МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 364
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35
Честит рожден ден на хубавите малки дами Яна, Дариа и Калина и на "терминатора" Дани и Кристиян! Да растат здрави, добрички и щастливи! newsm59
Да изкарат хубаво  и с много подаръци празника си!  ura  ura

# 61
  • Мнения: 980
Честит рожден ден на отличниците  newsm59 newsm51
Дани, Яна, Дариа!!! 
 Tada

Да растат здрави и палави и да се гордеят със страхотните си майки!
   
Да честитя и на Калина, Кристиян, Жасмин!    много подаръци и веселие на всички     
bdbaloni

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 18:21 от c'Mon

# 62
  • Мнения: 192
 bdbaloni baloni baloni hbdtu smile3510 newsm38 newsm38 newsm38 newsm59 nbirthday  ura Tada  Party TimeДаниел,КристиянЖасмин,Яна,Дариа и Калина!Бъдете здрави ,весели  и щастливи!Весел празник и много подаръци!
Едно цвете за мамите[smilie=smile3525.gif]

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честит Рожден Ден на днешните рожденници Дани, Яна, Дариа, Калина, Кристиян и Жасмин! newsm59
Да са здрави и засмени през цялата година! С много радост, игри и подаръци да е изпълнен празника за тях!
  Gift
Mama Vessi тортите са страхотни Peace! Аз най-много харесах тази, която е във формата на "3". Ох и на моя младеж торта с Макуйн съм замислила Simple Smile.

# 64
  • Мнения: 445
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИА, ЯНА, ДАНИ, КРИСТИЯН, ЖАСМИНА!
ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ДЕЦА!
РАДВАЙТЕ ВСИЧКИ В СЕМЕЙСТВОТО!
newsm59 newsm38 newsm38 newsm38  bigdance2
СТРАХОТНИ ТОРТИ МАМО ВЕСИ! И АЗ ВЕЧЕ СЕ ЧУДЯ КОЛКО ТОРТИ ДА ПОРЪЧВАМ - ЕДНА ЗА ЯСЛАТА, ЕДНА ЗА ВКЪЩИ, НЕ ЗНАМ ЗА РАБОТА ЗА МОИТЕ КОЛЕГИ ДА НОСЯ ЛИ, ЗА ПРИЯТЕЛКИТЕ. В ЧУДЕНКА СЪМ СЕ ВИДЯЛА.

В НАШАТА ЯСЛА НЯМАМЕ ТЪРЖЕСТВО И ТОВА МАЛКО МЕ НАТЪЖИ. НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА МОЕТО МОМЧЕ МИ ПОДАРИ КАРТИЧКА, КОЯТО ДНЕС СА ПРАВИЛИ ЗА МАМА.

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ УТРЕ!  bouquet

# 65
  • Мнения: 655
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА  Даниел ,Яна,Дариа, Кристиян ,Жасмин  и Калина. Да сте здрави,весели и щастливи деца. Весел празник на всички мами.  bouquet

Боби е болен,с температура. Днес си беше вкъщи. До неделя обаче мисля,че ще се оправи. Нашата торта също е Маккуйн.  Laughing Явно това е модата тази годна.

# 66
  • Мнения: 952
честит трети рожден ден на Дани ,Яна,Дариа, Кристиян  ,Жасмин  и Калина.Бъдете живи и здрави,желая ви безгрижно детство пълно с весели игри   bouquet  bouquet а на мамите весел празник защото и те се вълнуват не помалко от рожденниците  bouquet  bouquet

Мамо Веси тортите са супер, бързо оправяне на Дани и на Боби също.
Ето малко снимки то нашето парти
('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224390')

# 67
  • София
  • Мнения: 747
Ле-ле-е-е, за малко да свърши един от най-важните дни през месеца и аз не съм се включила още Embarassed

Дани, честит рожден ден, миличък! Да си жив и здрав,да пораснеш голям и силен, да слушкаш мама, тате и бате и те да те слушат, да бъдете много щастливи Grinning

На Яна и Дариа пожелавам също много здраве, да растат чаровни госпожици, да радват мама и тате с усмивки, ум и таланти  Grinning

А на вас мамчета желая само сладки грижи покрай тези хубави дечица Grinning

На болните дечица, желая бързо възстановяване.

Мамо Веси, наистина са красиви тортите! Тази година Георги сам си избра едната торта- калинка, а другата аз му я избрах Mr. Green

Мишолина, много ми се иска да се видим Grinning Точно на 23-ти ще пътуваме до Раковски, на гости на майка ми, тогава е католическият Великден. Ще ходим само за няколко часа. Евентуално в късния следобед ще можем да минем за малко през Пловдив.Но от 26 април до 6 май ще сме в Пловдив, ако сте там тогава ще имаме мноооооого свободно време Grinning

Лиана, аз си мислех, че само ние сме каръци и попадаме на недобросъвестни фирми, хем уж избираме все едни от най добрите, ама като чета и вие какви перипетии сте имали... И при нас така- то не беше чакане за мебели, за паркет, за врати (това пък какъв кошмар беше...- два пъти взимаха размери и пак по грешните ги направиха, преправяха ги, остъклението объркаха, дебелината объркаха, едната каса се развали, два месеца бяхме с одеала вместо втрати) ...чудо!

