Мама няма мира,юлче начин да я викне все намира

  • 9 263
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 414
еПа що,мине не мине и задам някой уникално умен въпрос.Кико как се държа на разходка?Те с Николай са си лика прилика

# 46
  • София
  • Мнения: 568
Силве, и на мен това ми е тънката мисъл. Да дам поне тиква, картоф и пащърнак и оттам видях, че в тази комбинация има поне 2 пюрета с пуешко и пил. месо на Сънвал /ако има внос, разбира се/  Crazy и оттам да вкарвам по някой друг зеленчук допълнително. Да видим до къде ще ми излязат сметките, че с тия обриви, кашлици и др. вече не знам  Crossing Arms. Добре де, за кашата що да не може  Thinking. В смисъл принципът не е ли един и същ и за пшеницата и за останалите брашна? Разсъждавам си просто.  newsm78 А за овеса на много места го дават като първа храна.
Айка, Ирина имаше ливкоцити в урината, но докторката ми каза същото, че най-вероятно съм я замърсила или е престояла, та трябва пак да направим ново изследване. Но още каза, че ако имало нещо притеснително щяло дупето да й е възпалено и да чувства дискомфорт, пък аз не забелязвам подобно нещо.
За разликата между Софи и Ири е точно 4 год. и 4 м. мисля, че тази разлика е много добра и от наблюдения на приятелски деца. Софи не ревнува и е много горда кака. Много ми помага и се грижи за Ирина. Вече разбира, а това е много важно.  Peace
Иве, аз имам на село една Чиполино-лятна, ама понеже е от една приятелка доста раздрънкана. Ама тя там ми служи за кратки разстояния. Мими на Деси има Чиполино да каже тя. Тъкмо не се е включвала отдавна  Hug.
Не я знам каква е тази игра на Памперс. Не ги ползвам.

# 47
  • София
  • Мнения: 254
В Гео Милев.

Защо оризовата каша винаги, ама винаги ми става на бучки, аз ли нещо не правя като хората или  newsm78

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 197
Гоца , днес беше що-годе добре,но вчера спа само 30мин и почти не седя в количката.  #Crazy

# 49
  • Мнения: 329
Гери- повече инфо за това с подсеченото дупе,Ева е така вече трети ден  и се чудя от какво е ,урина не съм дала за изследване Blush,ама май трябв а,а?????Дали може от някаква пикочна инфекция да е неспокойна??

# 50
  • Варна
  • Мнения: 204
Привет момичета- кокичета bouquet
Силве и аз мога да услужа с координати на дама-гинеколког.Ако има нужда свиркай на лични.Само, че за нея се вземат часове за два-три месец напред и предполагам няма да те устройва. Аз използвам една каша на Милупа с ориз и царевица/безмлечна/ и съдържа още био-нишесте от тапиока, но не съдържа глутен.
И нашата педиатърка на консултацията каза, че според нея детето имало нужда вече от въглехидрати/разбирай попара/ newsm78.Явно не и хареса много наддаването, ама ко да се прави ще става финна мацка, не като майка си. Wink
Сега една снимка специално за Winx
http://images24.snimka.bg/005257307.jpg
Във Варна си нямаме още истинска пролет но затова пък си имаме пролетни гости.
Болничките да оздравяват  Heart Eyes
Честити месечинки   bouquet

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 22:49 от BOOTY

# 51
  • Мнения: 4 300
Е как да се даде месо без зеленчуци? Пиле с круша бива ли, нали трябва да учим децата на вкус Laughing

Днес никаква не я свърших, точно излязохме с малкия звяр и се изви и при нас вихрушка. Влязох в магазина, там пък хванаха някакви фалшиви 100 лв. Абе куц ден и тва е.
Сега си седя и набивам домашно правени хамбургери. А Никсъна спи по никое време.

Гоца, и аз питах за Чиполино омния, ама всички мълчат като партизани на разпит Mr. Green

За понеделник го дават хубаво време, може и да ни огрее за среща:)

# 52
  • Мнения: 98
Честита месечинка на Кико!   bouquet
Сашко има четвърто зъбче - взеха да му никнат през 3 дни  #Crazy
Иначе днес беше супер - бях сутринта на работа и следобяда се метнахме на 280 и в Борисовата градина. Опита се да ни завали малко, обаче после огря слънце и се разхождахме до 17:30. Беше СУПЕР!  newsm08

# 53
  • Мнения: 616
 Indiscipline не е превантивно от три дена е с ларингит и кашля като Дарт вейдър ама бях ме само на сироп за кашлица  и  калции и зиртек.
Герката  Hug знам какъв ти е хала но дано бързо се оправите.

# 54
  • Мнения: 384
Иве,аз съм бутала Чиполино и съм доволна от Роу он и Каролина.Новите дето ги пуснаха не са много маневрени и са малко тежки-говоря за количките комбинирани,за новородено.За Омнията незнам,Хриси ама имам такъв парфюм на Булгари.  Laughing
Та Иве днес видях новия модел близнашка количка на Кенгуро и ми се прииска да имам близнаци.Страхотен дизайн и цвят,незнам как върви.
Айде после пак ще пиша,че кривеят и ще ги къпя заедно.

# 55
  • Мнения: 98
Леле, сега по новините говореха за 3-годишно детенце, нахапано от кучета на центъра на София, като се прибирало с родителите си!!! Това вече на нищо не прилича, обичам животните, но не е нормално да търчат навсякъде и да хапят деца #Cussing out

# 56
  • Мнения: 384
Абе новините са си черна хроника в днешно време.  Sad
Аз сега се усетих,че чакам 30-ти,Нико да стане на 7-м месеца,а то 30-ти няма тоя месец!  newsm78

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 197
Аз сега се усетих,че чакам 30-ти,Нико да стане на 7-м месеца,а то 30-ти няма тоя месец!  newsm78
  hahaha и ся кво? ще стане направо на 8

# 58
  • Мнения: 312
Гери, май трябва да е същото, ама това царевичното брашно и за хора ми се струва гадно... ще пробвам, де. Тя Доротея едни ферментирали тиквички яде, дето не ставаха за ядене... hahaha. А Сънвал нямат внос на много от нещата, аз пащърнак исках да дам, ама няма и съм взела картофи с пащърнак... да видим като не ще картофи гуспоицата как ще го яде.

Вилма, баш като майка си значи ще става Нелия Wink. А аз милупа взимам ориз само (за всеки случай, щото домашната оризова я яде Доротея, ама трябва да изстине като се свари). Предлагаха ми някаква с портокали, дето доста ексцентрична ми се стори като за 4 месечно (за толкова е уж...).

ayka , за готовата оризова става дума предполагам... И на мен ми става на бучки, поради което я бъркам направо с пасатора, и без друго пасирам плод към нея...

# 59
  • Мнения: 384
Хи-хи,а си представям какво им е на тези родени на 29-ти февруари!
Гледате ли Отчаяни съпруги?

Общи условия

Активация на акаунт