Scrapbooking - 2

  • 49 252
  • 919
  •   1
Отговори
# 870
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 844
Благодаря Тони. Наистина на живо изглеждат по-хубави и по-различни.

Мириел, сайтът е Хепи фото: http://www.happy-foto.net/index.php
Регистрираш се, инсталираш си една програмка и започваш да качваш снимките. Става много бързо, за разлика от СнимкитеВи. 9/13 са по 15 ст, 10/15 са по 20 ст и безплатна доставка или по 15 ст +доставката. Доставят ги с Еконт. Можеш да си избираш дали да са гланцови или матови. Много съм доволна.


  bouquet

# 871
  • Мнения: 725
http://leblogdepatou.canalblog.com/
вижте албум на  Бьлгария направен       от една чужденка и долу какви красиви снимки е н аправила от Бьлгария

# 872
  • Мнения: 1 065
Ивка, много ти е хубав албума, но и твоите снимки са много добре съчетани като големина. Направи ми впечатление страницата със снимките по месеци- имам чувството, че са абсолютно един и същи размер  Hug
Раче, много е хубаво. Допадна ми идеята за изрязани от списания с печатен текст букви    bouquet

# 873
  • Мнения: 897
ifka_pifka,албумът много ми харесва.И всичко напарвено от теб.Срам не срам ще попитам Embarassed Embarassed... Има ли някъде където мога да видя как се правят тези кутиики
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246501&pid=6119438&lp=-1170
Предполгам сте коментирали,но рових на зад и не открих линк.
 bouquet
Искам да направя за моето дете "кутия за съкровища" .ДА сложа там първия отрязан кичур коса,теста за бременност, гривничките от болницата.. и т.н.


# 874
# 875
  • Мнения: 139
Привет,

Благодаря Ви момичета.  bouquet
Корина, точно от там ги гледах. Много добре са показани.
Chiges, ами снимките ги вадя 9/13 и после изрязвам с ножичката. А тези от страницата, за която казваш, ги направих с Word /овал с размер 4/5 см и после запълване с картинка/, а след това ги разпечатах в училище.

# 876
  • Мнения: 897
Много,много благодаря   bouquet
Като ги направя ще ви ги покажа.  Hug

# 877
  • Варна
  • Мнения: 5 539
Ифка, много хубаво се получава.
Мириел, да ти е жива и здрава рожденичката. Само радост да ви носи.  bouquet
Един блог с албуми и картички. Жената има две двойки близнаци и е дизайнер, на т.нар скетчове за страници от албуми и картички.
http://threeguysandagirlmlnv.blogspot.com/
Момичета, как търсите халкичките за албуми на английски?
А някой хора тука щяха нещо да показват и аз чакам ли, чакам.newsm78

# 878
  • Мнения: 917
има ли магазини с консумативи в Бг или само e-bay e опцията?
как правите букви на български?
мерси предварително   bouquet

# 879
  • Мнения: 725
Деси,имаш да чакаш...
 да не стават 30стр бьрзо

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 23:56 от ra4eto

# 880
  • Мнения: 3 342
Добро утро, момичета Heart Eyes
Как сте днес?
Аз още съм размазана - очаквайте скоро scrapbook-страница за концерта на Металика  superuu Mr. Green


Момичета, как търсите халкичките за албуми на английски?

Деспина, опитай с Hinged Rings, Binder/Binding Rings или Paper Bag Album/Scrapbook Rings.

# 881
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет, момичета!  Grinning
Искам да ви поздравя за хубавите теми, които пълните с красотите си! Поздравления за всички пишещи тук!   bouquet
От няколко дни преглеждам двете ви теми с идеята да направя и аз такъв скрапбук албум за свекър ми, който през септември ще празнува (живот и здраве) своя 60-ти РД. Та, молбата ми е, ако някой е срещал из сайтовете за скрапбук, албумчета подходящи по като за мъже, моля,  да ми даде линк или да ме насочи къде да търся. Всички албуми, които разгледах с тези цветенца, сърца, пандели и прочие ми изглеждат по като за жени и ми идват малко кичозни за мъж.  Mr. Green Ще съм благодарна на идеи.  Peace  bouquet
Мисля страничките на албума да направя от бирен картон /дано има в Слънчоглед - Варна/, а вместо халкички за закрепване на отделните странички да ползвам панделка. Из вътре ще декорирам с детайли каквито сметна, че са подходящи и така. Само се притеснявам за снимките, че ще трябва някои да режа и после да не би свекър ми да има нещо против, че съм постъпила така, та си мислех да ги копирам на цветен лазерен принтер и да използвам копията. Четох тук, че след време копираните неща избледнявали...Какво ще ме посъветвате вие? Мерси предварително!   bouquet

# 882
  • Мнения: 3 342


Целият албум е тук

# 883
  • Варна
  • Мнения: 5 539
Тони, албумът е чудесен. Току що го разгледах. Аз съм редовен читател на блога ти.  Hug
Най-много ми хареса това, че хем има доста елементи, хем не е много натруфен и кичозен, както са поне според мен голяма част от албумите на американките.
kadrokosa, имаше бирен картон на Слънчогледа. А за снимките ти ще можеш сама да си прецениш като ги разпечаташ дали са добре. Колкото за избледняването не знам, ама пък няма са пази всичко за вечни времена я.

# 884
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Деспина, мерси!   bouquet Действително няма нищо вечно, та ще пробвам с копирането и , ако резултатът е задоволителен, ще използвам копията на снимките!  Simple Smile
Тони, албума е страхотен! Много ми допада и на мен това, че не е натруфен с излишности! Много ми хареса и самият стил! Поздравления както за албумчето, така и за блога.   bouquet Аз също чета там и ти благодаря за всички статии!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт