Ние сме отбор "Дюканки" - слабички като фиданки! - 84 тема

  • 37 042
  • 973
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 831
Боби ,моето скромно мнение за снимките  е че стават  Hug

# 946
  • Мнения: 1 986
Ехааааа, развъртяхте хубавците, нали?! Един за МАМС, един за Боби, за Fancy...и какво за мен нищичко не остана! Връзкарки такива! Sad
Ами тогава и аз да си пусна един...

Дали ще си остане само мой?! Laughing
Сега отивам да проверя банята дали е свободна вече, но като се върна му мислете...
Вещи,   bouquet

# 947
  • Мнения: 2 922
Фоли, Славе, утре правя един месец и така се надявах, ама не ще да пада туй пусто 12-то кило!! 

Как един бре  Laughing

# 948
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте момичета, днес става точно един месец от както не съм писала Embarassed
Най - лошото е, че през този месец не съм мръднала, задържам вече 30 дни #Crazy, много е неприятно, но не знам защо продължавам да съм стриктна и съм сигурна, че това ще се промени и килограмите ще тръгнат надолу.
Утре смятам да си премеря сантиметрите и ще видим поне там дали няма някаква промяна...
Ще рапортувам... Все пак хубавото е,че сестра ми, която е най-големият ми критик и не ме беше виждала доста време каза, че разликата е "огромна", това от нейната уста звучи доста обнадеждаващо  Simple Smile
Весел празник утре на всички, които го празнуват  bouquet

# 949
  • Мнения: 1 986
Остана си за мен! Ура, ура!Кен лииййй...
Лягам си доволна! Laughing
Спокойни сънища и супер приятни изненади утре сутрин! Heart Eyes

# 950
  • Мнения: 1 417
Остана си за мен! Ура, ура!Кен лииййй...
Лягам си доволна! Laughing

Ти си легни ,па шЪ видим newsm78 newsm78 Joy Hug
Боби,пък мойте ми станаха широки и двата чифта дет си ги купих,ама си ги нося PeaceДаже ми казват ,че ми е супер и аз вярвам па дали е така ,отде да знам hahaha hahaha hahaha Joy
Славе,ти що сЪ подмазваш,а? Naughty Hug Hug
Лека нощ и от мен,щот шЪ ми падне главата и без помощта на Вещи от безсъние.Хайде  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 00:02 от perlata

# 951
  • Мнения: 8 242
Ей как се изпонатръшкахте всички  Rolling Eyes
Мойто лапе спа днеска 4 часа след обед (обикновено спи по 1).. И нощта ще е дълга.. Идея нямам кога ще се хоризонтирам  Confused
Отивам да си зяпам новите ларедутски кашони, да видим кога ще се намъкна в някой нормален за хора номер  Twisted Evil

# 952
  • софия
  • Мнения: 3 417
Цитат
Славе,ти що сЪ подмазваш,а?  



A де!Да ме пита човек,то като се замисля newsm78 Вещи както е тръгнала с гилотината само добро ще ни направи.2-3кг. ще паднат от раз. Mr. Green
Лека нощ,прекрасни!!!И утре най-красивите моменти с най-любимите същества да изживеете!!!

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 23:52 от slave

# 953
  • Мнения: 823
Уха, видях хубави мъже и веднага се нареждам и аз  Mr. Green

И да се отчета седмично - тази сутрин кантара ми клонеше към 57кг bowuu Разтърках си добре очите, че още спях, ама толкова си показваше Simple Smile Супер режим! Че и режимен крем без карамел ядохме у нас. Направих и кексчетата с трици в микровълнова. Мнооого ги хареса мъжо и е върл фен вече, както и аз  Grinning

Днес на обяд ядох сандвич, направен с хляба от трици, месце, спанак... мммм, чудно стана!

Утре и в неделя ще имам протеинови дни и хич няма да ми е трудно. По гостита ще сме, но много пържолки ще има, та ще съм идеална  Laughing

Вещи, като се прибера лятоска, ще те черпя много, да знаеш!  Heart Eyes  bouquet

Лека ви нощ и спокоен уикенд   bouquet

# 954
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088


Вещи, като се прибера лятоска, ще те черпя много, да знаеш!  Heart Eyes  bouquet



Шишове в Джоаната или Ефира  Mr. Green

# 955
Здравейте пак и от мен  Hug оправих си фонетиката на компа така че сега ще се включвам редовно  Wink Сега се сещам да попитам,бях чела някаде че към чистите протеини не се привиквало и в този смисъл режима може да действа дълго време  без организма да привиква искам да знам това така ли е защото аз май привикнах   smile3516 smile3506 или де да змам може и заради проблема с тоалетната да се получава така   newsm61 но ми се струва че не отслабвам...вярно бях ПЗ тази седмица но все пак  Thinking сега пак почвам 5 П и ще карам по схемата пък да видим  newsm17 А и между другото взех си електронен кантар днес  newsm44 и вече ще се замервам по редовно  smile3508 Малко дългичък стана поста  Joy Честит 8 март на всички  newsm51 smile3525 успешен и отслабващ ден  Hug Heart Eyes

# 956
  • Мнения: 823


Вещи, като се прибера лятоска, ще те черпя много, да знаеш!  Heart Eyes  bouquet



Шишове в Джоаната или Ефира  Mr. Green

Уха, чудно, чудно! Тъкмо е и близичко  Grinning

# 957
# 958
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 152
Честит осми  март, мами, моми и момичета  Heart Eyes

и лека нощ

# 959
  • София
  • Мнения: 196

ЧЕСТИТ 8 МАРТ Дюканки, слаби като фиданки!
както е казала Катя Джин.

Общи условия

Активация на акаунт