По кръчми и разходки шета наш'та СЕПТЕМВРИйска чета!!!

  • 12 198
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 400
Хайде-честит рожден ден на MY NAME  bouquet
Добра вечер и на дъртофелниците/нощната смяна е наша/ afwitch
Сладка загадка- welcomeи от мен:)
Муцанке-горканка smile3506Ти заради кървенето ли се закотви у дома? newsm78Ама искрено ти съчуствам...и аз съм хойМара и хич не ми се стои в къщи.И сега ми е много тъпо,че идва 8.03,а по принцип винаги го празнуваме по женски с едни "регистрирани"приятелки toothАма едната роди,аз съм бременна, на третата й предстои ин-витро,четвъртата замина за USA...Абе-пълна скръб....От де се сетих...  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 27
И от мене добре дошла на новата дама- сладка загадка!:)
Забравих да пиша, че ако на някой му се реве като саранска мечка..хихи.., то да гледа филма" Предай нататък" с Кевина Спейсовия, оооо, този как играееее, нема равен..а лапето е връхта:), аз се утрепвам да препоръчвам нещо, на което съм се изкефила..та това е едно от тях..има го в замунда..

# 77
  • Мнения: 390
MY NAME ЧРД  newsm59

sladka zagadka  здравей wavey

Открих кой е пуснал линка за който питах - cydonia - www.ebay , но тогава къде съм се набутала и съм си харесала едно двуетажно легло, сега не мога да го намеря, оф heeeelp, ако някой открие нещо подобно. Бременска работа  Blush Embarassed

# 78
  • София
  • Мнения: 7 673
Добра вечер и на дъртофелниците/нощната смяна е наша/ afwitch
Добра да бъде smile3532

# 79
  • София
  • Мнения: 7 673
но тогава къде съм се набутала и съм си харесала едно двуетажно легло, сега не мога да го намеря, оф heeeelp, ако някой открие нещо подобно. Бременска работа  Blush Embarassed
Да не е туй:
http://cgi.ebay.com/Full-Twin-Bunk-Bed-w-drawers-plus-add-5-Draw … dZ1QQcmdZViewItem

# 80
  • Мнения: 400
Добра вечер и на дъртофелниците/нощната смяна е наша/ afwitch
Добра да бъде smile3532
Ама така де JoyКато гледам вечер все засядаме от 33,34 нагоре Mr. Green
Как си,Иринка?Успокои ли се малко?Какво реши? Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 7 673
Като гледам вечер все засядаме от 33,34 нагоре Mr. Green
Как си,Иринка?Успокои ли се малко?Какво реши? Heart Eyes
Няк - няк, 33-34 сте направо младежКи Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз съм си спокойна, мило. Само мисля да послушам мъжо (и теб) и да направя амниото. Heart Eyes Чудя се кога е най-подходящата седмица.

# 82
  • Мнения: 400
Иринка/ама виж как теб съвсем умишлено те пиша в розово-с пожелание е JoyТа,амниоцентезата се прави след като навършиш 16гс.Аз ще я правя още първият ден в 17с/всъщност 3,че тогава е понеделник/Принципно се прави м/у 16 и 19 ама 19 е вече късно,така че веднага,като навършиш 16с.Аз ще се тътря при Мазнейкова,та пак ми предстои едно друсане цяло денонощие Crazy

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 27
Уанде, ирина, приемете и мене, възрастната:)!
Няколко темички от мен:
Подарявам булонка и домашна котка! Моля, ако някой.. срещне някой в цъфналата ръж..Simple Smile)))), да каже!
Вие къде направихте бебока? Ние сме го били заченали прозаично..в София..
Какво искате да притежава от вас и от таткото детето?(визуално и от характера)

# 84
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанде, розово Уанде
 Simple Smile
ама Д-р Янкова ми каза, че колкото по-рано се направи, толкова по-рискова била амниоцентезата. Имам въпрос и към момичетата от София, които ще правят ФМ. За коя ГС и къде се записахте. Аз още не съм се ориентирала Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 7 673
Муцооо, направихме го по стандартния начин smile3532 в Анталия. Там бяхме на НГ. Беше страхотна почивка. Бяхме с двете деца и всички бяхме супер доволни. Е, още по-доволни сме сега Joy

# 86
  • Мнения: 400
Иринка,аз съм единствената тук /мисля/,която е правила амниоцентеза.И от опит мога да ти кажа,че няма проблем.Аз правих при мазнейкова,а тя е признат специалист/доро от Майчин дом-Варна,която е частна болница и правят амнио!/ми препоръчаха Мазнейкова...та,предният път бях много неблагоприятен вариант-с плацента по предна стена и нямаше капчица кръв в течността/видях я/След 10 мин си тръгнах обратно за Варна с влак-9 часа път.И никакъв проблем.Не виждам смисъл да се чака след 16с.,при положение,че чакаш резултат повече от две седмици... newsm78Но,както ти казват лекарите-така направи.
Муцке,ама и ти си в отбора на "младежките",бе моме JoyКъде без теб?Simple SmileА на въпросите ти-чак на смях ме избива,като се сетя как направихме бебето hahahaПравих тестове за овулация и на 21.12 /петък/хванах двете чертички.Веднага се обаждам на мъжо да се прибира от работа,че го чакам в подобаваща поза,ама той не беше в града следобяд:)А вечерта имахме купон с колегите/празнувахме Коледа,края на работната година,моят рожден ден и на един колега:)/Та,гледах бързо-бързо да се омета,че мъжа ми ме чакаше.И в 04ч.сутринта,след пиянска и напушена вечер/е,не чак толкова-бях разумна:)/сме направили тази красота в мен Joy
И разбира се искам да прилича на мен по всичко-нали съм най-най Joy-па убава,па умна.... smile3532

# 87
  • София
  • Мнения: 7 673
А къде изчезна онази сладка мама със сладкото момиченце - мама мацка? Някой да има новини?

# 88
  • Мнения: 6
Хайде и аз да се присъединя към младежите. Понеже не пиша много, май трябва да се представя. Казвам се Ваня, на 37 съм и това ми е първа бременност. Муцито ме знае вече. Надявам се да видя и другите много скоро.
По повод изследванията - решила съм да правя амнио, без значение какви са резултатите от скрининга.
За амниото ще ходя при Мазнейкова, а ФМ смятам да правя при Димитрова от Фемина. Даже още утре трябва да се запиша, че за Димитрова часовете вървят с месец напред.

# 89
  • София
  • Мнения: 7 673
За амниото ще ходя при Мазнейкова, а ФМ смятам да правя при Димитрова от Фемина. Даже още утре трябва да се запиша, че за Димитрова часовете вървят с месец напред.
Здравей, наборе Hug Hug Hug
Ти за амниото записала ли си се вече? Може ли да споделиш утре дали е имало часове за ФМ при Димитрова.
И още - момичета, може ли координати на Мазнейкова? И на Фемина също? Благодаря предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт