Мама няма мира,юлче начин да я викне все намира

  • 9 268
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • USA
  • Мнения: 559
Буути, мнооого благодаря!   bouquet Разкошна е снимката! Направо невероятна ми се струва.

Гъсе, от София съм, защо?

Зори, в Клюкарника вчера една майка беше писала, че кучета нападнали детето и и го влачили (!!!) барабар с майката и бащата. Може да е същият случай. Отвратителна история. Горкото детенце - дано бързо да се възстанови от раните и от шока. Няма оправия с тези бездомни кучета.  #2gunfire

Дано бързо да оздравяват Сашко и Иринка!!  Praynig Много е гадно с тези болести.

Аз също искам скоро да съм пак бременна, ама още нямам мензис  Rolling Eyes.

Гоце, ти можеш да напишеш книга на тема колички.

# 61
  • sf
  • Мнения: 10 212

Гледате ли Отчаяни съпруги?
  аз, когато имам време.
ето с една снимка,два заека  Joy лятната ни количка и новата придобивка "слонче-люлка",на което се радват еднакво и двамата

# 62
  • Мнения: 384
Ей,много му пораснала косата на Кико!Вики,тази ли количка си спечелила от някаква игра?Аз имам такъв слон,ама розов и се чудя как да го разкарам,щото Надина се катереше по него за да стига забранени неща,а е и розов.Тъкмо да го пусна за продажба и тя му отлепи очите,заяде се и не дава да го даря в яслата.Сега е на терасата и отлежава.
Със здраве да се позлзват!  Hug
Да оздравяват Сашко и Иринка!  Praynig И да спрат вече тия болести,че много тежко!

# 63
  • sf
  • Мнения: 10 212
Ей,много му пораснала косата на Кико!Вики,тази ли количка си спечелила от някаква игра?
Тази,да, от сп."9 месеца" още преди 5 години. нещо лефтерна ми се вижда,ама колкото изкара, досега не е ползвана.

# 64
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен,

В наш`та къща сме се изпоразболели. Илко го удари в нослето и едва диша нощно време, пък мен в корема и ми е супер криво сега. То на мен ми е и поредния вирус този сезон, но малкия поне успявах да опазя до сега...
За среща сигурно няма да се класирам, защото ако сме оздравяли ще сме на детски РД. Иначе и аз като Гери се крия с малкия в момента, за да не изпозаразяваме децата.
Къщата е вече що-годе в ред, обаче има много неща, които на мен не ми харесват, та ще видим как ще се споразумеем в харченето на пари.
Май това е от тук Simple Smile
Гледах снимките на малчовците и са големи сладури  Heart Eyes Гледам, че повечето вече се усъвършенстват като нещотърсачи  Mr. Green А на снимката в Била на Ники й липсват само две-три празни бутилки бира да се търкалят около нея и ще е фаворит за сайтовете със смешни снимки  Heart Eyes
Яна, аз имам приятелка родена на 29-ти февруари и утре ще стане на 7 години  Laughing
Лека вечер

# 65
  • София
  • Мнения: 568
Ей, Ками, извинявай!  ooooh! Изобщо не съм искала да те притеснявам.  Hug Постът ми се отнасяше до айка, защото на тяхното изследване имало завишени левкоцити, като на Ирина, затова. В никакъв случай не смятам, че Ева може да има проблеми с пикочната система. Трябва да е не само подсечена при такъв проблем. Най- вероятно неспокойството й идва от зъбките. И при Софи беше така, сега и Ирина се подсича като тръгнат зъбките. Не се притеснявай. Може просто да се поти повече и затова да ти се струва, че пишка по-малко.   bouquet И още веднъж едно огрооооомно извинявай за притеснението.   bouquet

