Бузките на ЮЛЧЕТО едреят, юлски мами радват се и пеят.

  • 13 208
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 845
Днес се срещнах  с един познат,който се занимава с лабораторни изследвания и т.н.Та този същият направо ме втрещи като ми каза,че Нурофенът не бил за предпочитане,защото водел до някакво прекомерно калциране на костите на децата Shocked
Shocked Shocked Shocked Лелеееееееее, а аз Нурофена го давам винаги  Sad

# 46
  • Мнения: 444
                    

Подаръци от Баба Марта


Взела две игли от Ежко,
прежда от върбите взела,
Баба Марта тази заран
мартенички е изплела.


 

Ето ти една за здраве, 
ето ти една за сила.
Баба Марта на децата
пролет днес е подарила.


 


Ох, не мога да чакам да стане 24ч. Tired  Сори, ама при нас Баба Марта дойде по-рано! Wink
Бъдете здрави и щастливи, вие и най-вече малките сладурковци!
 Спокойна нощ! Hug

# 47
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Днес се срещнах  с един познат,който се занимава с лабораторни изследвания и т.н.Та този същият направо ме втрещи като ми каза,че Нурофенът не бил за предпочитане,защото водел до някакво прекомерно калциране на костите на децата Shocked

И аз съм чувала Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 688
Ани, дано скоро да минават болестите на всички, дръж се  Hug.
Аз за температура редувам Панадол и Нурофен, а понякога и свещички Ефералган. Но ако е под 38 градуса, не давам нищо. Не съм знаела за Нурофена, но и аз малко съм давала досега. Антибиотик досега не съм давала, на вирусите не действат, доколкото знам.
И този Бисептол не знам защо го дадох, Яна е в обриви по гръбчето, раменцата и сгъвките на ръчичките от него и се чудя защо се поддадох на тази УНГ "специалистка". Каза ми, че със сигурност защо да тръгне надолу от гърлото, не знам как беше толкова сигурна. После разбрах, че Бисептолът от години бил отречен, ама не аз трябва да съм наясно с тия неща, а тя  #Cussing out.

Яна днес се сети за една случка от миналата седмица и ми я разказва: Бау-бау   love001 (имитира звук от целувка), Ана паче. Едно куче, женски боксер, беше с едни каки и Яна отиде да го види. Онова ми ти куче като се хвърли да й се радва, бутна я на земята, а тя ревна. Аз докато я вдигна, й пусна един език, аз помислих, че я захапа и се уплаших, а то я облизало. Абе паника  ooooh!. Сума време й обяснявах, че кучето я цункало, че няма страшно и т.н., обаче тя си се наплаши и сега се вкопчва в крака ми, като види куче. Даже от един по-голям котарак пак така се криеше зад мен.

За домовете за деца какво да кажа, повечето не сме научени да приемаме различните, но толкова тесногръдие - нямам думи  Shocked.

Аз не знам дали утре ще имам новини, малко е рано, купила съм си един тест, дето показвал 4 дена преди закъснението, ама дали е така  newsm78.

Аз пък заради вас гледах един Мюзик Айдъл и не можах да се възмутя чак толкова от журито. Ми то много хора не могат да пеят, ама нужно ли е да идат на кастинг и чак там да го разберат, малко реална преценка трябва все пак. Един студент по право направо му казаха да си ходи, ама той не бил съгласен, оспорвал. Навън пак му казаха, че пее фалшиво и пак не се съгласи  Rolling Eyes.

Нани, малко избързваш, ама защо не, щом ти е празнично  Wink. Честита Баба Марта и от мен!

# 49
  • Мнения: 1 341
честита Баба Марта и от мен. Желая много здраве на вас и семействата ви!  Hug

Ето ви една забавна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271680.0

# 50
  • Мнения: 708

Баба Марта носи пролетта, здравето, щастието и радостта!
Който иска да се заблуждава,
бързо мартенички да набавя!
Който иска здраве, благини -
БОГ ДА ГО БЛАГОСЛОВИ!

