Споделяте ли?

  • 1 752
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Тук не всичко, с близките си  - да, а те са малко и са най  - важните хора в живота ми.
Няма какво да крия от тях, визирам мъжът ми и голямата ми дъщеря - ако не са те, няма на кой да кажа.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди споделях. Сега никой не иска да ме изслуша, та не го правя вече, нищо че имам нужда.

# 17
  • Мнения: 750
Споделям със себе си!
Така никога не оставам предадена!
Не обичам да споделям!Мога да си кажа много неща...но и много премълчавам!

# 18
  • Мнения: 6 029
Веднъж споделих. Нещо, което не трябваше и с когото не трябваше. От тогава много внимавам.

# 19
  • Мнения: 2 891
Споделям по малко на различни хора.

# 20
  • Мнения: 2 149
Споделям,но винаги имам нещо,само за себе си Wink

# 21
  • Мнения: 2 386
Блонд, защо пренебрегваш катарзисната теория,а? Mr. Green

Аз споделя много, ужасно много. Има и вреди, но ползите са ми повече, аз така живея. Добре, че във форума имам някакви задръжки все пак.

# 22
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Трудно споделям каквото и да било...Може и да е проблем,незнам...Гледам да си решавам проблемите сама, а ако на някой споделя нещо, не го правя като оплакване,а като факт...И после съжалявам Confused

# 23
  • Мнения: 2 161
Всичко споделям само с мъжа си.Но има лични вълнения,които пазя само за себе си.

# 24
  • Мнения: 3 405
Их, Шанел, пак си писала вместо мен.

# 25
  • Мнения: 1 897
Споделям, но не всичко.
Има събития, емоции и чувства, които запазвам само за себе си.
Няма нещо, което да не съм споделила с близките си, но бих споделила във форума.

# 26
  • София
  • Мнения: 271
Всичко споделям само с мъжа си.Но има лични вълнения,които пазя само за себе си.
Peace

# 27
  • Мнения: 8 999
Споделям всичко, но избирателно. На някои казвам едно, с други споделям друго. Нямам изповедник, на когото да доверявам абсолютно всичко.

# 28
  • Мнения: 917
споделям с едно наум  Whistling

# 29
  • Мнения: 101
вече много рядко споделям, защото обикновено в един момент обръщат споделеното срещу мен... с майка ми споделям най-много, с останалите - малко, винаги с едно наум...

Общи условия

Активация на акаунт