Арабска сила ~::~ български кураж 57

  • 27 144
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Добро утро,мамчета! Hug
Ние бяхме малко болнички,но вече сме добре.Ама то това време,толкова променливо,човек да не знае как да се облече и явно понастинахме.
Утре сме на годеж на брата на моя мъж и още не сме взели подарък,днес следобяд като се прибере мъжо и ще ходим да избираме нещо.Дайте някакви идеи,какво да им вземем?
Момичета,още не ми е дошло,закъснява ми и ми е едно притеснено.... Confused

# 16
  • Мнения: 72
Sabah Al Khair мили дами,

Иман благодаря за кафенцето...мммм, така ме съживи след нощното четене на "The kite runner" и поредния ред сълзи.

Dua, ще се почерпя със сладките, на тях никога не казвам не.

angel_smile Не съм сигурна какво се подарява на годеж, но си мисля, едни хубав стилен албум за свадбените снимки и цветя за годеницата. Къде ще бъде годежа?Има ли някаква специална традиция?

Изпращам Ви малко от морският бриз и пухкавите облачета:)


Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 10:38 от prinzesa_bg

# 17
  • Мнения: 206
Днес реших да направя мартеници за всичките си познати тук...Иска ми се да преведа и историята на самия празник-....какво е точно Баба Марта и защо си вързваме тези кончета.Ако намерите нещо в нета,което да разказва за това много ще ми помогнете.
[
Виж това:
http://www.geocities.com/greetings1001/martenitza.html

# 18
  • Мнения: 3 804
принцеса-бгс тези облаци ме върна в студентските години,а тук такова слънце пе4е
КАТЕ като идваме ще ти взема един 4ифт,преди това ще уто4ним цвета Heart Eyes
дуа и аз съм на сладките 4е 4ай не пия
веси много е пораснал Тарик на последната снимка,голям сладур е
сега отивам да сложа закуската на Даяна,да са живи и здрави създателите на -ну погади-4е филипинките заминаха ,и ако не бяха те дребното да беше залапено за мен

# 19
  • Мнения: 610
 Привет и от мен в новата темичка,и аз да я украся с една плодова склуптура от Тунис Party Другарче много ми хареса как си направила темичката,браво  bouquet Миленка и аз се надявам да не плачат,защото ще си бъдат двамата,аз много съм плакала,месеци наред, и учителките са ме преместили в групата на сестра ми,1г. и 2м ни е разликата,и само така съм ходела на градина,целувки на слънцата Heart Eyes Иман мерси за кафенцето,много е сладък Тарик със зелената блузка  bouquet Амал мерси,как е твоя чаровник Simple Smile успех на изпита по карате в неделя Peace Ева много сладка снимка на Адам с любимата му поза за сън Heart Eyes Теди от бебе спи по корем,та и до днес.Кате   bouquet вчера на няколко пъти исках да пиша но Йоана направи толкова бели ooooh! надраска стените с черен пастел,изсипа едно шише вода на Теди на главата..................... Crazy лека работа ти желая и повече усмивки Simple Smile Дуа не съм те забравила,малко по късничко Hug взех си от чайчето и закуската,подсилих се и след малко излизам да пазарувам на малките необходими неща за градината,да подготвяме документи.... На останалите сладурки Hug Hug и много целувки на дечицата ви от Йоанка и Теди Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 216
Енджъл-ми ако нещо има,ще видим една лентичка отдолу Heart Eyes
подарък за гадеж newsm78...нищоне се сещам-ако е сватба се подарява нещо за къщата...но така трябва нещо отделно за нея и отделно за него-примерно часовници от една марка  bouquet

Хари-не знам дали от Бг могат да се превеждат пари по банков път,защото няма банка ,която да има клон тук и там.За това пък най-бързият и сигурен начин е Уестърн  юнион-тя само ще отиде да си ги вземе от най-близкия офис...аз така смятам да направя...ншаала Praynig

Деси-честито за това ,че Даяна си казва цялото име  bouquetне е като да те нарича Десет Joy

Свеар-моля ,да пишеш как си и как е Мохаммед,кога е операцията и всичко,което ще трябва покрай нея,че ние тук искрено се тревожим и вярваме Ншаала,че ще има щастлив край и много искаме да се отзовем на нуждите ти,аз ако бях веднага щях да търся помощ от вас Heart Eyes Heart EyesХамдуллилаах,че ви има...  bouquet