Днес моята голяма мартеничка Марти има имен ден почерпете се за негово здраве.То и април месец има имен ден ,но ние сега го празнуваме ,тогава пак ще почерпим само да сме здрави


 Честит иман ден и на всички ,които днес празнуват.
Ние след малко отлепяме за Варна .
весел празник  bouquet

# 51
  • Мнения: 64


Честита Баба Марта на всички!!!
Честит имен ден на Марти и на всички именици!
С пожелание да сте бели и червени и винаги засмени!!!

# 52
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРТИ И НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!




Момичета,да ви кажа,че Дюкянската диетка излезе наистина много ефективна.Успях за месец и половина да си вляза във всички дънки от преди бременноста и в които даже това лято не успях да се напъхам.А и не ми и стискат дънките. SickДоста съм свалила,продължавам напред,надявам се поне още 5 кг да смъкна. Mr. Green
Днес ще водим Зоя на баба и за 2 дни,а ние по задачки.Приятни разходки. Hug

# 53
  • Мнения: 2 476
Баба Марта бързала ,мартенички вързала,бели и червени, румено засмени,на дечицата да са здрави и щастливи!На всички нас много щастие и здраве!

Честита баба Марта!



 SadЮл снощи повръща и имаше висока Т ,не даде да я мерим но пареше!Свещичка и слагахме ,сега е малко топла но ще я водим да я види лекар! Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ, БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

С пожелания за един прекрасен ден, пълен с изненади  Hug

# 55
  • Мнения: 28
Добро утро.
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 09:50 от ANY79

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 858


Честит Имен ден на Марти на Иси,и на всички други които празнуват!!! Hug Hug Hug

Юлката бъззо ва оздравява Praynig Hug
Арлина,браво за резултатите  bouquet

Лек и усмихнат ден на всички Laughing

# 57
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217



Честит имен ден на Марти на Isi! Нека расте здраво и щастливо дете!

Честит имен  ден на всички, празнуващи днес!

Слънчеви разходки и приятни емоции ви желая!

# 58
  • Мнения: 1 866
Честита Баба Марта! Да сте здрави и засмяни всички! Да избягат всички болести от къщите ви!

Иси, честит ти именник! Много да те радва!


За нурофена не знам какво точно предизвиква, но знам, че хомеопатите не го долюбват. Позволяват само парацетамол - ефералган или панадол например. Затова и никога не съм давала нурофен. Но моите деца не вдигат много високи температури, засега. Обикновено с 1 свещичка ефералган успяваме да свалим до поносими стойности и след това сами се справят.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 040
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

БАБА МАРТА
Иде празник Баба Марта,
разновидност на хазарта -
купиш, кичиш шарени конци,
здраве да спечелиш се надяваш ти.

Фокуси такива, който прави,
от злото може и да те избави.
но едва ли мартеничка на ръката
ще "позлати" на гаджето душата!

Търговец хитро се подсмива,
бизнесът добре му се развива!
И друг "празник" наближава -
печалбата се умножава!

Който иска да се заблуждава,
бързо мартенички да набавя!
Който иска здраве, благини -
БОГ ДА ГО БЛАГОСЛОВИ!

Баба Марта се разнежила,
погледа премрежила,
веждите посмръщила,
силно запрегръщала.

Много здраве, пролетни гъделчета и
усмивки!

Честит имен ден на Марти Hug

Бета,Бисептол или Суметролин  е пила Яна ?Защото детския вариант е Суметролин.Може да има алергия към сулфамиди,майка ми има такава и  не може да пие нищо което съдържа сулфамиди.

Ели,Жорко и той изкара такъв вирус и не можеше да яде нищо ,всичко повръщаше.Оправи го само една свещичка против повръщане Vomitushell S.След 2 часа все едно нищо не беше се случвало.Даже изяде един буркан супа и банан.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт