Чезнещ цикъл

  • 2 967
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Благодаря ти, Hope  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 583
аз имах такъв проблем в пубертета и не само-назначават ти хормонални изследвания, после пиеш хормонални таблетки. аз бях така и през пубертета и после, когато сприрах хормоналните за известно време. на 30 г. родих и за пръв път  цикълът ми е като часовник. между другото като бях на 19г. ми спря за цяла година -добре, че току що излизаха хормоналните препарати на пазара, че преди това ми биеха инжекции прогестерон и ефект почти нямаше ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 700
 Джей, насочи се към ендокринолог.

Таzи схема, която ти е дала таzи "гинеколожка" да я zабравиШ.  ooooh!

Иначе и аz като Хоуп не мога да ти коментирам реzултатите, направени по тоzи начин. Дано поне си ги правила с направление, а не си се харчила zа тях.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 459
 Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 10:54 от Джей

# 19
  • Мнения: 223
Момичета "вервайте" ми доц. Рачев е най-дорият гинеколог ендокринолог.

# 20
  • Мнения: 920
Мила Моросе, аз като бях в пубертета имах същите проблеми, дойде ми, после го няма няколко месеца, после по-два пъти не месец. Нещата се нормализираха ссле година и нещо откакто ми дойде за първи път. Задължително иди на лекар да те прегледа и ти назнаи изследвания. После кажи какво е станало. Стикам палци всичко да се оправи Peace

# 21
  • Мнения: 4 358
Момичета "вервайте" ми доц. Рачев е най-дорият гинеколог ендокринолог.

И тук да те питам това в МЦ Асцендент ли е. Работят ли със здравната каса newsm78

# 22
  • Мнения: 223
Да, доц. Рачев работи там, но не приема с талони на касата
С талони на НЗОК приема д-р Георгиев, но повечето изследвания не се поемат от касата-"безплатен" ти е само прегледът.
Записване 9839494

Общи условия

Активация на акаунт