Бузките на ЮЛЧЕТО едреят, юлски мами радват се и пеят.

  • 13 264
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
О,гледате ли БТВ за скандала в Русе? #Cussing outКак може такива идиоти бе ooooh!Щели да бъдат грозна гледка децата,а нямат и смелостта пред ефир да си признаят вижданията,а увъртат #2gunfire

# 31
  • Мнения: 1 193
Станах в ранни зори, да приготвя закуската  Wink Да не ви мисля  Laughing

Моя мъж, вдигна доста висока темп., цяла нощ не е спал, казва, че никога не се е чувствал толкова зле. Кога ще му повлияе АБ? Май трябваше вече поне темп. да няма  Close Все едно имам още едно бебе  Shocked
Отивам на процедурки, малко да почина  Grinning Вие хапнете  Hug
п.с. Ле-ле, верно не съм очаквала такова отношение от тези хора в кв.Средна кула  #Cussing out Ужас  #2gunfire Иначе и те пускали смс-и Cry

# 32
  • Мнения: 28
Добро утро на всички.  Hug И ние още не сме оздравяли. Точно, когато си помислих, че вече оздравяваме и пак наново вдигат температури и взеха да кашлят. И все такива високи 39-40. Косата ми се изправи. smile3511 Минахме на антибиотик, няма как.
А Ели повече на фризьор не я водя. Naughty Лятото отидохме на гости на моите родители в Ямбол, точно след рожденният й ден. Аз по принцип съм от там, може и да съм го споменавала. И дядо й все казва, че много й порастнала косичката и й влиза в очичките. Аз все се правя, че не чувам или не се съгласявам с неговото мнение. Тъкмо имаше първите къдрички. При поредната разходка минаваме покрай един фризьорски салон и татко пак настоява да я пострижем само малко. И аз се съгласих. Обясняваме на "фризьорката", че искаме само малко да й вземе от косичката, колкото да се оформи и да не й пречи на очичките. И тя като започна да режи едни големи кичури и аз направо си глътнах граматика.  Shocked По едно време се съвзех и пак обяснявам наново колко искам да се подстриже. А тя най-спокойно ми обяснява, че това била бебешката й косичка, трябвало да се махне и КЛЪЦ къдричките. Направи я като момченце. Добре, че Еличка има обеци, иначе можеше да я сбъркаш. Станах и излязох от салона и се разплаках. Аз много исках да имам момиченце, че да й слагам фибички, ластичета и разни джунджурийки. Толкова чаках да й стане дълга косата, а тази фризьорка само за секунди ни върна с цяла година назад. Ей честно ви казвам много се ядосах и си го изкарах на баща ми като излезе. Той още вътре започна да съжалява, че е настоял, ама вече беше късно. После ми стана криво, че му се скарах, заради онази госпожа. Сигурна съм, че и той не искаше Ели да изглежда по този начин, но такъв ни бил късмета. Не че после не се радвах, че на морето беше по-добре с къса коса. Поздравления за тези, които изчетоха цялото ми словоизлияние.   bouquet Но като заговорихте за подстригване и не се стърпях да ви разкажа. И аз също съм била потърпевша на такива самоинициативни фризьорки. По принцип съм съгласна, но първо да сподели нейното виждане и тогава да действа с ножицата.
Нели пий вода и сподели как е. При мен нещо застой се получи. newsm78
Много целувки за всички.  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 512
Момичета  Hug
БгВики мерси за поканата   bouquet
Ани, бързо оздравяване  Praynig
Амери, ммммм много вкусна закуска си ни приготвила  Hug
За хората в Русе, нямам думи, толкова безсърдечни хора има, а дечицата са като слънчица  Tired
Нелиииии, водата да не забравиш  Peace
Нани, ще и мине на маминка, ми тя пък да не се меша, където не и е работа, особено като си на няколко питиета  Hug А за журито на Мюзик идол и аз съм много възмутена  #Cussing out
И ние почти не се возим в количка вече, пешеходци сме
 running
Щях и друго да пиша, ама пусто....възраст, не помня  newsm78

# 34
  • Мнения: 444
С тая вода ще ме уморите, ей! Simple Smile
Незнам за вас, ама мен май ме гепи пролетната умора, няма наспиване...не че ми се предоставя тази възможност. Rolling Eyes
Едвам се сдържах като приспивах Дани да не полегна с него, ама работа ме чака, няма начин.

ivka76 То е ясно, че ще й мине на маминка Simple Smile, ама тия дни се оплакваше от високо кръвно, та се притесних да не й стане нещо. Ами казвам й аз, че се преуморява, тя не- на две работи ходи, вечер се връща след 21:30 и кое по напред да свърши...аз се дразня, че сама си го причинява, а ми се оплаква после, и затова й казах не на две, а на три места да започне работа! Снощи са говорили нещо с мъжо, уж са се изяснили, ама на мен не ми се е обаждала все още. Thinking

Амери Как сте вкъщи, оправя ли се "голямото бебе"?