Другарче,браво за цигарите,кажи ми как да накарам моя шеф  Winkда ги откаже-ама нещо,което ще подейства...а за домашните мекици с удоволствие ще запиша рецептата-да са едни такива пухкави...щот в Ливан правят подобни,но слагат вътре захар,сусам и стават много вкусни,но не всяка домакиня ги докарва...твоите пухкави ли стават  bouquet

Надя-мерси,че си се очаровала от къщата ,но ето,че над Ливан непрекъснато тегне опасността от война...докато не се успокоят нещата,все ще се надяваме...още деца Shocked...може би още едно,но след 4-5години,че още помня как си мислех,че душата ми ще напусне тялото ми в края на раждането-стана бързо,но за момент ми се стори,че напускам земята,но не умрях Joy-май не се умира така лесно hahaha

Ева -ние тук живеем-в бг,но лятото сме там,а хората наистина са близки и е приятно да са около нас Heart Eyes

Лиле-с удоволствие ще си взема твоите принцеси за снахи,ще си ги гледаме добре,но без да им се бъркаме много,а с теб ще си седим Ншаала в зимната стая до камината и ще си пием кафенце,ако няма кой аз ще го правя,или някой от внуците Joy

Сабина-честито-пожелавам ви леко и без много сълзи тръгване на градина  bouquet-мисля,че като са двама,ще е много по-лесно за тях-защото ще са си упора в този повратен за малките им душици момент,всичко ще е наред...на мен големия като ми тръгна на градина,ревах повече от него,но гледах да не ме види Heart Eyes

Сабах ал нур-принцеса-бг-пухкаво бяло облаче,е значението на името на моята Бебка Рабаб(на арабски)  bouquet

Кате-права е Милена,има някои свекърви,отначало мили,а после като змии стават,а други,които от лоши стават добри като те опознаят-търпение-и много великодушие  bouquet

# 21
  • Мнения: 177
   Здравейте и от мен,както винаги много сте бързи с новата тема,аз сега дочетох старата и бързам да се включа,че работа ме чака.Вчера явно смъкнах кръвното и при всеки опит да стана ми се завиваше свят,не ми се беше случвало от годините когато тренирах и доста се поуплаших.Но въпреки всичко днес ще лунувам,че напоследък с диетите не ми върви.Хари,приемам предложението ти и съм насреща с каквото мога да помогна.А за органичните храни и тук макар и да е все още беден избора вече има щандове по някои супермаркети.На времето имаше само за бебета и деца на Хип,но сега си имаме и био кисело мляко и други храни.Племеницата ми в Англия е фен на орг. храни и козметика,но там и избора е голям.Тук все още сме скромни.Сабина,поздравления за градината.И аз моя на времето трудно го уредих ,ама като тръгна той тъжен сутрин в началото,а аз се държа,но като се прибера и къщата празна и като ревна.Не знам кой от двамата ни свикна по лесно.

# 22
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
НЕ мога да насмогна с четеното, докато ви изчета и трябва да ставам и все не мога да се разпиша!
Имам още да чета от старата тема ! Sick Embarassed
Милен4е честито ви скорошно строителство!Мога да си представя какво е търсенето , сещам се ние като си търсехме нещо ново в кувейт какво беше!
Ясминка отдавна не си писала,как е беб4ето ритка ли вече!
Разбрахте ли вече пола!Мнго се радвам на твоята бремнност!ЩЕ бъдеш много щастлива мама! Hug
Свеър моля се за вас, хич не ти е леко,колко си минала до сега и колко още имш да патиш!знаем че си силна и борбенна жена!Силно те прегръщам! Hug
Дезърт-сигурно вашето е мактуб!
Видях новите албумчета!Евадам много е сладък и твоя бандит!И ти си една красавица, и сте много сладка двойка/семейство!
Надиа джасем и ти си много готина, може да се каже че си колкото майка ми!И точно като такава те усещам!
Хариет ще се радвам да се засечем лятото тук!
Тук е мнго хубаво времеце!По цял ден сме навън, и така съм капнала 1е сили нямам вечер да ида на фитнес засповам както бабичките в 10ч.
Мислях да пусна Сами на ясла за да игре с децата, вече се чуствам виновна че да го пазя да не се разболее, го лишавам от играта с деца, като види деца и пощурява от кеф, прегръща ги, целува ги!
Като види пързалки и люлки направо пищи от кеф, това е и може би от студената глупава и сива зима!МРАЗЯ ЗИМАТА!И сега не може да се натича и ниграе, и нямаме приятелчета скоито да игре , едното е във варна другото е на ясла и така той е сам на площадката!по големите го бият, по малките не могат да играят с него и е самичък!сега малко ми се разкашля и ще ходим при доки, но като се оправи го давам на ясла поне тук места има!
Аз изоставих малко диетата че от тичане време не ми остава да хапна, а с нередовно хрананене или 1 път на ден диетата не върви, хапвам но поне не качвам сега , а и с този гастрит напоследък доста си изпатих!
Ох още исках да пиша но сами трябва да спи и само ме дърпа!
Сигурно има много които не съм споменала, не е умишлено момичета извинете ме!  bouquet
Изчезвам че ще ме събори от стола да ме дърпа това магаре!

