Отговори
# 60
  • Мнения: 7 114
Зори,  Hug Добре сте се завърнали с малкия юнак у дома.  Heart Eyes
Ренче,   Heart Eyes Права си, че животът трябва да превзема мястото на тъгата.  Hug

# 61
  • Мнения: 3 166
Зоренце,   Hug Hug Hug Разказвай повече за бебо. Снимки кога ще видим? Ти как си? Възстановяваш ли се бързо? Кой ти помага сега там? Чакаме подробности! Hug Нагушай бебо от мен!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 098
Зори, миличка добре сте си дошли с малкия хубавец. Бързо да се възстановяваш, и да ми разкажеш всичко относно секциото.
При мен не е ясно още как ще раждам, но до този момент има достатъчно време.
Аз днес бях при един хубав малък мъж. И така хубаво ми е сега на душицата, за два дена много добре
се заредих с енергийка положителна. Рони като видиш снимките от Веселчето да не почнеш да питаш,
абе Ритке Божидар ли е толкова малък или ти си станала голяма. Joy Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 409
След малко отивам на д-р.моля ви стискайте ми палци,че от вчера нещо хич не ми е добре.После ще пиша  Hug

# 64
  • Мнения: 3 091
Зори, браво!!! страшно се радвам за вас!
и всички много ви обичам, и ви мисля! и Ники - как е?
сигурно ще съм в Германско, когато ще роди...

обезумяла съм от работа и така ми липсвате...


Берни, красавице, стискам палци!!!

# 65
  • Мнения: 827
Зори, да ти е жив и здрав и много ама много да ви радва (заслужавате го) Hug

# 66
  • Мнения: 7 114
Берни,  fingerscrossed
Ники снощи беше добре. Така звучеше. Като на курорт. Не бързат да се раждат с Бръмбалетка-смърфиетка.
Не се нахайманьосва, Ламке.  Heart Eyes Бон воаяж.  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Зори радвам се на твоето щастие! Обичайте се много с малкото човече и си отпусни душичката да му се радваш пълноценно!

berni стискам палци, дано всичко да е наред!

# 68
  • Мнения: 1 210
Рони като видиш снимките от Веселчето да не почнеш да питаш,
абе Ритке Божидар ли е толкова малък или ти си станала голяма. Joy Mr. Green

Де ги тез снимки на Божидар?

Берни - стискам палци. Вече сигурно си си вкъщи. Не ни дръж в неведение.

# 69
  • Мнения: 1 008
Ники снощи беше добре. Така звучеше. Като на курорт. Не бързат да се раждат с Бръмбалетка-смърфиетка.
Моята приятелка е в МД, термина и е 10 март, ама нейната Бръмбалетка не бърза да излиза и ще си стоят на хотел. Та, ако и доскучае на Ники, да свирка, ще направим свръзка  Laughing

Берни, дано всичко е наред   Praynig

# 70
  • Мнения: 651
Берни, стискам палци  fingerscrossed.
Зори, добре завърнали се. Най-накрая и твоето заслужено и изстрадано щастие е в прегръдките ти. Цункай го от мен и чакам с нетърпение да ни го представиш Hug.

Снимките малко по-късно или утре, че нещо не мога да сколасам.
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 210
Абе Весе, вие кога станахте на цели 16 дни? С нетърпение чакам да почнете да излизате на разходки, за да се поразходя заедно с вас.

# 72
  • Мнения: 1 409
Само дето си хабихте пръстчетата да стискате.Така и не отидох,че д-рката дето исках да ме види нямало да бъде тая вечер на работа.Ще ходя в събота,ама то до тогава сигурно вече нищо няма да ми има.Вчера станах сутринта като парцал и към 10 ч.вече ми беше толкова зле,че ми трепереха всички крайници,бях с високо кръвно и пулс 122  #Crazy.И така до късния следобед.Лошото в цялата работа беше,че си бяхме с Марти самички,а аз едва се носех из нас,та се наложи да извикам баща ми за подкрепление,че само той беше свободен по това време и е най-близо.Днес съм значително по добре,обаче пулса не мога да го сваля под 89-90.От сутринта ме боли и гърба,чак ми изстръпва на моменти,и изобщо-Старост нерадост  Mr. Green А на цялата тая картинка и Марти ми вдигна температура днес.
Зори добре сте си дошли!Толкова много ви се радвам,нарадвай се на съкровището си и после може и да ни го покажеш  Heart Eyes  Hug

# 73
  • Мнения: 651
Аничка, по моите сметки сме на 15 дни, а тая лентичка незнам как да я оправя при положение, че единственото, което иска е дата на раждане newsm78. По отношение на разходките - само да се оправи времето и сме на линия, още във вторник ни дадоха официално разрешение за скитня  Mr. Green.
Берни, да се оправяш бързичко Hug.
Ето ви и всички снимки ако имате време и желание http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222943&view=1&photo=1.
Днес се чух с Ники и Злати и двете са добре, бебките също.
 Hug Hug Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 941
Весе, страхотен щурчо! И какъв мъдър поглед има. Много, много е сладък. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А ритуала с хващането на шарената торбичка какъв е? Wink

Общи условия

Активация на акаунт