МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 350
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 815
Благодаря ви за пожеланията- да ви се връщат по 100!!! Сега отивам да продължа празника. В сряда надявам се положението да се нормализира и ще в ляза отново да си поговорим

# 211
  • София
  • Мнения: 472
Честит Рожден Ден на Ран  и на днешните рожденици Габи и Елица !!
Да растат здрави , весели щастливи и послушни дечица!!
Весел празник и мнооого подаръци!!!   newsm59    Tada smile3510

Свърши нашия месец,който беше изпълнен с много радост и много купони и подаръци! Но идва прекрасната пролет, навън е цъфнало всичко и е слънчево , та ме зарежда положително ( макар и понеделнишки). Ние вкъщи откриваме месеца с Боко и завършваме с татето , който беше рожденик в събота!
Боко в петък имаше пролетно тържество в детската градина и се справи блестящо ( на мама ГАРДЖЕТО) с ролята си на врабче ( цял месец пееше чик-чирик , аз съм малкия врабец веселяк съм и певец Joy ).Изпя песничка самичък от 3 куплета в съпровод с пияното, пя много вярно и точно! Много му пляскахме и се поклони като артистите!! LaughingПосле го водихме да го почерпим по случая!
Тази сутрин милия не можа да отлепи да стане за градина толкова му се спеше с тази промяна на времето! Ама ще свикнем, така вечер ще може повече да сме навън след градина...
Хайде успешна и спокойна седмица на всички мами.На Дани бързо оздравяване и без проблеми( тези ваши градини направо ме разбиват с това висене в студа навън! Това не е нормално.)


# 212
  • Мнения: 192
 newsm59 nbirthday happy bd hbday bdbaloni baloni baloni Tada  ura newsm38 newsm38 newsm38 smile3510ЕЛИЦА,ГАБРИЕЛА ,АЛЕКСАНДЪР както и на всички които пропуснахме  през последните дни!Много здраве,щастие ,късмет и подаръци безчет!Весел празник!

# 213
  • Мнения: 1 502
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ И ГАБИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДЪР!


Ееех, свърши нашият месец! Hug
Снощи правих клипче на Дани как реди пъзел и съответно опитах се да проведа лек разговор да го чуете как приказва, определено му трябва преводач. Mr. Green
Ако искате да го видите, малко е дългичко, добре, че свърши картата, че да спрем, искаше да го снимам непрекъснато. Joy http://vessela.multiply.com/video/item/35

ХАйде лек ден!

# 214
  • Мнения: 948
Честит празник на Ран, със закъснение, и още веднъж на Габи!!!

Да са здрави и весели  Heart Eyes

Ние вчера се видяхме и с Габи, и с Гого (който любезно предостави едната си тротинетка на Мариана - младежа и до Пловдив пътува с две Simple Smile) Снимков материал по-късно, че хич нямам достъп до комп тези дни!

Приключи нашия месец; догодина пак  Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИ, ЕЛИЦА, АЛЕКСАНДЪР И РАН/ на патерици Confused/
 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2  ura  ura
ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОООООГО ДОБРИЧКИ И ХУБАВИ ДЕЧИЦА!

# 216
  • София
  • Мнения: 747
Вече два пъти  пиша и постът ми изчезва някъде-бррррррр!

Най напред ми се иска да честитя на Ран макар и със закъснение Да си жив и здрав, Ран- Сладуран, много щастие и късмет ти желаем Grinning

Вчера ходихме до Пловдив. Срещнахме с Марианка- мома англичанка  и Тони-бонбони Grinning Видяхме и рожденичката Габи (на c'Mon) даже ядохме от тортата на партито й. Децата се забавляваха, направихме снимки, в следващите дни ще гледам да покажа малко Grinning

Честит рожден ден и на Елица- хубавица Grinning Да е жива и здрав и много чаровна Grinning

Да е жив и здрав и Александър! Всичко най-хубаво му желая Grinning

Мамо Веси , дано бързичко се оправя Дани! Клипчето ще гледам по-късно, че одеве точно го отворихме и нета се скапа , ама видяхме пъзела, много е готин, и тук има дървени, но са по-тънки.

Мамо Бубе, да ви е жив и здрав таткото, да ви слуша и да ви глези Grinning

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честит Рожден Ден на Ран, Габи и Ели!
Растете здрави и щастливи деца!  newsm59


Мама на Бобо
може как да не може  Peace Simple Smile.
mama bube браво на "малия врабец" Simple Smile.

# 218
  • Мнения: 1 502
Мамо Веси , дано бързичко се оправя Дани! Клипчето ще гледам по-късно, че одеве точно го отворихме и нета се скапа , ама видяхме пъзела, много е готин, и тук има дървени, но са по-тънки.

