Давайте цветни идеи за детски стаи - 2 част

  • 64 109
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 970
Ще чакаме включване и с крайния резултата Wink

Аз вече ще се побъркам, не знам как ще успеем, докато я няма дъщеря ми, исках всичко да е готово като се върне, но май няма да стане  Tired бях предвидила поръчката за дивана да е 30 дена, а ни казаха 60 Confused сега пък килим не мога да намеря Crazy попаднах в едно задръстване в Младост, ама баш пред Carperhaus  Mr. Green а там опнали един розов, розов, кукла  Joy но стиснах зъби и не влязох да го пипна Rolling Eyes над 500 лв. беше със сигурност  Tired после в Como кръст не ми остана от купищата, харесах един, размер, цена, всичко на 6, но го бях видала само до половината, обръщам до края и лъсва едно огромно ярко ДзИлено цвекье Mr. Green би се вързал с първоначалния замисъл на стаята, но сега тц  Tired

С две думи пишете, ако сте виждали  розов малък килим до 150 лв., но не от тези с принцесите, а нещо от рода на това, искаше ми се е да не е толкова ярко, но ако не намеря друго май това ще взема  newsm78


Днес ми попадна брошурка на Домко,там има някакви килимчета с ефект на велур -така пише.На живо не съм ги виждала но в брошурката изглеждат много свежи.Можеш да провериш и там. Hug
п.п-Килимчетата са на цветя-маргаритки,а има и на различни цветови раета.

# 241
  • Мнения: 46 662
Ходих, обаче там нищо не може да се види, килимите са натрупани един в/у друг с тонове  Crazy персоналът като види, че идваш к ъм него бяга в другата посока, повъртяхме се повъртяхме се и си тръгнахме  Crazy

В Карпетмакс харесах един, малко над сумата, която бях предвидила за килим е, но няма начин  Tired

Боядисахме стените smile3520 с тонирана на Оргахим, стана супер, сега остава и мебелите да дойдат  Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 1 608
На пазар Красно село има два хубави магазина за килими. Има и чудесни момичешки. Цените са прилични.

# 243
Търся сайтове за обзавеждане на стая за 12 год.мом4е, то ве4е не е съвсем  дете

# 244
  • София
  • Мнения: 44 417
Има доста линкове в темата където има и тийн стаи....

# 245
# 246
  • София
  • Мнения: 830
Аз като една новодомка съм се намърдала във всички теми за обзавеждане.
Ето коя стая си поръчахме (без масата по средата и секцията е само от гардероби) http://www.91111.com/vivaartmebel/pi/bi_3116245.jpg
За нещастие чух лоши отзиви за тази фирма от препатили, дано не се окаже вярно. Ще се вклщча да дам лично мнение като докарат мебелите, което апропо е два месеца след като сме дали заявка.

В размисъл съм за следното. Леглата са с повдигащ механизъм и мисля да се използват всекидневно. От това следва, че покривалото на матраците трябва да е сравнително добре закрепено. Искам да открия покривка за легло от плат с ластик, за да може да се сложи неподвижно върху матрака и да не ми се налага да опъвам непрекъснто. Надявам се да се изразих правилно.  newsm50 Та... някой знае ли къде се продават нещо като чаршафи с ластик (но не точно чаршафи)? голяма newsm50 А ако са и в жълто и са размер 82/190 обещвам да му направя торта newsm38

# 247
  • Мнения: 950
На метро има от тези калъфи с ластици  Peace
Стаята е много сладка със здраве да си я ползвате   Simple Smile

# 248
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Искам да открия покривка за легло от плат с ластик, за да може да се сложи неподвижно върху матрака и да не ми се налага да опъвам непрекъснто.
Пиши на лични на dreamtex. Тя произвежда спални комплекти и прави изменения по поръчки, може да има подобни покривки и да ти ги направи точно по твоя размер.

# 249
  • София
  • Мнения: 830
Благодаря ви момичета за отговорите. Може би ще пиша на dreamtex.   bouquet

# 250
  • Мнения: 342
Elspet ,би ли казала коя е фирмата.Защото стаята изглежда чудесно.

Всъщност името на фирмата е в линка,чак сега погледнах

# 251
  • София
  • Мнения: 830
Ние ги поръчахме в Еником, но от каталог на Вива атр мебел. Както казах по-горе чух лоши отзиви. Но това беше единственото, добро предложение, което пасваше на моите желания.

# 252
  • Мнения: 43
Момичета ако има такива от вас който имат мебели от Вива-арт мебел или имат конкретни отзиви за качеството на мебелите от тази фирма да пише,дори и да е на лични. Ние сме се насочили да си купуваме обзавеждане зе спалнята от тях и живо ме интресуват мнения.

# 253
  • София
  • Мнения: 830
Момичета ако има такива от вас който имат мебели от Вива-арт мебел или имат конкретни отзиви за качеството на мебелите от тази фирма да пише,дори и да е на лични. Ние сме се насочили да си купуваме обзавеждане зе спалнята от тях и живо ме интресуват мнения.
Обещавам да ти пиша на лични, но малко по-късно, защото моите отзиви (на един колега) са точно за тяхна спалня.

# 254
  • Мнения: 46 662
На метро има от тези калъфи с ластици  Peace ...

И в HIT и Лабиринт също има, от тези, които са като хавлиени.
От Como купих малко по-различни, не са като хавлия, а повече приличат на чаршаф, но не точно, много приятна материя.
Най - малките се водеха за легла с няколко размера (нали се разпъват), за 82/190 са леко големички, затова ще ги пускам няколко пъти в сушилнята на по-яко сушене, докато се свият  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт