БЕБЕТА ЮНИ 22 :-)

  • 11 068
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 194
Здравейте, мамчета   bouquet

Честито на daniela nikolova и bun4ou за розовите гащи bouquet Тъкмо бях започнала да си мисля, че отборът на момиченцата доста изостава в сравнение с мъжкия  Mr. Green

Този ехограх 3D ли прави тези снимки - червеникавите,защото аз поразпитах дали има в моя град такъв ехограф,но не са сигурни,а ми казаха,че има един лекар който може да ми направи диск на бебето,друг ехограв освен 3D може ли да прави клипчета на диск  newsm78 ,защото аз мисля че ехографа не е от най-новите  Naughty. Дано сте ме разбрали,че стана малко объркано  Blush

РОНИ_23, тези червеникавите снимки са от 3D ехограф, но не е задължително да е такъв, за да ти запишат клипчета с бебчо. Не мен например в Шейново на най-обикновен стар ехограф ми записват прегледа на видео касета. Доколкото знам зависи от това дали към апарата е включено DVD или видео. Само че тогава клипчето ще ти бъде черно-бяло, така както си го знаеш по принцип бебчето  Simple Smile

Хмммм, нещо Валентина ми се губи последните няколко дни...

Айде за сега чао от мен   bouquet

# 76
  • Мнения: 63
geneva2008 благодаря за предложението! Много си мила!   bouquet Ако не открия нещо през уикенда ще ти пиша, ако не е проблем. Не съм качвала снимки 1. защото не съм се снимала, може би от лятото и 2. последните 2-3 месеца все неприятни неща ми се случват и не съм добре здравословно. Успявам да ви чета от време на време и то не всичко. Стискам палци да не се разболея до сватбата, че... Confused Да ми се съберат поне 2-3 седмици, през които да съм добре.
Важното е, че с бебчо засега всичко е нормално и си расте, въпреки дефектната си майка. Както казва моята лекарка: Ще стискаш зъби още малко.

# 77
  • Мнения: 13
Ето ме и мен. След едноседмично отсъсвие се връщам - вече омъжена Simple Smile. Качих няколко снимки в албумчето. Иначе всичко мина много добре, много се забавлявахме. След сватбата ходихме в Трявна малко да релаксираме - страхотна природа, чист въздух. Разглеждахме манастири, до пещерата Бачо Киро ходихме... Изобщо супер. Само дето свърши... Айде после пак ще се включа че тук в офиса ми за 2 дена и половина (за колкото ги оставих сами) са направили такива поразии, че сега се чудя от кого да започна  #2gunfire  #Crazy  newsm78. Ужас - какво ще правят като изляза по майчински не ми побира мозъчето...

Добре дошли на всички новодошли   bouquet

# 78
Здрастии , времето се скапа и всички се завърнаха.  Hug
И аз чета но няма какво да допълня и си пасувам, но стигнахме 4 стр. и реших че трябва да се включа.
Да ви питам някои знае ли някакви други методи за отпушване на нос, че аз вече прекалявам с капките и все по зле става по на 4-5 часа капя, а на тях все пак не пише че стават при бременност, ще ходя на носен доктор ама докато се наканя  Whistling

ryan много са ти сладурски покупките, особено пижамката  Peace а ако не е тайна от кой и- нет магазин ги пазари, че и цените ми харесаха... Mr. Green
аз също си купих едни нещица и сега ще ги кача в албума и също ми подари свеки една много хубава и полезна книга (но доста скъпа) за майката и бебето и нея ще снимам.

Аз пък какво ще обличам май месец незнам, брат ми ще се жени и немога да съм облечена с кво да е, а тогава ще съм вече кит  и направо незнам...  ooooh!
 хубав ден на всички     bouquet

# 79
  • Мнения: 17
ryan много са ти сладурски покупките, особено пижамката  Peace а ако не е тайна от кой и- нет магазин ги пазари, че и цените ми харесаха... Mr. Green
ryan, и на мен страшно много ми харесаха!  Peace много са сладурски, ама много!  thumbsup Ако не е тайна, и аз бих искала да знам откъде ги поръча, за да направим и ние лек шопинг...  Thinking Mr. Green
Лелееее, как ми се пазурува за момче, ама не сега, следващият път..   hahaha Сега трябва да се пазрува за момиченце....  yesyes

Pretty_Galina, много са ти хубави снмичиците! Страхотни!  newsm10 Честито и ти пожелавам изпълнен с щастие и късмет семеен живот!  newsm51

Хубав ден,  момичета!   bouquet

П.С. току-що видях, че ми остават точно 100 дни!!!