Ани
Praynig Hug

# 35
  • Мнения: 64
Цитат
С тая вода ще ме уморите, ей!

Цитат
Нели пий вода и сподели как е. При мен нещо застой се получи. 

с много вода било супер,бе.не знам дали ще отслабна ама се чувствам много по-добре.вече почти седмица от както наблягам на водата.ми то добре че сте вие,да ми напомняте.
Ани да се оправяте бързо.
Абе аз докато съм се сетила,вие какво давате за Т.аз съм най-доволна от Нурофен.особено за големия,на него само той му действа.пък и откакто ходим в частна клиника да ми лекуват децата,че тука в Кубрат хич ги няма,за Т само нурофен,ако след 3-4 дни все още има Т,тогава АБ.и са ми много добре децата.
Не че ви се бъркам,ама на мен д-рката веднъж ми се скара:Ти като имаш Т,АБ ли пиеш?!и аз я слушам,кво да правя.
Хайде да оздравяват всички и никакви болести вече. Hug

# 36
  • Мнения: 326
Ооо Нели ти от Кубрат ли си На Лилито града.  Wink

Нани и моята свеки все работи. Ама по добре да работят отколкото да си висят все в къщи  Wink

Накупихте ли мартенички за всички Simple Smile

Аз сега бях на мини разходка самичка. Скочих набързо до Нан, пихме по кафенце и се прихбрах. А малкото ми котенце още спинкало  Heart Eyes

Добре че напомняте на Нели за водата че и аз да пия hahaha Наздраве по една вода да глътнем Joy

Амери за "големите бебета" е  много зор. Моята свеки вика мъжкото месо много боли Joy и си е права жената болен мъж цялата къща трябва да му огажда. Тя има една племенница доктор и нейния съпруг се разболял(някакво разстройство), но много лиги много нещо. Огаждала му жената огаждала и накрая и писнало дало му едно приспивателно и той си заспал на гърнето в тоалетната и там хем си ..... хем си спял, та си починала и тя накрая  Joy Joy Joy
Това ми го разкава оня ден свеки спукала съм се от смях.  hahaha

Ани79 много лошо с това повтаряне на гриповете. Мен най-много от повторното хващане на болестите ме е страх, че винаги са по зле.

# 37
  • Мнения: 28
Здравейте пак. До сега изкарвах малката на терасата за 20 минути, но днес вече не се стърпях и изкарах и двамата навън като избягвах срещите с децата. И без това трябваше за пореден път да направя опит да подам документи на Ели за градина и ги оставих при баба им. Те са на 10 минути пеша от нас. Не знам как е в другите градове, но в Пловдив или по-специално в Тракия трябва много бързо да реагираш за ясли и градини. Ще споделя набързо какво имам предвид. Октомври месец миналата година (Ели вече е на година и два месеца) и аз решавам, че е дошло време да я запиша за ясла. Обаждам се по телефона на директорката или завеждаща ли как се води не съм сигурна, за да попитам кога й е приемното време и обяснявам- детето ми е родено юли месец 2006, искам да я запиша на ясла и да започне да я посещава от септември 2008. А тя ми отговаря " Оооооооооооо, госпожо много сте закъсняли. Аз вече записвам за януари 2010."  smile3556 Само дето не паднах от стола. И продължава да ми говори " Но заповядайте на място да видим какво може да направим. Има и друг вариант". Седнах и пресметнах, че едва ли не още като си вземеш акта за раждане на детето и първо трябва в яслата да отидеш, ако имаш намерение за ясла. Че и в градината се получава така, но с малко по-приличен срок. Уж кмета обещал две нови градини за Тракия, ама да видим. Thinking Като казах кмета и сетих да напомня на майките от Пловдив, ако имат търпението да се разправят със социалните, че могат да си изкарат карта за пътуване с намалание за градския транспорт. Аз лично си извадих, макар че не я използвам в момента толкова често. Но дай боже като започна работа,  ще ми е от полза. Wink

# 38
  • Мнения: 64
Цитат
ти от Кубрат ли си НаОоо Нели  Лилито града. 

мани,мани,от както гледах грозното й представяне по Всяка неделя (тогава когато трябваше да се срещнат със Слави),ме е срам  Embarassed Embarassed Embarassed да кажа че съм от Кубрат.то такава излагация....нямам думи.то добре че не знаете тука как се вихри баба Лили

