Бузките на ЮЛЧЕТО едреят, юлски мами радват се и пеят.

  • 13 262
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 64
Нан,Иси,благодаря ви и аз за снимките.Сигурно ви коства доста труд newsm78
аз чак сега порчетох по-назад.пък и верно сте хакери. Laughing

еей,голяма дискусия стана за тоя нурофен.деца и лекари всякакви.аз само исках да спомена че на големия не му действа парацетамол.като ми вдигне една Т от 39 и нагоре,стой та гледай.с парацетамола или спада малко,но не и под 37,или ако падне под 37,е за прекалено кратко (около 1час).
и така,караме си ние с нурофен,че иначе лошо.а пък това не го бях чувала,че се получава прекомерно калциране на костите.ще поразпитам тия дни,да видим какво ще открия.

 Peaceхайде всички които пият с мен водичка,наздревае!

# 61
  • Мнения: 1 240
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!!
Бъдете здрави и щастливи, усмихнати и слънчеви през цялата година!!!


Весел празник и дни, изпълнени с много положителни емоции!

# 62
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН!  bouquet

Днес бях на фризьор и съм с нова прическа. Като ми оправят компа, ще ви се покажа.

Дая я взеха на Карлово и ние пак сме младоженци Blush

# 63
  • Мнения: 2 481
Днес я водихме на частен че в поликлиниката имаше опашка  Shocked,сега ще пие АБ изписа и и исвещички против повръщане ,но каза че е повръщала от гърлото като ги боли така ставало!

Не ще да яде ужас,сега си ми седи супата,ще пробвам по късно!

Вашите деца какво вечерят? newsm78

Аз съм намислила да пусна тема какво ядоха вашите деца днес!Всеки да пише ама с подробности като семки,шоколади и солети да не се пропускатм,всичко което са хапнали!Но къде да я сложа тази тема в готварския ли?

Ох дано ни мине от Аб,ама къде ще ходи де,сега има пак Т! #2gunfire

Айде и аз и аз днес баш болни и ви се оплаквам само!

Бай, бай , и на Нан весел младоженски уикенд Party

# 64
  • Мнения: 845

БАБА МАРТА БЪРЗА, ТИЧА
ОТ ДАЛЕЧЕ Е ДОШЛА
С МАРТЕНИЧКИ ДА ЗАКИЧИ
ВСИЧКИ, ВСИЧКИ У ДОМА!
 

# 65
  • Мнения: 433
Честита Баба Марти на всички мами и дечковци Hug
И ние уж сме младоженци,ама мъжо се върна уморен от работа,аз се разшетах по примера на сватята Ронка и отиде младоженческата вечер SickИ по закона на всеобщата гадост,тъкмо лъснах прозорците,и ето сега заваля #Cussing out
Ужасна трагедия с жертвите и безследно изчезналите от влака CryПознавам едната жена,която не може да открие дъщеричката си Валерия на 20 год.Просто се вледених като я видях по телевизора.Милата,беше близо на 40 години ,когато се ожени и едвам успя да роди и сега да се случи това с рожбата й...Дано се окаже,че е жива Praynig
Извинявам се,че ви занимавам с тези си размисли точно на днешния хубав празник,но ми стана много мъчно за тази майчица и детето,което  израсна буквално пред очите ми Cry

# 66
  • Мнения: 2 481
Tizija значи я е родила на 40 а сега е на 20 дъщерята!?
Ох боже дано я намерят,но до сега да я няма Thinking

Приятелка ми разказа за нейно познато семейство че дълги години нямали деца,накрая им се родила дъщеричка,но на 6 годинки паднала от прозореца, като ги видяла да се прибират от гости и се облегнала на прозореца, а той не бил затворен хубаво-нелепо,нелепо.....после си осиновили детенце и то знае за сестричката си, знае че е осиновено,всеки път на рожденния му ден се празнува,много разбрано семейство,но съдбата не отбира,мамицата и Confused

Това ни напомни(на нас двете) да ги пазим много,моята се качи онзи ден на котлоните отгоре,а те са до прозореца,просто не ми се мисли! ooooh!

Ох я по ведро!
Юл нищо и няма,защо ли и давам тоз АБ незнам! Crossing ArmsНо почнах вече,колко най малко може да се  дава,моя вика 3 ден и край! newsm78

# 67
  • Мнения: 433
Ели,тя наистина роди на дори повече от 40 години.Не се беше женила,тъй като имаше проблем със слуха,но на края намери много добър мъж.Едвам го нави да имат деца,защото той имаше две от преден брак.Направо гадна съдба #2gunfire
Ураганът Ема май идва насам newsm78Тук е страхотен витрилник  #Crazy
Наистина трябва мно да внимаваме с децата си.Аз редовно се карам с мъжо за това,защото съм параноична на тема да не стане това,да не стане онова,а той ми се кара,че не мога да го опазя от всичко #Cussing outС една дума,Господ да ги пази дечковците ни Praynig

