Дързост и красота-4

  • 24 345
  • 583
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 979
Ами така става като коментираме бъдещи неща Simple Smile
Рик имаше (става въпрос за епизоди в Щатите от последните няколко месеца) връзка (не са спали) с Фийби. Ако сега има връзка с Тейлър - ето пак връзка на един мъж с майка и дъщеря. А пък преди време Тейлър спа с бащата на Брук. т.е с дядото на Рик (мисля че и това някой го беше споменал).


На мен днешната серия много ми хареса. Брук и Мейси се срещнаха случайно в Инсомния и си размениха разни реплики, за това какви изненади може да донесе бъдещето. Дикън взе малкия Ерик и го заведе у дома си, където Мейси беше изпекла сладки. Брук се прибра и разбра от Амбър и Рик какво става и отиде при Дикън. Успокои се, че малкият е добре и тъкмо си тръгваше, когато Мейси слезе от втория етаж с детето. Имаше разправия Брук и Мейси - Брук и каза, че са сами и може да си признае, че е искала да я убие в нощта на катастрофата (аз също имам такива спомени, макар че Мейси отрича възмутено  Crazy).

Меджувременно Масимо нареди да направят каменни бюстове на Ридж и Ник. Имаше готина смешна сцена, докато им правеха отливки. Накрая, като че ли малко се стопи леда между тях Simple Smile. Беше приятна сцена, даже Ник не ме дразнеше. Но Масимо и Джаки наистина се държат като тийнове.

И съм луда по роклята на Брук. Направих си 100 скийншота, но едва ли ще си намеря такъв десен Sad.

# 31
  • Мнения: 540
Ама че съм блейка аз се чудя защо никой не пише, а то имало нова тема... Ама кой да види?!  Laughing Laughing Laughing Laughing Е вече съм тук и аз  Whistling

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 16:35 от bellemademoiselle

# 32
  • Мнения: 4 496
Значи Тейлърица и татко Лоуган.Малиии. ooooh!

Скоро коментирахме, как всички забравят всичко лошо, което си причиняват, и си оправят отношенията. Днес се замислих, че единствено МейситУ не забрави колко я нарани Брук.Не, че с това ми става по-симпатична де. Мейси, искам да кажа. Crazy

И на мен много ми харесва стайлинга/цитирам Глория Mr. Green/ на Брук.Черната рокля със цветята, с която беше днес, ми харесва откакто я видях за пръв път.

# 33
  • Мнения: 52
Много ти благодаря Лана, чудесно преразказваш    bouquet

Ох, аз пък нямам търпение да видя как ще пламне "искрата" между Торн и Дарла, много ще ми харесват като двойка, а и малко да спре всичко да се върти около Ридж, че направо ...  Crazy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ох, аз пък нямам търпение да видя как ще пламне "искрата" между Торн и Дарла, много ще ми харесват като двойка
И аз така  Peace

# 35
  • Мнения: 1 685
Скоро коментирахме, как всички забравят всичко лошо, което си причиняват, и си оправят отношенията. Днес се замислих, че единствено МейситУ не забрави колко я нарани Брук.Не, че с това ми става по-симпатична де. Мейси, искам да кажа. Crazy

И на мен много ми харесва стайлинга/цитирам Глория Mr. Green/ на Брук.Черната рокля със цветята, с която беше днес, ми харесва откакто я видях за пръв път.

 PeaceА,забравят-ами Стефаниту 5000 серии не мои да забрави какво и е направила Брук Mr. Green-искам да я видя тая рокля-аз вече изобщо не мога да гледам и само от вас получавам инфо  bouquet Heart Eyes Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 9 979
Значи Тейлърица и татко Лоуган.Малиии. ooooh!

Скоро коментирахме, как всички забравят всичко лошо, което си причиняват, и си оправят отношенията. Днес се замислих, че единствено МейситУ не забрави колко я нарани Брук.Не, че с това ми става по-симпатична де. Мейси, искам да кажа. Crazy

И на мен много ми харесва стайлинга/цитирам Глория Mr. Green/ на Брук.Черната рокля със цветята, с която беше днес, ми харесва откакто я видях за пръв път.

Гледай като се женят Дикън и Мейси - много готино е облечена Брук тогава Simple Smile

Много ти благодаря Лана, чудесно преразказваш    bouquet

Ох, аз пък нямам търпение да видя как ще пламне "искрата" между Торн и Дарла, много ще ми харесват като двойка, а и малко да спре всичко да се върти около Ридж, че направо ...  Crazy

Благодаря, кратичко е и без подробности, щото и аз гледам и случам с по едно око и ухо...
А за въртенето около Ридж...оттук нататък всичко ще се върти около Ник, за мое съжаление. Но и аз харесвам Торн и Дарла, макар че и тя доста ще се промени като се оженят, ама тогава ще коментираме Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 496
Гледай като се женят Дикън и Мейси - много готино е облечена Брук тогава Simple Smile

Червената, с която беше на вечерята с Ридж преди един-два епизода, с презрамките, беше убиец просто!
Ще гледам непременно.
Ама не може то така за Торн и Дарла, мен ме гризе сега... Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 519
А добрутро и от мен в новата тема.  Mr. Green (В 23:05 часа на втора страница, тоест).
Ама Дикън и Мейси ще се женят ли? Rolling Eyes Ееее, то бива бива скука откъм връзки в този сериал...
Ето виж, Рик и Тейлър е друго нещо!  Laughing Дано съм жива да го видя!  Joy

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
PeaceА,забравят-ами Стефаниту 5000 серии не мои да забрави какво и е направила Брук :mrgreen
Ми нормално - Брук само с кучето на Стефани не е завързала връзка Mr. Green

Мейситу пък днес ме изкефи - мен дето ме дразни монотонният й глас /и на дубльорката/, днес той беше съвсем на място. Как обясни, без да се пъне, на Брук как стоят нещата hahaha

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Рик и Тейлър Sick

Колкото до Мейси - кога ще умре най-накрая. Изобщо не ме кефи тази жена. А пък Дикън откога стана любящ баща. Та той преди само използваше детето за да се добере до Амбър. Виж, за Хоуп като че повече съжаляваше, но....

# 41
  ЧЕСТИТА  БАБА  МАРТА,  МОМИЧЕТА!!!

# 42
  • Мнения: 137
??? Добре де , откъде се появява отново Тейлър....... нали се спомина преди 50 серии.......???

# 43
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ееее,айде стига де.Мине не мине страница,и  се появява някой нов,дето задава тоя въпрос...  ooooh!

# 44
  • Мнения: 4 496
 Joy Joy Joy
Казах ви аз, ама айде.... Mr. Green
Myst, в първия пост на тази тема има линкове към старите теми. Там, в началото на тема 2, е обяснено.

Общи условия

Активация на акаунт