Хайде на постите!

  • 67 342
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 435
Вчера исках да си купя кашкавал [b]Tostino[/b], но видях, че съдържа казеин-това е протеин, който се намира в прясното мляко!!!!!!!!С други думи не става за постите това кашкавалче Sad
newsm78 ами ние май вече всички си похапнахме от него

# 226
  • София
  • Мнения: 478
ЕДЕЛВАЙС, благодаря  bouquet

Velvet_nn11, не бях забелязала....жалко Tired

roni ', да всички май ядохме от него, но няма значение. Това е неволно нарушаване на пост, а не умишлено и просто се продължава нататък. Не е нищо кой знае какво. 

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Вчера си купих от пуричките на Пападопулус, с натуралния шоколад, няма нищо животинско в тях! Peace

# 228
  • Мнения: 475
Ммм аз купих консервиран зелен фасул и си спретнах страхотен гювеч, който уважиха и непостещите членове на нашето семейство. Joy Днес съм решила да приготвя -бутерки с пълнеж от настъргани и изцедени ябълки , захар и канела, е ако ми остане време.

# 229
  • София
  • Мнения: 435
Оооо и аз сега хапнах едни бутерки с ябълки много - вкусни Embarassed
А аз вчера спретнах едно ризото с гъби и царевица, стана много сполучливо само горкия ми мъж и той без да иска пости покрай мен Laughing

# 230
  • Мнения: 784
Замразените банички от точени кори с ябълки на Бела също са много вкусни и много бързо се приготвят! Има ги и във вариант от бутертесто с ябълки.
Друга идея за бързо постно хапване - спагети "Choice" - зеленчукови и с гъби.

# 231
  • Мнения: 3 094
аз поради липса на време направих в къщи едни сандвичи - срам-не срам трябва да се яде........Пълнозърнест хляб намазан с растителен маргарин, поръсен с каквито си искате мерудийки, после си сложих резен домат, печена чушка и листо маруля. Друг  направих , намазан с хумос, резен краставица и няколко резена стурилизирани печурки. И накрая още един вид - маслинена паста, отгоре листо маруля и домат. Та не се споминахме от глад Grinning

# 232
  • Мнения: 63
Здравейте,
И аз се включвам макар и малко късничко в темата. Постя от началото на самите пости и се надявам да изкарам до Великден  Grinning
Ето и моите менюта до този момент - задушени зеленцуци със зеленчуков бульон и малко соев сос, зеленчукова незастроена супа, копривена супа, доматена кашичка, тиквички в доматен сос, препечени филийки с маргарин и шарена сол, всякакви видове зеленчукови салати, постно зеле на фурна, ориз с домати, леща и тази вечер съм намислила да си готвя грах  Flutter

# 233
  • Мнения: 5 228
Мъжът ми ми купи една консера с хумус. На кутията пише да се добави само зехтин и лимон. Дали трябва още нещо да добавя се чудя?

# 234
  • Мнения: 3 094
Мъжът ми ми купи една консера с хумус. На кутията пише да се добави само зехтин и лимон. Дали трябва още нещо да добавя се чудя?

ами аз слагам накълцани на дребно няколко скелидки чесън и малко кромид лук (стар), копър и магданоз и подправям с черен и червен пипер, куркума и джинджифил (или къри вместо двете), кардамон, кимион и сомак (арабска подправка, от диетичните магазини я намирам понякога). Разбира се и зехтин и лимон Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:21 от Bastet

# 235
  • Мнения: 5 228
Мерси, Бастет! Утре ще го направя.

# 236
  • Мнения: 3 094
Мерси, Бастет! Утре ще го направя.

Моля, добър ви апетит! Hug

# 237
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
пикантна морковена супа с джинджифил и соев сос Wink

# 238
  • Мнения: 475
Искам да ви питам хапвате ли пържени картофки newsm78

# 239
  • София
  • Мнения: 478
Искам да ви питам хапвате ли пържени картофки newsm78

да разбира се Peace

Общи условия

Активация на акаунт