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Тиция,дано да се намери момичето,както и всички други изчезнали Praynig Praynig Praynig
Ами момчето което трябваше да се жени днес... Cry
Незнам дали урагана Ема идва,но тук в Кайсиева не можеш да излезеш от къщи Shocked.и само звук от трошене на прозорци се чува Confused

Ели
,има подобна тема в Хранене с АМ и захванване....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269625.40
Ние довечера отиваме да оставим Друнди в Добрич,но опитът показва че пак щи си го вземем утре сутрин Confusedиначе и на мен ми се иска да останем  за малко сами.......
Нан,Честита прическа,давай снимки да те видим Hug

# 69
  • Мнения: 326
Хей честита Баба Марта и от нас с Тиси  Hug Румени засмени, весели щастливи.

Ние от два дни сме ад под небето. Такова тръшкане, такъв рев  Shocked. Ляга на земята и си удря глават в пода.  #Cussing out Видяла съм се в чудо ни с добро, ни с лошо, ни с подминаване. Направо незнам бях решила даже вчера, че е болен. Защото той като се разболява става такъв, но не е. Нямам никакви симптоми- нито хрема, запушен нос или кашлица. Знам ли вече може да са гадните последни кътници.  newsm78

Ели какво и е на Юл че пие антибиотик.
Наде давай снимките де  Wink

Джорджи дано се позадържи Друнди в Добрич и да сте младоженци.

Ние стягаме багажа за София. От вторник съм на работа а Криси и тати ще се гледат. Като за начало ще работя до към 1:30-2. Докато посвикнат двамата да се гледат. Днес съм го одарила на готвене да имат за 2 дена. А от сряда ще търся кухня. Като за начало някоя частна а после ще намерим държавна.
Това е от нас.
Тиция много лошо за тази жена. Бог да пази дечицата на всички ни.  Praynig

# 70
  • Мнения: 2 481
Дани вие решихте да пробвате в София ли?

Късмет  Hug и сполука на новата работа!

А на Юл нищо и няма ,този на който я водихме си има славата че винаги изписва АБ,аз си знаех,не трябваше да я тровя!Той вика червено гърло, но гаранция че няма да се оправи без АБ!
Една лекция ми дръпна(нали трябва да си залсужи двайсетарката)

Тя си е дива моята все вика от викане и крещене ще да е,но дадохме и аз незнам за какво го почнах!Поне 3 дена може ли и да го спра или трябва 5 най малко? newsm78

# 71
  • Мнения: 314
Тук така духа,че май цял ден ще сме си у дома.
Ели не мога да помогна,слава богу нямам опит все още с антибиотиците. Hug

# 72
  • Мнения: 1 298
И аз да се запиша тук  Embarassed

Ели как така за червено гърло АБ бе ? ooooh!

# 73
  • Мнения: 326
Eli да решихме да пробваме в София. Ще видим как ще е. Аз няма да липсвам де във форума. Имам си интернет от офиса а и в свеки има така, че ще съм си тук. Мерси за пожеланията  Hug

Аз мисля че можеш да го дадеш 3 дена и да спреш, но ако е сериозно няма да ти помогне. В смисъл че след 3тия ден започнва да действа и ти ако го спреш прекъсваш процеса. Но можеш да прецениш по Юл и тогава да решиш да даваш ли или да го спираш.  Hug

И тук много духа и Криси се сдуха у дома цял ден рев и висене на чешмата подлуди ни всички у дома. #Cussing out

# 74
  • Мнения: 867
Здравейте мацки!

Аз нищо не пиша, поне ви изчетох. Нещо доста ми се насъбра напоследък. Но такъв е живота. Вероника си замина днес и си останах сама. Не че толкова се виждахме напоследък де, станахме телефонна любов с нея.
Иначе няма кой знае какво но истината е че е доста натоварващоо двамата да работим и да гледаме сами детето. Добре че и харесва на яслата слава богу.

Амери, прочетох за проблема ти и много съжалявам. Истината е че това само операция го оправя, но пък толкова е страшно да се оперираш. Не знам, стискам палци да понамалеят болките и да си караш така. Ама наистина малоумна работа как може да не ти го открият досега, ти си плачеш от тия болки от незнам колко време. Даже вчера гледах на Лора р.д-то записа от мин. г. и ти точно разправяше че те боли кръста, дископатия ли е кво ли.

Тиция, стискам палци татко ти да се оправя.

Мама Дани , успех с работата!

Лала, ама верно е така като се "измешаш" с народ. Аз откак почнах работа констатирах че нямам една свястна дреха и Павлин е пропищял че само си купувам, но няма как. А като ги гледам какви са нагласени с едни маникюри и едни маркови дрешки и костюмчета...А в четвъртък пък бях на фризьор и си отрязах косата. Не съм предполагала че ми е толкова дълга станала, щото ми е на етажи, де, но ми писна да си тровя живота с тая преса. И ми отряза 12 см. Откъде го изкара толкова незнам, но сега ми е над раменете.Ще се снимам да ме видите. А и вчера си купихме един фотопарат, че старият нали Павлин седна на него..И сме с нов комп от мин. седмица чак сега забелязвам че хвърчи направо, то не било лошо.

Общи условия

Активация на акаунт