Дали да се смени името на форума?!

  • 3 001
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат на: Valery
Гласувах с Не
намирам го за абсолютно безпредметно.



Аз също. Не виждам смисъл от смяна на името, тъй като е много ясно за какво става въпрос.

# 16
  • Мнения: 3 153
Еййййййй, ама на някои хора им е мноооооогооо скучно, а?

# 17
  • Мнения: 2 529
Досега няма човек отговорил с "да". Моят отговор също е "не". Не смятам, че името трябва да се променя, аргументите "за" ми се видяха безпредметни.

# 18
  • Мнения: 472
Ама вие сте казали всичко , и аз съм на мнение ,че е излишно!

НЕ !

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Айде стига глупости!

# 20
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Не

# 21
  • Мнения: 184
Цитат на: Petinka
Еййййййй, ама на някои хора им е мноооооогооо скучно, а?

 newsm10
И аз гласувах НЕ-не виждам смисъл в цялата тая работа.

# 22
  • Мнения: 1 014
Нямам абсолютно никакви притенции. Както и да се казва, пак ще го посещавам. Това за мен са безсмислени неща.

# 23
# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не !

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ауууууууу, ама как настръхнахте от тази анкета!
Моят аргумент да я пусна е, че началното изречение малко възпира тези дето не са майки!
Мен специално ме възпираше няколко месеца! Не за друго, аз го казах вече - бях останала с впечатление, че се говори само за неща съпътстващи или вследствие на бременността и изобщо не бях влизала тук да видя, че не е точно така!
Но ок! Щом смятате за неуместна тази анкета. Нека да бъде заключена, моля!
Само недейте настръхвате така срещу мен! Не съм целяла да има каквито и да е спорове тук!

# 26
  • Мнения: 2 596
Тази тема не я разбирам.
Гласувах с Не. Форумът не е ограничен от името за никой.

# 27
  • Мнения: 4 473
Нямам претенции Rolling Eyes но не виждам смисъл от промяна на названието Arrow съдържанието е по-важно! Wink

# 28
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Съжалявам за анкетата!
Нека някой модератор да я заключи.

То е показателно като погледнете, че само майки влизат тук и няколко чакащи бебе .......
А и защо държите толкова на това да пише, че е форум за бъдещите и настоящи майки - незнам.

# 29
  • Мнения: 9 903
василена, май малко си се изнервила.....сигурно няма нищо общо с името на форума - той си съществува тихо и мирно от много време.
Едва ли някой е мислел, че може да засегне тези момичета, които още не са майки....нали всички тук искат едно и също!
а ако разровиш темите, ще видиш колко много от тях не са свързнаи конкретно с майчинството...дори и с бременността - последните си обсъждат в отчетните теми вече с какво се мажат.

Общи условия

Активация на акаунт