Голямата тема за малките масла

  • 117 273
  • 684
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 388
А за колко време горе долу действа? В смисъл , след колко време има видима разлика ?
Изпревари ме. Simple Smile И аз се присъединявам към въпросите ти.

# 331
Дали има значение дали ще си взема маслото на Икаров за стрии или просто хвойново масло.  По нагоре в темата прочетох, че някой беше ползвал само хвойновото  Thinking  Rolling Eyes

А мислители, че тези масла стават за по-мазна коса? И можете ли да ми кажете какво да ползвам, ако е да  Embarassed

# 332
  • Мнения: 2 069
затруднихте ме  Embarassed
маслото има регенериращо и възстановяващо действие . Активира микроциркулацията и стимулира клетките на кожата .......старанието и постоянството ще бъдат добре възнаградени  Wink

Све
аз бях споменала хвойната  Peace слагам няколко капки в маслото за стрии
има затягащо действие и стриите се свиват
забелязах нейния ефект с антицелулитното масло с хвойна  Simple Smile

# 333
# 334
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Наистина не се отказвайте, ако започнете. И по ръката ви трябва да остане тази бяла консистенция, инак се губи ефекта, ако не се достигне до този етап.


аз съм си правила този масаж, остава нещо бяло по ръката ми, незнам какво е...
1 ден след масажа имах огромни синки  Rolling Eyes

пробвах на половинката да му го приложа  Twisted Evil, изтърпя 4 отлепвания и на другия ден също беше посинял  Shocked

да уточня - целулитът ми е мизерен...

# 335
  • Мнения: 2 388
затруднихте ме  Embarassed
маслото има регенериращо и възстановяващо действие . Активира микроциркулацията и стимулира клетките на кожата .......старанието и постоянството ще бъдат добре възнаградени  Wink

То хубаво така, както си го написала, но все пак ако искаш кажи какви са ти стриите - бели или червени? Забелязваш ли подобрение? 8 - мо шише не е малко. Simple Smile
С две думи твоето старание и постоянство възнаграждават ли се? Simple Smile

# 336
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз днес си взех маслото против стрии и сега се намазах.. пак много бавно попива, като антицелулитното Sad Явно ще трябва вечер да го мажа, защото пък иначе ще умирише дрехите (а то бая си мирише).

# 337
  • Мнения: 379
аз го ползвам от около месец и има малка разлика стриите са малко по свити Simple Smile

# 338
  • Мнения: 793
Този антицелулитен масаж ми се струва много интересен и също мисля да го изпробвам.

Искам да ви попитам нещо друго обаче. Малко по- нагоре прочетох за използването на кокосово масло около очите. Аз много се колебая какъв околоочен крем да избера и бих пробвала известно време само масла. Може ли някой да ми каже какво би било най- подходящо или пък някаква смес от масла и как да се използва, защото сега не слагам околоочен крем всеки ден, а само 1-2 пъти седмично. Но май е време да започвам Wink Благодаря ви предварително!
Аз ползвам кокосовото около очите. Другите масла ми идват тежки и леко ми подпухват очите от тях. С кокосовото няма проблем  Peace

# 339
  • Мнения: 2 069
С две думи твоето старание и постоянство възнаграждават ли се? Simple Smile
да  Mr. Green

# 340
кое от маслата е подходящо за мазане преди сауна

# 341
  • София
  • Мнения: 1 783
За сауна -само основни масла /растителни/, етеричните не се препоръчват, освен за ароматизиране на самата сауна.

# 342
  • Мнения: 758
купих си прасквоеното масло на Икаров.в неделя ще го пробвам.вие позлвалили сте го?доволни ли сте?

# 343
  • Мнения: 3 695
за какво може да се ползва то  newsm78

# 344
  • Мнения: 1 802
купих си прасквоеното масло на Икаров.в неделя ще го пробвам.вие позлвалили сте го?доволни ли сте?
Майка ми ползва прасковено масло. Каза, че е доволна понеже кожата и е суха, като го ползва кожата не и се била опъвала.  Peace Може би и аз ще го пробвам, като ми свърши сусамовото.
за какво може да се ползва то  newsm78
Против бръчки е.

Общи условия

Активация на акаунт