Този е мекичък не е дървен. Направен е от материята същата като на онези големите пъзели за земя, които стават на килимче, само че е по-тънък. От 24бройки е, но явно ни е лесна тази големина, защото докато му го подариха на рождения ден, той го развали и го подреди за нула време, без да е гледал картинка-модел, тъй като такава нямаше. Mr. Green Решила съм да му купя по-голям да видя дали ще се справи и с него, явно ще има зрителната памет на мама, защото аз съм много добра в това.  Flutter

КАто чета само какви срещички сте си спретнали направо ще си изям парцалките и аз искааам...!   newsm45 Мишолина, колко време ще си в БГ? Само не ми казвай, че до лятото ще си там, аз ако бях на твое място така щях да направя. Божеее, къде е 23 юни..., мираааж!  smile3514

Дани и днес си беше в къщи, защото в неделя пак вдигна Т и вече го заведох на д-р, от който разбира се нямаше нужда, защото аз по-добра диагноза щях да дам. "Всичко чисто, уши, гърди, само леко подути сливици, сам ще се справи с вируса, още 1-2 дена в къщи." Идиотски доктор,  bash  а откъде е тази Т, от минусовите температуеи навън. Ала-бала. Но както и дае през нощта и днес не е вдигал, само леко накашля, утре го пращам на градина, само че няма да го изкарват навън, надявам се, защото той обикновено бил първия облечен и готов да излиза на двора. Joy

Хайде лека нощ за мен и добро утро за вас! С тази смяна на часа пак започнах да си пиша сама, а вие спите вече.

# 219
  • Мнения: 192
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233256
Това е моето слънчице Никол на рождения ден в яслата.
Много съм зле с технологиите ,но най-после успях да кача снимка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223255
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233266

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 14:38 от alexsander_nikol

# 220
  • София
  • Мнения: 747

КАто чета само какви срещички сте си спретнали направо ще си изям парцалките и аз искааам...!  

Ами хайде де Grinning Да си резервираме една дата още от сега - да се уговорим и срещнем някъде. Като сте в БГ идвате ли към София? Или към Пловдив? Ако искате може да ви посрещнем на летището или пък като си заминавате да ви изпратим. Ние живеем близо до софийското летище, предлагаме услуги по посрещане, изпращане и преспиване  Grinning (разбира се само за специални хора Grinning)
Дани е много слънчево дете, като гледах клипа през цялото време е усмихнат Grinning Ама вие все за бури и виелици пишете, сняг и студове, а  пък все сте по къси ръкави, че даже и без ръкави Mr. Green

alexsander_nikol , много е сладка дъщеричката ти  Grinning, да ти е жива и здрава Grinning

# 221
  • Мнения: 1 502
Чара, ще ми е много приятно да се види в БГ, но за съжаление ние летим директно до Варна и след това с кола до Добрич. Има вероятност да гостуваме на един наш приятел от София, но живот и здраве да пристигнем пък ще му мислим.

А за късите ръкави... Joy, точно него ден беше -3 градуса, но апартамента ни е север-юг , следобед като напече слънцето не се диша, нали сме с огрооомни прозорци, и дървените щори не помагат, но аз не се оплаквам, защото съм си мечтала за такива прозорци, на 50см. от земята, Дани може по всяко време да гледа през тях, без да се катери по столове. Освен това сме с централно подово парно, навсякъде и боси да ходим, няма проблем, а и парното е почти без пари  Mr. Green. От една страна е хубаво, че няма радиатори за чистене  Mr. Green, но от друга много бавно се стопля и охлажда, което понякога те изнервя.

А Дани ако го видиш колко е "усмихнат" под душа, ужаас, такъв проблем продължава да ни е къпането, че ако го няма таткото да помага няма начин сама да го изкъпя, сега се чудя какво да измисля да го пострижа, че вече опашлета ще му вързвам, очите му не се виждат, но човека не дава. Naughty ooooh!

Хайде лек ден от мен, че утре ме чака почти 12-часов работен ден, редовното месечно събрание.  Sick


п.с. Божее, и 1. април дойде, на майтап и на истина, днес направих точно 10год. живот в странство, Исландийооо...!  #Crazy

# 222
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Хайде и аз на патерици да поздравя последните рожденици Борислав, Ели, Ран и Габи! Да са здравички, щастливи и жизнерадостни. !

Сега ми се отвори време и поетапно започвам да чета и разглеждам снимки  Laughing.

Около нас новото е, че на Мишо му откриха трета сливица. Аз и преди си имах съмнения, но сега се потвърди. Предписаха му Метилпреднизолон и капки Ксизал, за да се изчистят секретите; после ще му правят снимка да видят колко е голяма и ще решат дали ще се оперира  Sad. Проблемът му е постоянната хрема, а то било заради тази "задносна сливица"  newsm78. Ще почвам да проучвам из Интернет въпроса, а и в Здравния форум има тема за третата сливица.

# 223
  • Мнения: 192
  ето още малко снимки на Никол
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233520
Приятен ден на всички !  bouquet

# 224
  • Варна
  • Мнения: 2 576
  ето още малко снимки на Никол
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233520
Приятен ден на всички !  bouquet
Много хубави деца имаш  Hug.

ivap много неприятно Sad. Дано всичко скоро се оправи при Мишо!

Общи условия

Активация на акаунт