# 80
  • Мнения: 15
Само ви казвам ДОБРО УТРО Hug

Отивам да закусвам и после на ЖК!Нямам време да ви изчета сега,но после като се прибера ще чета и пиша.
А днес казаха,че май ще вали... Sad
Хубав и усмихнат ден на всички Peace  bouquet

# 81
  • Мнения: 65
ryan много са ти сладурски покупките, особено пижамката  Peace а ако не е тайна от кой и- нет магазин ги пазари, че и цените ми харесаха... Mr. Green
ryan, и на мен страшно много ми харесаха!  Peace много са сладурски, ама много!  thumbsup Ако не е тайна, и аз бих искала да знам откъде ги поръча, за да направим и ние лек шопинг...  Thinking Mr. Green
Знам, че е малко извън темата, за което се извинявам на част от мамчетата.
Сайтът от който пазарувам е http://www.laredoute.fr аз и преди бях писала за този сайт... Всичко е изцяло на френски, бих помогнала на всяка мама Grinning
(аз не съм учила френски, изцяло се оправям с оnline преводачи и принципа "проба-грешка")

# 82
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен!
Нямам време да Ви прочета...

Честито на всички с вече цветни гащи!!!   bouquet

Имате много поздрави от Пършинг, за сега е ОК, до колкото може да е ОК човек в такова положение ,на такова място ... Ама ... да си наляга парцалките там и да пази бебчето.. Sad   Утре е на ехо , ще проверя как е минало...

На всички, които не са вързани я за бюро, я за легло - приятен ден.... А на останалите  лек и кратък Mr. Green

# 83
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Дрешките на ryan наистина са много хубави и като гледам не са скъпи.
 Аз днес получих страшна изненада. Ходих сутринта на консултация и познайте какво- д-р Славова смята, че бебето ще е момиче. ShockedТежи 800г. и си отговаря на възрастта.
 Сега ме е страх да се зарадвам. Доц.Балев в 18седмица беше убеден ,че е момче. При него ще ходя пак чак през април, дотогава ще съм в напрежение. Тъкмо се бях примирила с момченце и започнах да купувам гащеризони с въртолетчета и сега се обнадеждих. Дано наистина да е момиченце.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета.
Днес и аз бях на консултация, обаче само ме мериха. Последния месец само съм качила 3кг  newsm50 , иначе общо 7 досега. Този път за първи път не са ме гледали на ултразвук, а за изследвания ми казаха, че чак в 8-мия месец щели да ми пускат  ooooh!.
Питах за ниските ритничета, но ми казаха, че няма никакъв проблем - да си рита където иска. Само ме питаха дали боли от ритничетата...
orhid дано е каквото искаш, въпреки че според мен каквото и да е - добре дошло   bouquet

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Сайтът от който пазарувам е http://www.laredoute.fr аз и преди бях писала за този сайт... Всичко е изцяло на френски, бих помогнала на всяка мама Grinning
(аз не съм учила френски, изцяло се оправям с оnline преводачи и принципа "проба-грешка")
Покупките са страхотни, разгледах и на други майки от др. месеци и наистина има страхотни неща. Обаче като влязох на сайта цените изобщо не ми харесаха.  newsm78 Аз да си призная купих няколко нещица от една втора употреба, страхотни са, ще гледам да ги снимам да ви ги покажа. А в Неделя ходихме до Димитровград и купих на бебчо: пелена, хавлийка, една блузка и едно комплектче. Тях ще ги кача в общото албумче.

# 86
  • Мнения: 4
InaD и аз като теб съм ка4ила 7кг. досега, 3 от които през последния месец, ама така е аз допреди това повръщах и сега като имам апетит гледаи какви са резултатите.  Embarassed  Аз оба4е съм спокоина предния път общо бяха 17 кг. горе-долу а 7-8 месеца по-късно бях свалила пове4е от 17кг.

# 87
  • Мнения: 12
  Благодаря на всички за честитките, макар че ние се гласяхме за момче ама явно ни е писано да сме женски родители (първото и то е момиче). Аз не съжалявам изобщо - такъв ни бил късмета.
   orhid Славова ми беше генеколога, когато бях бременна с първото и много съм доволна. Тя единствено позна в 5 месец, че ще е момиче. След това други са ме гледали ама казваха - момче. Тъй че възможно е тя да е права. Явно не трябва да изключваш и двете възможности.
   Пожелавам приятен ден на всички, макар че при нас е доста мрачно!

# 88
  • София
  • Мнения: 864
здравейте и от мене.
аз днес нещо съм "мрън мрън". сутринта имах май контракции за първи път / силна болка, ниско долу и на интервали/ и мисля че това ми скапа настроението.
вчера пък ме болеше цял ден главата и вечерта съм заспала в 21.30 а се събудих в 7.30 сутринта. чак не повярвах.
предполагам че е от времето а може би и от дъългото пътуване миналата седмица.

Meg_H за отекли крака на мене ми помага вдигането им нависоко и масаж с кубчета лед. така ми се бяха подули и отекли от полетите че чак се бях стреснала , но това помогна за отрицателно време. освен това съм си взела някакво кремче на Mustela за уморени крака и то също ми помогна доста.

хайде ще ви оставям сега и ви пожелавам да се чувствате по-добре от мене днес

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Не се стърпях и ги нащраках: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224996 . Паролата е bebe.
P.S. Забравих да спомена, че всяко е по за 1лв.

Общи условия

Активация на акаунт