хайде пак по една
Цитат
Добре че напомняте на Нели за водата че и аз да пия  Наздраве по една вода да глътнем

# 39
# 40
  • Мнения: 1 866
Извинете, само минавам да се абонирам. bowuu

# 41
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ани, Нели, готови са ви снимките още от снощи /благодарение на Иси/ и чакам да ми се оправи нета, за да ги кача. Компа ми се прецака, сега съм със стария и тук всичко е със скоростта на охлюва ooooh!... Снимки намерихме, споко, нали сме хакери Sunglasses

Ели, спрях кафето и колата, всичко ментово, концентрирания алкохол /ма аз водката си я разреждам с вода Whistling/, шоколад и месо хапвам умерено. Така каза мацката.

# 42
  • Мнения: 28
НАН и Иси голямо благодарско за снимките.   bouquet НАН не се притеснявай, когато може тогава. Wink Аз вече честно ви казвам ще сложа един червен кръст на входната врата. Половинката се върна и се тръшна и той на леглото до децата. Естествено и той взе да вдига температура. Ще взема да хвана къра.  Ама това няма да оправи положението. newsm45
Нели, понеже Ели се разболява за първи път и реших да пробвам с ефералган. Всъщност това бяха ми изписали, когато слагаха ДТК имунизациите и ако вдигне температура. На баткото понеже е голям давах парацетамол. Като ги заведох сега на лекар ми изписаха хексалгин, но още не съм го пробвала. Ставал и за бебета, и за деца, и за възрастни по различен брой капки обаче. И аз като теб изчаквам 3-4 дена да видя къде ще удари вируса и тогава вече минаваме на АБ.
Сега да кажа и за количката. Моята лудетина откак проходи миналия май и окончателно отказа да влиза в нея. Няколко пъти правихме грешка да излизаме с количката, обаче след 5-10 минути вече не я свърта и започва да буйства. Получаваше се така- хем нея държа с една ръка, хем с другата бутам количката. Голям зор.  ooooh! И още септември я подарих, че да не ми се пречка.
Жоржи гледам твоето Мити и не мога да му се нарадвам. Голям сладурко е с тия големи бузи. Heart Eyes
Днес май прекалих с писането. Извинете. Hug
Бета, утре сутрин рано чакам резултат. Пак ще стискам палци да е положителен.

# 43
  • Мнения: 433
Днес се срещнах  с един познат,който се занимава с лабораторни изследвания и т.н.Та този същият направо ме втрещи като ми каза,че Нурофенът не бил за предпочитане,защото водел до някакво прекомерно калциране на костите на децата Shocked

Идва ми да усмъртя някого #2gunfireСъседите ми са пълни кретени.Уж с дете,колкото нашите,а нон стоп гадна музика до дупка в къщи.Зарекла съм се като заминаваме извън града да пусна класическа музика на макс,та да видят кон боб яде ли Mr. Green

# 44
  • Мнения: 845
О,гледате ли БТВ за скандала в Русе? #Cussing outКак може такива идиоти бе ooooh!Щели да бъдат грозна гледка децата,а нямат и смелостта пред ефир да си признаят вижданията,а увъртат #2gunfire
Аз също много се ядосах на тяхното изказване, но нека поясня. Това не са Русенци Naughty Селяндури, които получиха гражданство преди няколко години. Намират се на няколко километра от града и се барат на Русенци. Смешки!!! Селяндури ще си останат за винаги!!! Какво толкова ще им пречат милите дечица #Cussing out Аз пък нямам нищо напротив да виждам такива деца и моите предпочитам да контактуват с такива, за да станат толерантни. Така научих Гоги да не се подиграва и да не му прави впечатление на по-различните дечица, за което много се гордея.
За хората в Русе, нямам думи, толкова безсърдечни хора има, а дечицата са като слънчица  Tired
Надявам се, че говориш за онези от репортажа. Те са някаква си частица от селянията. Нали не е за Русенци newsm78 Щото аз с гордост мога да се нарека Русенка Wink
nellyyy-ПИЙ ВОДИЧКА, НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! За да не забравяш може да си нагласяш бутилка с вода на масата и да ти напомня Wink
Ние днес за първи ден бяхме на ясла. Rolling Eyes Ами като отидохме той изобщо не реагира, но като взеха веднага се появиха сълзички Sad Плакал е цял преди обяд. Но е имало и моменти на заиграване. Сестрата се учуди, че като се е поуспокоил е започнал да подрежда. Ей така ме гледа  Shocked, като и казах че е прибирник. Heart Eyes
Мацки, вашите дечица, кога спряха да се умъчняват от яслата? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт