Дързост и красота-4

  • 24 344
  • 583
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
И мен ме дразнят Масимо и Джаки - доста са смешни да се правят на тооооолкова влюбени.

От разказаното можем да очакваме интересни епизоди. Искам Брук да се хване с Ник и да изостави Рич, но мечтиии

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Разкажете случката с този скункс  Praynig
Нали Сали изгони Дарла и накара Кларк да му търси секретарка по агенциите. Там той намерил Гладис /онова бабе, дето се изживяваше като стилистка/ да им поработи почасово, докато намерят свястна секретарка. Но Гладис си доведе домашния любимец - скункс, който влезе и започна да тъпче най-хубавата им рокля. Кларк и Сали гледаха втрещени отстрани, все едно там имаше мечка стръвница и не можеха да я махнат от роклята. После скунксът се изпика върху нея и изпръска дрехите и лицата на двамата. Гладис умря от смях. След като отидоха да се преобличат, бабата каза на скункса: Хайде да се махаме, че тоя офис вони! Mr. Green

Мис арк, гледам редовно аз Peace

Мерси, верно е много смешно  hahaha

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Пу-пу и аз в новата тема.
На мен като цяло ми е противна тази смяна на родителите на малкия Ерик.
И не само на него - ами Ридж 100 години си живее с Ерик като баща и изведнъж хооп Масимо. На другия ден му вика "татко".
Ник - цял живот баща му е умрял и изведнъж Сърпрайз! - аз съм твой баща. Прегръдки, целувки и всичко по старому.
В реалния живот не са така лесни нещата - това ще е голям стрес.

Е за т'ва обичам ДиК - напълно те отвлича от реалността Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 251
То и на мен напоследък ми е скучно да гледам, като знам какво ще стане и не ми се чака докато се случат нещата-предпочитам да ви прочета тук и после като знам всичко спя спокойно! Joy

# 19
  • Мнения: 4 496
N_A_N™ Hug


А за това някой да коментира нещо? Става въпрос за снимката долу в дясно. Дъмпер? И кой, по дяволите, е Оскар Мароне? Shocked

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 17:32 от мис арк

# 20
  • Мнения: 7 803
е те тва ме утепа вече  Shocked ние сме още до сватбата на тейлър и ник. рик стана кум на  ник  Shocked брук отиде да го разубеждава ник да се жени. бриджет се занимава с инвитрото на тейлър и след сватбата ще ходят в болницата за хормонална терапия. та вече се доближаваме до онази серия, в която тейлър ще ражда  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Това на снимката не са ли Рик и Тейлър???  #Crazy #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 7 803
оскар мароне е братовчед на ник мисля  newsm78 той се закача с бриджит, даже май се сгодяват, но дотам. той отваря заведение, с помощта на дикън. мейси пее там и и пада полюлея на главата. някоя мафия имаше пръст в тази работа, нещо май бащата на оскар беше надробил във вегас  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 496
Благодаря за инфото.  Hug
Ама искаш да кажеш, че и аз веднъж успях да те изненадам, а? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 803
направо ме остави безмълвна  Mr. Green рик и тейлър, кой да предположи

# 25
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
И аз съм тук  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 9 977
Ееее, засега Рик само утешава Тейлър, ама ако взима пример за утешение от кумира си Ник...ще има утешителен секс скоро  Joy. Айде после ще чакам да чуя коментарите по въпроса: да спиш с бившето гадже на дъщеря си, а преди това си спала и с  дядото на новия си любовник (ако стигнат нещата дотам де).

# 27
  • Мнения: 3 219
Това с дядото доста ме обърка, докато навържа хората.... #Crazy

# 28
  • Мнения: 4 496
да спиш с бившето гадже на дъщеря си, а преди това си спала и с  дядото на новия си любовник (ако стигнат нещата дотам де).

Бившето гадже на дъщерята е Рик?
А кой е новият любовник? А дядо му?
Аз не успях да ги навържа. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 52
Момичета, днес имаше ли серия, стана ли нещо интересно?

Общи условия

Активация на акаунт