използвате ли течен прах за пране?

  • 153 725
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 049
Аз ползвам само течен Персил сензитив и сьм много доволна.  Peace Праховете не се разтваряха хубаво в пералнята, а откакто сме с течния Персил такива проблеми не сме имали.  Hug

# 31
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не съм ползвала течен, може да взема да пробвам.  Thinking
Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 555
От доста време използвам само течни препарати за пране - Ариел за цветно и бяло пране, Персил, Сано. За бебешките дрешки - Персил Сенситив или Сано. Много съм доволна, повече прах за пране няма да купя.  Mr. Green

# 33
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
От половин година някъде пера само с течен перилен препарат. В момента имам Персил за цветно и Ариел за бяло. Определено е по-икономичен и съм чувала, че за самата пералня е по-добре да е гел, а не прах. Ароматът е несравним, особено на Ариела. Изсипвам го направо в барабана при дрехите, а не в отделението горе. Много съм доволна.

# 34
  • Мнения: 78
До сега на бях прала с течен прах за парне, но свекърва ми ми изпрати от Италия и съм страшно доволна - изпира всякакви петна и мръсотии, дрехите остават меки и с невероятен аромат, даже нямат нужда от омекотител. На етикета на този препарат е отбелязано да се сипва директно при дрехите. Grinning

# 35
  • Мнения: 511
Само течни перилни препарати използвам и съм много доволна. Много по-добри са във всяко едно отношение! Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм чувала за такъв прах. Ще следя темата. Ако е хубав и аз ще си купя.  Peace
bowuu bowuu

# 37
  • Мнения: 3 478
И аз съм само на течен от доста време, просто защото праха оставаше петна по черните дрехи. Не използвам нито една от двете посочени марки, защото тук не се предлага, така че не мога да ги коментирам, но като цяло съм доволна от тукашните.

# 38
Ползвам течен Персил и съм доволна но ми се иска да пробвам и течния Ариел но  не намирам .Къде мога да намеря във София ?

# 39
  • Мнения: 780
Не съм използвала.Ще следя темата.

# 40
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е след всичко прочетено, ще взема да пробвам Thinking

# 41
  • Мнения: 1 241
Ползвам, но не редовно. Доволна останах, но не винаги мога да намирамтечен прах в нашия малък провинциален град.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ползвам от доста време и съм доволна. Ползвала съм Фрош, Персил, Ариел. Наскоро попаднах на Ариел внос от Германия, ами качеството е мноооого по-високо от тези, които се произвеждат за нашия пазар - имам предвид източна Европа.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Ползвам само за черното пране,засега.

# 44
  • Мнения: 9 814
Ползвам само за черното пране,засега.

 Peace И вълнени дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт