магазини H&M

  • 8 059
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Tatjana,  незнам защо си решила,че е менте след като е българско, но е факт ,че някой от дрехите на H&M са шити в България.Просто следващия път се загледай в етикетите там си пише.

А аz не zнам zаЩо си реШила 4е съм твърдила подобно неЩо. Я про4ети пак, но тоzи път внимателно. Благодаря.

# 16
  • Мнения: 360
Искам да ви призная, че за мен това е една от най-добрите марки по отношение на цена-качество. Имам дрехи отпреди 10 години и не са мръднали. Друг е въпросът, че май напоследък са поразвалили качеството. Може би откакто шият в България Mr. Green
Надявам се да направят някога и тук един магазин!
А къде в Дружба е това магазинче?

# 17
  • Мнения: 847
И аз искам в БГ магазин на НМ ,ама .  Sad...за сега се задоволявам с дрехите шити за износ...незнам къде ги намирате тия дефектните ,ама аз все ка4ествени си купувам ...особенно от Пловдив има двама магазина...а фирмите дето шият за тях не са една или две в БГ,а много пове4е...
За ка4еството на дрехите :ами за мен има и ка4ествени и сполу4ливи ,но има и големи боклуци , и понякога като ги видя в 4ужбина и на етикета пише Мад ин БГ ми призлява....но модата е разли4на от БГ модата и затова...
Татяна - разликата в магазините в Германия и Франция е огромна ,знаеш Wink...поне при нас в Нант магазина на НМ е малък сравнение с този в Нюренберг , както и в Португалия  в Лисабон , ей там пък е голям кеф да пазаруваш- вси4ко добре подредено , 4исто ,а във Фр-я.... ooooh!...и на всеки ъгъл на главна улица - магазин на НМ и Зара....

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Black Mamba , къде са тези магазини в Пловдив?! newsm78

# 19
  • Мнения: 7 605
Татяна - разликата в магазините в Германия и Франция е огромна ,знаеш Wink...поне при нас в Нант магазина на НМ е малък сравнение с този в Нюренберг , както и в Португалия  в Лисабон , ей там пък е голям кеф да пазаруваш- вси4ко добре подредено , 4исто ,а във Фр-я.... ooooh!...и на всеки ъгъл на главна улица - магазин на НМ и Зара....

 Wink  Е, то и тук има малки филиали, други са огромни. Но поне имаме достатъ4но филиали иz страната, а от скоро и интернет магаzин zа селянки като мен  Mr. Green  Даже в момента 4акам голям колет с летни дрехи zа хлапето  Whistling

# 20
  • Мнения: 847
Wink  Е, то и тук има малки филиали, други са огромни. Но поне имаме достатъ4но филиали иz страната, а от скоро и интернет магаzин zа селянки като мен  Mr. Green  Даже в момента 4акам голям колет с летни дрехи zа хлапето  Whistling
Ох , ами ние във Фр-я защо нямаме пазаруване он лайн ,щеше да ми спести и на мен толкова ходене от единят край на града до другият...дано да пуснат и за Фр-я ... Praynig
Ина4е в Пловдив- магазина се намира в новия търговски център на Капитан Рай4о- на партерния етаж , има един на пешеходния мост , и още един в подлеза до пощата,дано добре обясних..

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Благодаря.... Hug

# 22
Molq wi, kajete kyde se namira towa magazinche w Drujba 2?
Ili daite adresi na drugi magazincheta, w koito se prodawat "brakuwani" drehi na H&M, C&A i pr....

# 23
  • Мнения: 307
Записвам се да следя. Аз имам няколко дрешки от чужбина и съм много доволна. Ако намеря в БГ бих си купувала.

Общи условия

Активация на акаунт