# 66
  • Мнения: 329
Гери  Hug,не се притеснявай ,не си ме притеснила излишно,дори добре се случи така ,че най-накаря да се вразумим и да занесем урина- от 6-ия й  месец се кумим- веднъж няма кой да я занесе(нали трябва до час) ,друг път не иска да пика 2 часа нарочно,друг пък се изпика докатос е обърна за нещо Laughing
Иначе тя вече май е по-добре Praynig
Аз гледам Отчаяни съпруги- много ме кефи,сега мисля дори да си дръпна серийките от Замунда,че заради Ева изпускам малко от него Sunglasses

# 67
  • Мнения: 129
Здравейте! Grinning

Леле от 100 години не съм влизала тук.  Laughing Така ме завъртяха нещата, че съвсем нямах време за форума. Ние имаме 2 зъба вече, стоим прави, маршируваме с моя помощ и никак ама никак не слушаме.  Crazy Малък дзверо стана страшен калпазанин и инат -ако не стане по неговата, мрънка, реве и се пъне. И вече не ще да спи навън (слагам го вече в лятната количка и предполагам му е интересно да зяпа, вместо да спи). Laughing
А вашите бебоци много са порастнали като гледам снимките.  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
А моя Николай има вече 6 зъба
Чиполиното питам че ми трябва размер на седалката от желязо до желязо.Кажете и на перпрегото,мерете че да врънкам и там за таблички?
МОйте вече лягат в 20ч и стават в 7ч събуждат се за бибики,от утре ще пробвам на бебефон да минат а аз и мъж ми да се съберем на спалнята,вече 9 месеца не сме се засичали да спим заедно.

# 69
  • sf
  • Мнения: 10 212
Кико е на моменти.снощи пак спа лошо, но така или иначе без поне едно мрънкане не минава. и ние не сме спали на едно легло откакто се е родил. Гоца, успех при вас!  Wink

# 70
  • Мнения: 616
Добро утро и от нас .
Тази нощ беше от лошите а сутринта съвсем и Пешо вече е с ларингит.
И ние рядко спим заедно от как се е родил Сашо.

# 71
  • Мнения: 329
добро утро  Grinning Такова слънце грее и настроението ми е на вест,с едно изключение- гледам сутрешния блок по БТВ - за децата от Могилино,как не ги искат някои русенски екземпляри #Cussing outВъзмутена съм и просто акъла не ми го побира как може да има такива тесногръди маймуни сред хората #2gunfire
Аз спа с Тони откакто е родена Ева ,тя не иска да е при нас,рядко съм я взимала
Днес най-накрая занесохме урина на Ева и може би следобяд ще имаме резултатите Blush
Май ни чака ден с много разходки  Grinning
Х.Кирова  Rolling Eyes,милите момчета, дано  се оправят бързо
Ето Ева как гледа педи малко рекламите и все така застава ,вече спасението ми е само проходилката ,защото хич не иска да пълзи ,а само да е на крака:

# 72
  • Мнения: 43
добро утро  Grinning Такова слънце грее и настроението ми е на вест,с едно изключение- гледам сутрешния блок по БТВ - за децата от Могилино,как не ги искат някои русенски екземпляри #Cussing outВъзмутена съм и просто акъла не ми го побира как може да има такива тесногръди маймуни сред хората #2gunfire
 
Съгласна съм, че трябва да сме по-отворени към тия неща,ама това коментара на Ернестина с обгазяването на Русе беше доста груб..!!!!
Като русенка го приех лично.. Blush

# 73
  • Мнения: 521
Winx , просто попитах
Ками и ние сме така - иска само на крака, а за ходенето още не се е отворила. Но определено вината за състоянието на флекстайпа е нейно.
Много мрънка.
Дайте един талон за играта - имам почти з а жирафа, а в Билла ги няма - само в Кауфланд, а ми е доста неудобно.

# 74
  • sf
  • Мнения: 10 212
и аз търся талони. имам и за жирафа и за втората също. ама на мен ми казаха,че до 24.02 са ги раздавали и вече няма  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт