Перелина за кърмене на открито

  • 4 404
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Ние пък може да искаме да привлечем внимание по този така елегантен начин. Така хем хората разбират какво става, хем запушваш устите на онези, дето не са съгласни и не им даваш възможност да се възмутят на воля, хем популяризираш кърменето на обществени места. С един куршум, три заека.

Hug Ей на това му казвам хубав отговор newsm10
Пухче, абе то не може всички да са като нас - популяризирайте каузата с голи гърди Wink Сияната беше на 20 дни, когато ни беше първото публично кърмене пред Народния театър във връзка със ССК Grinning От малки се голеем ние. НО и това хем да привлича, хем нищо да не се вижда пак е точка на пресичане и публичност Hug. ама в такъв случай защо не си ушиете подобни? Гледам правоъгълен плат, красив и шарен с връзки на врата. Може бързо, бързо да го побългарим като слинговете. Кварталния шивач и хоп - имаш няколко десена за различните тоалети. Пък може и по-плътничко за студентие месеци да си спретнеш Grinning

Слънчогледче - мерси Heart Eyes Чакахме я 6 месеца ама стана Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 652
Hug Ей на това му казвам хубав отговор newsm10

 Hug
Наистина - наметката е доста проста, едно парче правоъгълен плат с лента за през врата. Единствено отпред на "деколтето" между местата, където е пришита лентата за врата има в подгъва нещо твърдо, като извита напред във формата на дъга пластмаса, за да държи отворено и да се вижда бебето отгоре. Не знам дали с обикновена тел няма да се получи същия ефект.

# 17
  • Мнения: 225
 Извинявам се, ако нарушавам нечий душевен комфорт, но думата е "пеЛеРина".  Вярно, че това не е научен труд да се хващаме за дреболии, но все пак.....  хубаво е да съхраним правописа и правоговора на българския език.  Не ми се сърдете, моля.

http://bg.wiktionary.org/wiki/пелерина

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Извинявам се, ако нарушавам нечий душевен комфорт, но думата е "пеЛеРина".  Вярно, че това не е научен труд да се хващаме за дреболии, но все пак.....  хубаво е да съхраним правописа и правоговора на българския език.  Не ми се сърдете, моля.

http://bg.wiktionary.org/wiki/пелерина

много благодаря за поправката,ще си взема бележка (определено мислех,че така се пише  Sad   )

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз вече си поръчах при моите шивачки. Ще пиша как е станало, като я взема готова.

# 20
  • Мнения: 4 422
Приятелката ми имаше такава розова ,пратена от Канада,ползвах я 1 ден и много ми хареса,но така и не си намерих.

# 21
  • Мнения: 2 652
Аз вече си поръчах при моите шивачки. Ще пиша как е станало, като я взема готова.

Направо снимки ще чакаме.

# 22
  • Мнения: 2 132
На мен ми донесоха моята от Америка, но и аз ще чакам да видя дали шивачките могат да направят нещо подобно и евентуално ще занеса моята да ми направят и други разцветки. Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 675
Още не съм я взела, защото бяхме болни и не можах да отида, но не съм забравила. Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 675
Вече я ползвам, но малко е побългарена, отпред няма твърда част, за по-добро наблюдение на бебето и едно парче плат с връвки също става. Ето ни и нас:
http://images26.snimka.bg/005886388-big.jpg

Общи условия

Активация на акаунт