Точката в коремчето расте, вече тупка ОКТОМВРИЙСКО сърчице

  • 11 248
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Здравейте страхотна нова тема!
Аз също съм с много ниско кръвно в нормално състояние ми е 90 на 60, а с първата бременност ми се нормализира и ми беше страшно лошо.Аз да ви кажа че забравям да ям сутрин закусвам заради витамините да не ги пия на гладно и после чак вечерта с детето вечеряме.Аз не съм спряла кафето само го намалих и пия по слабо

# 16
привет и от нас,

ние сме вав ваканция и се гледаме с Ники само дето времето е даждовно.

Поздрави и целувки.

# 17
  • Мнения: 1 020
Gian, извинявай, че те подпитвам... ама ти за октомври ли си? защото лентичката ти показва че си в 9 седмица и 5 дни... а това си е почти 10 седмица...
а аз съм за 04.10, а съм в 8 седмица Sad да не би да не съм си изчислила правилно нещата  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 453
Честита темичка  bouquet Северинка страхотно заглавие Hug Аз бях писала, че ми  е първа бременност, можеш да ми добавиш в списъчето и това. Затрупана съм с работа.Надявам се в късния следобед да успея да ви изчета и пиша повече.До после Heart Eyes Hug

# 19
Милички, аз днес за пръв път усещам ужасно гадене, главата ми ще се пръсне. Ядох преди един час и хапнах един десерт "дамски каприз". За пръв път от нещо сладко да ми се сгади толкова много, не ща да погледна повече такова чудо.

Аз сигурно ще започна с гаденето през втория триместър.
Незнам да си пусна ли за утре свободен ден, ще ме заподозрят, че искам да почивам 4 дни /малко повече/. Клепя в офиса като предито кученце.

# 20
  • Мнения: 217
Момичета, чували ли сте и за бабините методи за познаване пола на детето - по това дали ти изстиват краката или са по-топли в сравнение с преди? Имало такъв метод, но не знам кое какво значи  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 020
Уффф...аз все се сдухвам на темата пол на бебето Sad
според мен няма начин да се познае... Simple Smile две приятелки бяха бременни заедно и само се сравняваха... как са им коремите (щръкнали или разляти; ниско или високо.....) е бяха им съвсем различни и имат и двете момиченца...
аз съм чувала, че ако майката се разкраси докато е бременна, ще е момче, а ако малко "погрознее" ще е момиче, понеже то взимало красотата на майката Simple Smile
galinag мила да ти кажа откакто ми е лошо, само една вечер ми се размина и си заспах като къпана... това беше като си хапнах сладолед.... много добре ми се отрази Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 13:45 от Elichka_mama

# 22
  • Мнения: 697
Аз продължавам да не повръщам, ама сутрин почна да ми се гади, а по следобедно време главата ще ми се пръсне. Като парцал съм.
Аз не съм казвала почи на никой. Дори родителите ми не знаят още. Изчаквам, че се притеснявам постоянно да не би да ми се случи нещо.

# 23
  • Мнения: 1 020
mimisofia а ти мислила ли си, че можеш да си докараш до главата, това от което се притесняваш? Недей да викаш лошото... обикновено човек, като мисли лоши неща и си навлича неволи и негативни неща...
мисли позитивно, ще видиш колко по-различни ще са дните ти...
мислите ни...съзнанието ни по-точно, е достатъчно силно да предизвика определени събития да станат факт.... затова мисли позитивно, радвай се на слънцето, радвай се че си бременна, че ще ставаш майка и т.н.....
Когато се събудя така... с усмивка на лицето, забелязвам, че " няма толкова глупаци дето да ме засичат", по-слънчево е... виждам повече усмихнати хора, и като си с усмивка на уста и хората около теб са по-ведри и отвръщат с усмивка Simple Smile Hug

# 24
Elichka_mama много съм съгласна с теб!

# 25
  • Мнения: 697
Не ми се карайте, повече няма да си мисля глупости.

# 26
  • Мнения: 11
Ехааа нова темичка  Grinning
Feel_u и аз само съм чула от бабешките неща,че ако носят момчета ,майките се разхубавявали,ако са момичета погрознявали,защото момиченцето вземало от красотата на майка си  Crazy И само още едно съм чула - че при момиченце се качвало повече на дупе  Crazy
Момичета имате ли си вече желание  какво да е бебето - то наистина важното е да е живо и здраво ,ама все пак  Heart Eyes Аз много исках близнаци,ма не ме огря  Heart Eyes А иначе винаги съм искала момиченце  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 278
Аз ще имам момиче Simple Smile
ще видите  Laughing
вътрешно усещане  Laughing

# 28
  • Мнения: 817
Първо да си кажа, че не вярвам на поверията на бабите за пола на детето, имам хиляди доказателства, че са пълна измишльотина Crazy - уж като си с момче ти се яде солено и кисело, а моята свекърва е яла сладко като ненормална, резултатът - момченце. Майка ми е била с 2 момиченца две последователни години, пък като я гледам по снимки не е погрозняла, напротив. И една съседка, която беше бременна с момченце (второ) й изпопадаха зъбите, стана съсухрена, а бе с две думи погрозня жената. Та, това е моето мнение за начините на бабите да разберат какво ще е детето. Това, разбира се, си е мое мнение Wink
Иначе аз искам детето ми да е момиченце, пък второто живот и здраве - момченце.

# 29
  • Мнения: 11
Severinka и аз съм на това мнение,че това са щуротии - велики ,ама ей така да си казваме да се забавляваме  Heart Eyes
А пък какви неща съм чула и чела ,дори и тук по форумите за разни суеверия и "традиции" по отглеждането на дете,не е истина  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт