоро оптически подобрители на тена. Пък за азиатския знам ли - преди време един човек, на който бях оказала съдействие за нещо ми донесе за благодарност крем Ланком от Сингапур. Не ми беше познат в такъв вид този крем (ама то мъж какво да ми разбира Simple Smile), после като го показах насам-натам се оказа, че бил за азиятки - ама аз го бях преполовила - нищо лошо не ми се случи - малко мазен ми се видя, ама то тогава на мен ми беше всичко мазно.

# 1 182
  • София
  • Мнения: 7 861
Иля, всички избелващи продукти - най-вече серуми и концентрати , когато се положат на изчистено и чисто лице (те така трябва принципно да се употребяват, а не върху нещо друго) почват леко да щипят или да парят, усещането може да е почти незабележимо и даже само върху локални участъци от кажата.....ако го няма това усещане - малко вероятно е да произведат избелващ ефект. А щом не произвеждат такъв ефект, значи са по-скоро оптически подобрители на тена. Пък за азиатския знам ли - преди време един човек, на който бях оказала съдействие за нещо ми донесе за благодарност крем Ланком от Сингапур. Не ми беше познат в такъв вид този крем (ама то мъж какво да ми разбира Simple Smile), после като го показах насам-натам се оказа, че бил за азиятки - ама аз го бях преполовила - нищо лошо не ми се случи - малко мазен ми се видя, ама то тогава на мен ми беше всичко мазно.

Избелващите продукти не са подходящи за моята кожа, а и нямам нужда от такова действие, за това и не знаех, какво да очаквам.

Значи след като пробвам тази серия, ако не почуствам щипене, парене значи са си подходяши за моята кожа и нямат избелващо действие.

 Мерси, Bastet !  Hug

# 1 183
  • Мнения: 3 094
за нищо Hug

# 1 184
  • София
  • Мнения: 7 861
Момичета, харесахте ли си нещо от новите намаления ?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт