Дързост и красота-4

  • 24 346
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 594
запис в новата темичка Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 1 402
Тази седмица обещава да е добра май .. много вяло беше в изминалата.

и аз да попитам в стил "пак не съм разбрала" - ама, защо Дийкън прегръща Дарла на общата снимка и там ли ще има игра или просто за фотосесията са се прегърнали?

Моля ви пощадете ме ...все пак не питам за възкръсването на Тейлър   Mr. Green Mr. Green /това го казвам с най-добри чувства/

# 47
  • София
  • Мнения: 8 348
аз си признавам че сериала го гледам веднъж на няколко месеца, но много бързо влизам в час
обаче ми е интересно да ви чета, даже повече отколкото да гледам
та

запис

# 48
  • Мнения: 4 496


 защо Дийкън прегръща Дарла на общата снимка и там ли ще има игра или просто за фотосесията са се прегърнали?



Аз мисля, че е само за снимката. Thinking

# 49
Ако някой е гледал последните 2-3 серии, моля да напише накратко Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 1 481
А какво се случи днес? Моля някой да разкаже на две-на три  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 784
Ох, момичета, как да ви разкажа като не ми върви разказа при тази блудкава серия. Верно е, че гледах оттук-оттам, въпреки че тв-то ми е на компютъра, но през това време се скитах и из форума. Това, което понагледвах беше - лигава игра с водни пистолети между Бриджит и децата на Рич и признанията им към нея, колко много им е била липсвала, включване и от Стефани в играта за малко. После децата и Бриджит изчезнаха, дойде Брук и хоп, среща със Стефани и както винаги се захапаха.
Мейситу изпя една песен на малкия Ерик и го приспа. Стефани отиде да се срещне с Ник, ама им пропуснах разговора. Абе за мен, адски тъпа серия. Пък може и да съм изпуснала най-интересното. Ако някой е гледал по-съсредоточено, да каже. Даже не се пробуди и желанието ми да видя тоалетите на Брук. Ааа, Брук беше извикала Торн, за да му каже кой бодтиква Дикън да си вземе децата, т.е. Мейси.

# 52
  • Мнения: 172
Наистина не беше много интересно.И аз гледах от тук- оттам...След играта с пистолети Бриджит отиде при Ник да му говори отново,че майка му има една любов и това е Рич.Тя си тръгна и отиде Стефани...и тя да му дава акъл...Мейси и Дикън се целуваха...Рич и Брук също....Абе тоав е в общи линии-нищо особенно.

# 53
  • Мнения: 1 059
запис и от мен

# 54
  • Мнения: 4 519
Стефани пък к'ва работа има с Ник, да й се не види и крокозъбела досаден... Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 198
... да й се не види и крокозъбела досаден... Rolling Eyes
Joy
Много благодаря за краткото и точно описание на Стефани Peace Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 448
Записвам се и аз,че от работата само благодарение на вас съм в течение с новостите в сериала,за което сърдечно благодаря  bouquet

# 57
  • Мнения: 52
Ох, днес малко в повече ми дойде тая ограничителна заповед, и на мен Мейси не ми е особено приятна, ама чак пък Откачена Убийца  #Crazy И много бързо се заобичват тези хора бе, до онзи ден страдаше "безумно", а днес голяма любов, голямо чудо  Crazy

А тоя Ник никак не ми е на сърце  smile3515 и тая лигаво-сладникава Джаки  ooooh! ужассс!
А и Брук уж беше много разстроена, а накрая на пътешествие и вече всичко и е наред Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 1 481
Питам се, защо ли продължавам да гледам тази тъпотия  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 270
ха ха и аз всеки ден си задавам тоя въпрос  Joy

Общи условия

Активация на акаунт