Знаех си че докато изпиша фермана ще сте пислаи, 4 отговора!
п.п. другарче ако може махни тези допълнения към заглавието че да си нямаме пак проблеми с управата!

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро!  Hug
сабина, в4ера и линда беше на гребена на наказанията и белите, направо луднахме вси4ки, но аз обрах целия сладолед , нали сме като гербови марки цял ден! и се прибра коконата, към полунощ , родителите й по леглата, тя  при дядо си долу, няма прибиране, нали спи до 12 на обяд!звънним като на тинейджър да се прибира, баща й вика, ако сега на 4 се прибра по нощите, на  16 какво ли ще ни прави да я 4акаме и търсим по приятели!викам споко ,ако сме в тунис по това време, ти ще обикаляш града с полицейска патрулка!хем да не направиш на някое мом4е насинени о4и,хем да имат страх мом4етата  от полицаите! Laughing
лиле, отслабнала си, поне си готина така,  bouquet  bouquet малко форми да се видят и да се прецени и оцени, ина4е не знам кой стои под  хиджаба!  Mr. Green
кажи колко смъкна от последните снимки, за да  те боцнем в графата, най-успели? светлето и тя е  за награда, деска, кремито, миленке, ти как си? ти си упорита много, знам си те! Peace
миленке, от смяна на жилище най се слабее, аз като трябваше да продам апартамента на мъжа ми (екса) и да купим нов -за седмица 5 кила смъкнах, то като умувам и премислям и рискувам, май най-ми действа на метабола! #Crazy Crazy
хубавите промени са много стимулиращи! дано си намерите дом, ама щом строите за къде се местите, по4акайте малко и хоп на новото! Money
магда, ако ти е зле как правиш лунна, само кръвното ти ли играе или си и анеми4на? аз в4ера открих спанака, цял 4увал по4истих и кълцах, бланширах и у камерата, но преди това се порадвах на омлет със спанак и лъти подправки и после една спана4ена супа с сметана и яйце и пак подправки, ами на никого не я додах(моите не ядат зелении, ако не са скрити или на марка)!
за анеми4нитие при нас има генерия, хоршоф и спанак няколко вида и май рядко се оплакват от анемии! Thinking
деси, ти добре запе4ата спанака, сега ти си хапвай и диана и може да с е подобри хемоглобина! аз оба4е си имам и феронат за резерв! Crossing Arms
вили, наистина ли спря цигарите? моите поздравления, ще му кажа на моя, ама знам как му минават на вентилатор  думи и предложения за спиране на тази пущина!а така искам да ги спре! Sick #Cussing out
нафасима да е 4ул някой по скайпа? кате ти имаше връзка или се лъжа? newsm78
тони , 4акам от дани смс за операцията, като звъня, понякога  ми прекъсва връзката или се 4ува неясно, не знам защо, но аз  ли4но си я предпо4итам да се 4уваме!предавам й винаги поздрави и прегръдки от форумките!  bouquet
дала, смоми4е, пустинна, ясминка, амал  и останалите- Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 73
Здравейте на всички,честито за новата тема;наистина на много от нас ни трябва кураж. Wink
Тахмине,надявам се че вече си по добре и ще превъзмогнеш всичко.
Дуа и аз ходя забрадена тук,но това нещо не ми помага много в отношениятя с арабките.Пак говорят и ще продължават да говорят. Thinking
Амал,имам 2 деца,даже Натали беше със сина ти в училище, другото ще ти пиша на лични.
Другарче ще се радвам да се запознаем Grinning

# 25
  • Мнения: 800
Guma Mubarak!
Ехе, как обичам петъците Heart Eyes  особено днес , защото ще ни пуснат в 2часа Flutter  Съвсем различно настроение имам от понеделник, вторник и срядата Simple Smile Четвъртък почвам да се съвземам и в петък съм свежарка Mr. Green

Тия дни ще гледам пак да се отърва от интернета.... на Самоков мисля да го изключа,изтича договора към БТК вече и няма да подновявам...

