Шаблони и техника за рисуване с къна

  • 77 210
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ех, аз скоро да се мацотя май няма да има кога, тръгнах на работа и свободното време ми е кът  Tired , но затова пък ето още едни сайтове
http://www.mehandi.com/
http://www.tattoo-me.com/

Мисля, че не са давани.  Thinking

# 46
  • Мнения: 417
Здравейте, да докладвам, направих се с тази индийската определено като състав и цвят е по-различна, на самата къна пише, че се стои 20 мин. след толкова се измих и ...нищо мнооого бледо, чувала съм някъде, че се спи така, някой да знае? newsm78
Колко време се стои?

# 47
Здравейте спешно се нуждая от информациа как се прави татос със кана със шаблон! как се нанася колко се чака да престои как се приготвя кана и как да и стане цветъ по черен ?? Моляви помогнете 10x Предварително !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes bowuu bowuu bowuu

# 48
  • Мнения: 624
kalinka, някъде четох, че се минава отгоре с лимонов сок, за да не избледнява, но колко е вярно и идея си нямам.  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 641
здравейте Simple Smile

за първи път виждам темата. аз ползвам къна за коса от около 15 години. носят ми я от йемен или други арабски държави. за 15 години съм виждала все една къна, която представлява нещо като сено. по некачествената къна стои по зелена, докато по качествената е леко оранжева. и в двете има пръчици, нали е трева. в БГ никъде не съм виждала истинска къна. къната е само оранжево-червена-кафява. другото не е къна или има оцветители в нея. аз не я слагам топла на главата си и стоя само 2 часа. цвета е наситено оранжево кафяво с червеникъв отенък. понякога си рисувам ръцете или краката, кожата става много мека от къната. косата се заздравява в пъти. чувала съм че арабките наистина стоят по цяла нощ с къната, но при тях е адски топло, а на мен ще ми се схване врата, ако спя с нея Wink

# 50
абе ако е за 1 -2 дена... става и с обикновена БОЯ за коса Mr. Green 6тото реално погледнато кат се боядисам черна ... по койата ми остава от боята... така че за толкова кратко време и това е вариант... поне за по наситен цвят  Rolling Eyes Wink

# 51
  • Мнения: 1 692
и аз се интересувам от подробности как се рисува временна татуировка.. а някой няма ли да сподели снимки на някое лично творение  Rolling Eyes

# 52
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Интересно ми е тези по морето с какво правят татусите.Миналата година си правих и мъчих да поразпитам, ама само ми казаха къна и нищо повече.Издържа към 5 дни някъде.Аз си правя татуси с една боя декор лак се казва на марабу.Но трае само 2 дни.

# 53
  • Мнения: 1 692
с къна за тяло..няма с какво друго.Нали има и някакви татуировки които издържат по 2 месеца(поне така ги хвалят) и те ли ще да са с къна  newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
100% че не е само къна, с къната не става толкова наситено черна рисунката.Още нещо ще да слагат. newsm78

# 55
  • гр.София
  • Мнения: 184
Аз на сина ми бях купила флумастри CLOWNY за тату, на етикета отзад вносител е "Комсед" - тел.9831810 , 8 цвята са, има и черен

# 56
Здравейте , аз се излъгах и си купих къна за татоо дадох 60лв направих няколко и сега нямам какво да я правя ако някой иска да си купи да ми се обади- 0885455902

# 57
  • Spain
  • Мнения: 3 750
питах една мароканка какво слагат в каната за да стане по тъмна . каза ми да сложа няколко капки ацетон , но пак нямало да стане тъмна тъмна  , а само леко по по тъмна . аз не съм си правила , ното с ацетон , нито без така 4е ако някои опита да сподели моля  Hug

# 58
  • Мнения: 311
В никакъв случай с боя за коса особенно на деца получават се страшни алергии,по добре вземете маркери и с тях се шарете  Peace .

# 59
  • Мнения: 1 243
Аз и аз ще следя темата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт