Голямата тема за малките масла

  • 117 258
  • 684
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
1. бадемово-ползвам за косата си, както и стимуланта за коса, но ми и идва доста голяма разфасовката  Confused
2. от жожоба, поздвах заедно с розова вода за почистване на грим; понякога и само за мазане на тялото; както и на устните-за устните съм много додолна.
3. масло за нокти-предполагам че би имало ефект, ама при мен нищо в момента не ми действа за цепенето...
4. етерично масло от розмарин-за аромолампа-много ме успокояваше и ми помагаше да запомням повече по време на сесията. Сестра ми не го хареса като аромат, но аз обичам аромотерапията Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 698
Най-много използвам бадемово масло за косата,масло от пшеничен зародиш за лицето,масло от жожоба за тялото.

# 17
  • Мнения: 2 068
Използвах на Икаров за стрии мисля че има ефект от него защото при по-упорито мазане стриите се скриваха но когато коремчето беше по-малко  Sad
сега използвам пак на Икаров но за целулит и прибавям допълнително хвойново масло

# 18
  • Мнения: 234
A какво е това масло против стрии? newsm78

# 19
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ползвам масло от гроздови семки- това е за моят тип кожа,
а от скоро и от макадамиял
Винаги имам и лавандулово масло у дома.

# 20
  • Мнения: 422
Не ми отговорихте на вьпроса ама си чакам... Close дано някои са сети...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 779
vik4etoo то бадемовото масло е толкова гъсто, че няма шанс да ти влезе в окото. Слагам си една капка на пръста, леко я размазвам и така нанасям на миглите. Още нямам впечатления, защото от съвсем скоро го ползвам, но съм чувала добри отзиви.  Peace

# 22
  • Мнения: 872
Бадемово  масло преди си слагах в балсама, имам много суха коса.
Във ваната си слагам различни масла-евкалиптово, лимонова  трева, иланг-иланг , чаено дърво и др. Редувам ги.
На сауна кото ходя също си нося едно шише с няколко капки масло, зависи от настроението ми, не че ходя особено често на сауна, но все си обещавам ,че ще съм по-сериозна.
Понякога, като гладя в ютията си капвам няколко капки масло ,най-често евкалиптово и лимонова трева.

# 23
  • Мнения: 2 494
И аз си мажа миглите с бадемово масло, но резултат не виждам.
Иначе бадемово масло -в маските за коса
шеа или карите и пшеничен зародиш  - бях прочела,че заличават стрии.В тази връзка прочетох,че и хвойновото масло заличавало стриите и мисля и с него да почна.

# 24
  • Мнения: 422
Бадемовото го слатаге на миглите да станат по-гьсти ли и да пораснат newsm03 ?Аз си сложих преди малко пьк ще видим какво ще излезе Whistling дано по-скоро да има ефект!!! bowuu

# 25
  • Мнения: 2 494
Май и за по-дълги и по-гъсти мигли, но при мен няма резултат Embarassed въпреки че се мажа всяка вечер от около месец.

# 26
  • Мнения: 2 068
A какво е това масло против стрии? newsm78
"МАСЛО ПРОТИВ СТРИИ ""СИЛВИ"" 125мл.ИКАРОВ"

# 27
  • Мнения: 422
Май и за по-дълги и по-гъсти мигли, но при мен няма резултат Embarassed въпреки че се мажа всяка вечер от около месец.
Ох, ooooh! обнадежди ме..че ще има резултат..Взех си пшенично масло.. Party кьм колекцията Joy

# 28
  • Мнения: 234
A какво е това масло против стрии? newsm78
"МАСЛО ПРОТИВ СТРИИ ""СИЛВИ"" 125мл.ИКАРОВ"


  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 414
Много и5нтересна тема   bouquet
Искам да питам за кокосовото масло-преди да го нанесете на косата си разтваряте ли го на парна баня? В корените или по дължините го мажете? и пада ли боята от него?

Общи условия

Активация на акаунт