Свеар,иншалла всичко ще е наред с малката душичка Praynig
За нафасима не знам нищо,нямам я на скайп:(
Марси, товята Линда много обичка дядко си, все с него си играе, а от бабата викаш, че я е страх...
Снежанатамарчувствително по-добре съм:) но като се има прведвид , че настроенията ми се менят през 10мин.... Но сега пък се ядосвам, че от понеделник като му звънят и той не  иска да им вдигне, а не бива така, каквото и да е , сигурно се притесняват...
Мисля си , че явно това да мразят някой им е забавление там,  спорт, нямат бог знае какви други дейности. Като слушам историите, ми че то сестрите на баща му, мразели майка му и й правели интриги, на сестра му зълвите пък я тормозели нея горката. Един вид приемственост. Mr. Green Абе важното е да няма спокойствие, че става скучно
Викаш, че забрадката не помага в отношенията с арабките, няма угодия и това си е  Thinking
Сабина, когато имаш време пиши, аз съм търпелива Hug
Деси,няма да се отървеш от мен, аз обаче сега пазарувам зимни неща, летните ги напазарувах в края на есента, нама начин:) Оня ден си взех многоооо хубаво яке, днес ще се разтърся за ботуши, но знам ,че дори намалени под 80лв няма да намеря...  Цени европейски, заплати български Thinking

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 12:42 от tahmine

# 26
  • Мнения: 145
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се разписвала, но просто така се получи - работа, след това пътуване, а сега съм много болна. Направо се чувствам като парцал. Не е грип, нямам идея какво точно - може би някаква ангина, но се чувствам ужасно. Едвам станах от леглото и спонтанно ме обзе желанието да надникна какво става в темичката.... Благодаря на Вили, че се е сетила за мен  Hug
Не съм ви чела напред, просто защото една стоя на компютъра, но ще го направя като се пооправя малко. Тогава ще пиша и повече. Сега отивам да лягам, че всичко ми трепери.
И да ви помоля, ако някой се сеща за някакъв "бабин лек" за болно гърло да дава съвети, защото ми идва да си го отрежа.
Лек и успешен ден от мен на всички!

# 27
  • Мнения: 216
бонбонела-смрадлика -1 щипка в отвара от лайка ,мащерка-щом зави водата ,пускаш вътре смрадликата ,а след това заливаш мащерката и лайката(но само щипка),а ако искаш можешда правиш гаргара от силно концентрирана запарка от смрадлика(2с.л. на 2 чаши вода-но това не се пие,асе гаргари)...знам,че ако се дъвчи прополис,също помага

# 28
  • Мнения: 720
Светле разбрах те , дали сме дума така ,че не се притеснявай да се възползваш и от нашата макар и скромна помощ. HugКогато мислиш ,че има нужда кажи ни моляте. Peace  виж колко много  момичета се отзоваха ,браво.

Дуа добра идея ,даже от бг ,коита са могат да съберат сумичката общо и така да я пратят ,така поне ще платят само една такса. Peace  Иначе ,които сме по чужбините всеки отделно .Само Светлето да каже.

Сами ,разбира се ще се е хубаво да се видим.Имате ли път към морето лятото? Simple Smile

Магде,поздравления на твойта племеница,добър избор е направила.Тя къде из Англията е точно? И аз чакам в Бг лека полека да започнат с еко храните,добре е да има повече избор и там.

Другарче ако ми беше наблизо душа щях да те ръчкам и тормозя  Simple Smileза гимнастиката,ама много си ми далече.И аз имам нужда и мен някой да ме ръчка за тези неща /че и за други../ама няма кой и при мен,та се опитвам сама да се мотивирам;-)
А колко струва басейна в Бг , нямам идея вече. newsm78

Мерси за баклавичките и кафенцата на Веси и Дуа.
Мерси и на Надя за хубавите думи, ама и вие с майка ти си изглеждате като 2 английски дами,много елегантни и хубави.Ти си много запазена жена и ти като Марсито младеете. Живо ли ти е бабето,намомни ми на моето ...  Sad

Десинка как сте ,целувки . Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 720
Хайде ,вземете си.  chef

Общи условия

Активация на акаунт