използвате ли течен прах за пране?

  • 153 515
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз го ползвам лятото,защото тогава пера на кратка програма и прахообразните прахове не се разтварят.Не смятам че е нужно тениски и блузи носени два часа да се перът на нормална програма.

# 16
  • Мнения: 2 000
Никога не съм ползвала. Дори и не знаех, че има течен прах за пране  Embarassed Ще взема да потърся и да го изпробвам.

# 17
  • Мнения: 1 420
Ползвала съм Персил и съм много доволна  Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
Не съм ползвала течен, може да взема да пробвам.  Thinking

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Пробвайте няма да сбъркате Peace
Доста по-висока е цената от прахообразните препарати, но според мен си заслужава.  Wink

С това не съм съгласна Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 1 524
Ползвала съм и ползвам за черно и вълна, НО има един деликатен момент, че съм алергична към някой прахове и по принцип точно течните са по-опасни, не се били изплаквали толкова добре, колкото тези на прах ( това според дерматологът ми и педиатърката на бебка) Когато не се появяват проблеми като мойте - гласувам с две ръце за течните прахове.

# 21
  • Мнения: 6 713
Мисля, че дори към прахът имаше една джаджа дето наливаш вътре и я слагаш направо при прането (вътре в пералнята) а не в отделенията за пране Peace

Аз наливам течния препарат директно в пералнята при прането Peace

# 22
  • Мнения: 625
Аз  съм ползвала течен Тайд,но не съм доволна,всичките петна си остават и пак минах на прахообразен.

# 23
  • Мнения: 2 531
НО има един деликатен момент, че съм алергична към някой прахове и по принцип точно течните са по-опасни
Ауу ! Че аз именно заради риска от алергии си мислах да взема за бебето течен! Ако е така , да си взема класиката?!??
Като гледам май за лекьосани и силно замърсени дрехи само Ариел-а препоръчвате?! То всъщност на едно бебе или ще е силно замърсено / от аки, ими повръщано/ или ще е чисто!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Използвала съм течен Ариел, беше супер, изпираше страхотно  Peace
И аз слагах течния препарат директно в пералнята при прането.
За алергии от течни прахове не съм чувала.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз ползвам течен Персил колор, пера и децата с него, доволна съм. Като бяха по-малки вземах Сензитив. Мирише хубаво, но не пере кой знае как...

# 26
  • Мнения: 339
Много по-добри са, а и риска от неразтворен прах в тъканите, особено за бебе, го няма. Но има и много по-хубави течни прахове за бебе и наистина чувствителни кожи, отоколкото Персил.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 524
Използвала съм течен Ариел, беше супер, изпираше страхотно  Peace
И аз слагах течния препарат директно в пералнята при прането.
За алергии от течни прахове не съм чувала.
И аз не бях чувала, а и ми звучи нелогично течният да се изплаква по-трудно, но дерматологът ми го каза преди 2 години, а сега ме предупреди и педиатърката, че аз исках да пера с течния Сано.
Почнах да се съмнявам, като гледам на никой друг не са казвали подобни неща за течните прахове.

# 28
  • Мнения: 702
Течен Ариел съм взимала,но не от България и бях доволна,но за първи път чувам,че има течен Ариел сензитив?Откъде си го купувате,и дали в Пловдив го има?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
Използвам. По-добри са, да, особено в съчетание с таблетките с омекотител и махане на петната с предпране   Simple Smile

Ползвам за черни и вълнени. Блонди какви са тези таблетки с омекотител  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт