Голямата тема за малките масла

  • 117 331
  • 684
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 224
Благодаря на Све за инфото. Искам да попитам за този масаж с мед, дали е физически възможно човек да си го направи сам

Мда, и аз това искам да попитам  Thinking Иначе ми изглежда добре като рецепта и дано да действа... много бих искала да го разкарам тоя целулит най-накрая  Sad

# 316
milo_kremi, като се замисля може и да може. Заставаш права и започваш да отлепяш...Но може да се изморят ръцете. То така или иначе най-вече се мажат дупето и бедрата, а тях можеш да ги стигнеш и без чужда помощ. Тука вече гадая.  Wink Мисля, че трябва да се пробва и да се прецени. Аз си лежах, виках си първите пъти, а приятелят ми искрено се забавляваше  Grinning  Та тъйде, ако не се пробва, няма как да се разбере   Heart Eyes

lsweety, еми при мене действаше. Ако го започнете сами ще видите що за гадория ще излезе от тялото ви, мене тогава чак гадно ми стана   Blush  Но не забравяйте, че си боли, и това за синините е вярно. Е не са големи, малки са, но се получават само първият път. Все пак кожата не е свикнала на такова нещо. Естествено не искам да ви разколебавам! Моята граница на болката не е всиока, но като ме заболи много, спирахме за минута две и после пак стискам зъби. Тъй че успех ! И.... не ме мразете много, ако го започнете!   Rolling Eyes    bouquet  Heart Eyes

# 317
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Ех,как ми се иска да опитам масажа с меда,но май сама няма да мога... Tired пък няма да се навие моичкият.Трябва да викна комшията Mr. Green

# 318
  • Мнения: 224
Аз пък не мога да си представя как така ще излезне нещо от тялото ми, от бедрата чрез масажа... наистина не мога  Shocked Laughing Но тепърва предстои да видим, аз лично сама ще си го правя или поне ще се опитам  Peace  Само не знам дали ще мога толкова силно, колкото е нужно...  newsm78

# 319
  • Мнения: 630
Мъжът ми е абсурд да го накарам, затова ще трябва да пробвам сама. Сигурно ще се изморят бързо ръцете, пък и няма да може да се приложи такава сила и натиск, когато си го правиш сам, но трябва да се опита. А това, че нещо излиза от кожата не мога да си го представя. По- скоро според мен се получава от самият мед. Какво ще си изкараш от кожата Thinking

# 320
Убедете ги с това, че после ще се радват на едно прекрасно дупе  Grinning
Наистина не се отказвайте, ако започнете. И по ръката ви трябва да остане тази бяла консистенция, инак се губи ефекта, ако не се достигне до този етап.
Аз си го представям така - всиките мазнотии се изсмукват от порите чрез масажа. То е нещо като кола маска усещането. Меда служи за изсмукването, понеже е лепкав, а маслата служат за успокоени както на кожата, така и на психическото състояние.

# 321
  • Мнения: 29
Този антицелулитен масаж ми се струва много интересен и също мисля да го изпробвам.

Искам да ви попитам нещо друго обаче. Малко по- нагоре прочетох за използването на кокосово масло около очите. Аз много се колебая какъв околоочен крем да избера и бих пробвала известно време само масла. Може ли някой да ми каже какво би било най- подходящо или пък някаква смес от масла и как да се използва, защото сега не слагам околоочен крем всеки ден, а само 1-2 пъти седмично. Но май е време да започвам Wink Благодаря ви предварително!

# 322
  • София
  • Мнения: 1 210
За медения масаж - има цяла тема за него, може да се поровите. Сама може да си го правиш, особено на бедрата и дупето, въпреки, че е малко изморетилно наистина, но на части с почевка между тях не е голям проблем. Аз си го правя преди къпане, че пада голямо лепкане после и по мен и в банята Laughing

# 323
  • София
  • Мнения: 1 210
Reni_* - продават се специални смеси масла за около очи - аз имам на Етерика, ако не се лъжа. Много са хубави, не дразнят очите. Аз мажа само вечер, на цялото лице, понеже е по.мазничко и денем сигурно ще лъщи повече. През деня е хубаво да слагаш някакъв гел около очите (предполагам, че си млада за по-тежки кремове)  Wink

# 324
  • Мнения: 1 802
Reni_* , аз ползвам често кокосово масло (то ми е любимо)
На листовката пишеше, че то е подходящо за нанасяне около очите и че е подходящо за кожа без особени проблеми. Иначе се нанся много лесно и бързо попива. Би могла със него да опиташ първо за около очите. Ако не ти хареса, няма поне да те е яд, че си дала много пари за него (не е скъпо, аз си го вземам за 1,50 лв) Но аз мисля че ще го харесаш!  Peace
То е в твърдо състояние, но се топи от телесната топлина.
Но не само то е подходящо за нанасяне около очите!  Peace

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Малее тези масла..  Laughing направо незнам какво да кажа за тях..те са дар Божи  Hug.Това пък бадемовото.... е най-хубаво според мен  Laughing до вчера косата ми беше много много твърда... защото миналата седмица се къносах... и днес преди да се изкъпя си сложих малко в коренете...и какво да ви кажа... няма и следа от гадната твърда коса.... сега е супер мека и блестяща  Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 1 243
Мацки, сложих си от макадамовото масло в лосиона за тяло на Гарние, добре се чуваства кожата ми, но все се чудя дали така смесено съставките му действат с максимален ефект. Или е по-добре да се мажа само с него?  newsm78 Все пак е с цел Целулитна превенция и т.н.

# 327
  • Мнения: 1 224
Момичета , много е дълга темата за да я изчета цялата. Въпроса ми е - има ли някой , който да си е махнал или поне намалил стриите от маслото за стрии ?  Rolling Eyes

# 328
  • Мнения: 2 069
Момичета , много е дълга темата за да я изчета цялата. Въпроса ми е - има ли някой , който да си е махнал или поне намалил стриите от маслото за стрии ?  Rolling Eyes
има има  Wink в една друга тема се похвалиха от маслото на Икаров а и аз съм много доволна от него  Peace голям фен съм му  Mr. Green сега съм на 8то шишенце
когато се затопля мисля че действа по-добре  Peace

# 329
  • Мнения: 1 224
А за колко време горе долу действа? В смисъл , след колко време има видима разлика ?

Общи условия

Активация на акаунт