Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните теми, обсъждани във форума?
Какви преживявания са споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда теми като прегледи по време на бременност, срещи на майки, здравословно развитие на бебета, подготовка за раждане, симптоми и преживявания по време на бременност и обмен на лични и семейни новини. Той също така обхваща различни аспекти на бременността, включително подготовка за раждане, здравословно хранене, проблеми с теглото, секс по време на бременност, физическа активност, медицински изследвания и други теми.
-
Какви преживявания са споделени във форума?
-
Какви са плановете за среща на майките в София?
-
Какво представлява 45-дневният болничен и защо се взема?
аз да ви се похваля - моя подарък си го получих днес за осми март
тя жената си има от всичко по много 

. 
Е, не го прави твърде често, но все се връща с по някоя изненада в къщи без повод - я парфюмче, я цвете, я нещо сладко, а един път даже и блузка ми беше купил. Иначе като наближи някой празник - рожден ден, осми март, коледа; редовният ни разговор е: "Ох, сега и подарък трябва да ти мисля!", при което аз естествено казвам нищо да не ми купува, че няма нужда, но винаги ме изненадва с нещо хубаво. Но наистина не пропуска и не забравя. Сега ми е интересно не толкова на осми какво ще ми подари, а на първата ни годишнина от сватбата.
Може би не е много подходящ, но все ми е тая - от това имам нужда, пък и мразя някой да ми купува нещо без аз да съм си го харесала. И винаги така процедираме с мъжа ми, който си хареса нещо отиваме двамата и го купуваме....така или иначе парите са ни общи. Цвете утре не чакам поради простата причина, че и да получа няма да се впечатля и съм му казала, че няма нужда. Аз си знам, пък и той всеки ден си ми показва, че ме обича и едва ли като ми подари едно цвете ще ме заобича повече или аз него.