Малка Счетка, много е готи н Виктор, пу-пу, сладур Grinning И мацки сваля, гледам.... Grinning

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 654
Благодаря за хубавите пожелания    bouquet
Салис, стискам палци наистина да не се налага операция и камъните да изчезнат от самосебе си   Praynig
Мамо Веси, и аз съм за 3-ти вариант  Peace
Дано Боби се оправи до празника. И аз така се молех Яна да е здрава за нейния РД и слава на Бога наистина се оправи   Hug
Малка счетка, Вики е голям сладур, да ти е жив и здрав   Hug  Ще му се лепят мацките  newsm10
Аз снимки ще кача като мине и утрешния празник. Много ме е яд, че много от днешните станаха размазани, защото беше малко тъмно, но явно не достатъчно, че Auto-то на фотоапарата да включи светкавица. Дано снимките на баща ми и тези от утре са по-добри.
Весел празник на всички мами утре и много цветя и подаръци от любимите хора!!!

# 69
  • Мнения: 1 215
malka s4etka, много е готин Виктор, ще трябва да внимаваш с мацките, че скоро като започнат да го преследват........ Laughing Да ти е жив и здрав!

Мамо Веси, на мен ми хареса най- много третият вариянт, ама аз по принцип си падам по по- големите неща Mr. Green Така де, като е торта, да се вижда от всички....

Аз още не съм решила каква да е тортата, а и Емма хич не ми помага. Незнам, незнам и това си е. Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 502
Ooo, неее, толкова нещо изписах и исках да го публикувам и ми даде грешка. #Cussing out Умирам за сън, но ще се пробвам пак.

Благодаря ви милички за хубавите пожелания, да ви се връщат и на вас. Дано да са ни живички и здрави малките мартенички и много да ни радват.

Малка счетка, страхотно хлапе си имаш, да ти е жив и здрав, наистина ще се лепят гаджетата по него, голям сладур, пу-пу. Много се смях на снимките ви в търсене на изпуснатия балон  Joy, в крайна сметка намерихте ли го?

За тортата и аз съм за 3-я вариант, дори днес съм го принтирала да я занесе на майсторката да я направи за партито. Аз иначе днес бях до обяд на работа, че таткото много му дойде, горкия, много съм го разгевезила, забравя понякога, че има деца.  #Cussing out И нали съм чевръстна мама и луд умора няма, реших аз да спретна една торта за маминото момченце.  Mr. Green Пратих таткото да купи една торта, която е украсена само отстрани и аз реших да я доукрася с Макуйн. Поръчах и цветен марципан (бях разучила къде продават) и една кола-играчка и знаменца нарисувахме с Дани и се получи. Хем се позанимавахме заедно, хем и торта направихме. Беше толкова доволен, напълни ми душата.

Голям майтап беше със свещите. Купих му от тия свещи като бенгалски огън, но като ги запалихме от дима пожаната система се включи и като се разсвири... Whistling Дани му се взе акъла и не искаше да се доближи до тортата, дори и после като сложих обикновени свещи да ги духне, не пожела сам, с батко си го направиха.  Joy

От подаръка остана много доволен, а вуйчо му подари една раница, която става и на куфарче с колелца, с разбира се с Колите и цяла вечер я разхожда из къщи и повтаряше, че на самолета щял да ходи с нея.  Joy

Ето и СНИМКИТЕснимковия материал засега и ВИДЕОТО

Дано Боби се оправи за празника си, че наистина е кофти, точно за рождения ден.

И накрая МИЛИ МАМИ и НЕЖНИ МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА, ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК!

# 71
  • Мнения: 1 639
И аз благодаря за пожеланията , тъпкано да ви се връщат!  Mr. Green

Вкрайна сметка , всички задачи днес изпъник, много съм горда от себе си .  Simple Smile
И разбира ето и  снимки  Grinning рожденният ден в яслатапразникът на мама и клипчета от тържеството - 1, 2, 3 и 4Grinning

# 72
  • Мнения: 192
   bdbaloni newsm59 nbirthday newsm38 newsm38 newsm38  ura smile3510 baloni baloniАнгел и Мартин!Мнго здраве ,радост ,късмет и подаръци безчет!
Честит празник на всички мами!Прекрасен и незабравим ден Ви желая! smile3525

# 73
  • София
  • Мнения: 747
Честит празник, мили дами Grinning Желая ви много подкрепа, разбиране и обич от най-близките до вас хора Grinning

Ох, нямам време да гледам снимки и видео, след два три дни, че ще посрещаме гости за 2 -3 днни и луднахме от приготовления, ще ги гледам по-късно

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 654
Честит празник на всички   newsm51   Бъдете винаги обичани от тези, на които държите!    bouquet
Честит празник и на днешните рожденици!!!
Ето малко снимки от нашите празненства по случай рождения ден:

http://yana2005.fotopic.net/c1471073.html

Ето и още няколко снимки от една фотосесийка, която и спретнах онзи ден:

http://yana2005.fotopic.net/c1471071.html

Общи условия

Активация на акаунт