аман от бьлгари

  • 18 361
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 914
Ох, посмях се от сърце. Аз от една година складирам 2 седла и чакам собственикът им да благоволи да си ги прибере. Докога ли да ги пазя.
Mr. Green Mr. Green
 пак късмет имаш, че не са ти оставили и магаретата  Mr. Green Mr. Green

# 91
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ох, посмях се от сърце. Аз от една година складирам 2 седла и чакам собственикът им да благоволи да си ги прибере. Докога ли да ги пазя.


ама със самари ли? я провери за нещо миризливо там  hahaha

# 92
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Ох, посмях се от сърце. Аз от една година складирам 2 седла и чакам собственикът им да благоволи да си ги прибере. Докога ли да ги пазя.


ама със самари ли? я провери за нещо миризливо там  hahaha
Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 461
Магарето съм аз.

# 94
  • Мнения: 2 907
Да ви разкажа една различна история, но е смешна. Преди 8 години една приятелка ( която ми е все още приятелка де ) дойде да "поживее" при мен за 3 месеца. Тогава бяха само 3 месеца позволени и трябваше да се прибере в Бг. Като си тръгваше, така си беше натъпкала куфарите, петорно по-тежки бяха отколкото като дойде. А уж няма пари, не е правила големи покупки.
Та докато мъкнахме към колата, на мен ми замириса силно на чесън. После в колата, пак мирише на чесън. Помислих си, че някой е ял, напсувах го наум този някой.
Та като стигнахме гарата, всеки взе по една чанта, че тежи този багаж. И от тази, която аз носих изпаднаха една мрежа лук, връзка магданоз и няколко глави чесън! Е, щях да падна. Мадамата си беше взела чесън за Бг. По-скоро си беше взела това, което е купувала тя през тези 3 месеца, че да не остане случайно при мен Laughing

# 95
  • Мнения: 2 386
Ароус, моля те, не взимай тази ракия!! После ще реши, че си и длъжница и отиде..ъъ..магарето( да съм по темата) у реката! Mr. Green

Невероятни истории. Допреди тази тема се възмущавах на префърцунените българи, които ние познаваме, част от които се събират, за да оплюят родината на 2-3 бири.. Е, няма повече, поне не ни закачат.. ooooh!

# 96
  • Мнения: 3 674
Отървах се!!!

...
Сега Чакам Шише ракия и 2 буркана туршия по редовните автобуси... подарък бе  Mr. Green

Бре, как и се е откъснало от сърцето не знам.. Joy   Ама похвали се де.....ако все пак  ги получиш  Whistling

# 97
  • Мнения: 515
Някой тук питаше, дали сме получавали помощ от българи!
Да! Всъщност даже съм получавала помощ САМО от българи!  Grinning С някой от тия българ(к)и съм се запознала именно в тоя форум, дори!

# 98
  • Мнения: 117
Наскоро научих историята за един бьлгарин,живеещ в чужбина, който като уредил родата с коли, рещил че е време да помисли за себе си. Та вьпросният искал от друг един бьлгарин да му помогне да си купи бетоновоз Joy, да правилно сте прочели, бетоновоз, че да си го закара в БГ,че като му изливат плочата на вилата да се не харчи много. Joy Joy Joy.
Но разбира се разказа на Мисти за чесьна е просто трепач hahaha

# 99
  • Мнения: 7 605
Наскоро научих историята за един бьлгарин,живеещ в чужбина, който като уредил родата с коли, рещил че е време да помисли за себе си. Та вьпросният искал от друг един бьлгарин да му помогне да си купи бетоновоз Joy, да правилно сте прочели, бетоновоз, че да си го закара в БГ,че като му изливат плочата на вилата да се не харчи много. Joy Joy Joy.

СеЩам се zа една слу4ка от 90та година. Звъни телефона вкъЩи, татко вдига и 4ува "Здравей, каzвам се еди как си, ние не се поzнаваме ли4но, но сме 2ри братов4еди, можеШ ли да ми купиШ една МАНДРА?"  Shocked  ooooh!

# 100
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

СеЩам се zа една слу4ка от 90та година. Звъни телефона вкъЩи, татко вдига и 4ува "Здравей, каzвам се еди как си, ние не се поzнаваме ли4но, но сме 2ри братов4еди, можеШ ли да ми купиШ една МАНДРА?"  Shocked  ooooh!

то на него май не само мандра му е трябвало, а и дойна крава  hahaha

хора разни, дет се вика Wink

# 101
  • Мнения: 3 880
СеЩам се zа една слу4ка от 90та година. Звъни телефона вкъЩи, татко вдига и 4ува "Здравей, каzвам се еди как си, ние не се поzнаваме ли4но, но сме 2ри братов4еди, можеШ ли да ми купиШ една МАНДРА?"  Shocked  ooooh!
Joy Joy
Мен един комшия (ветеринар в ТКЗСто) навремето ме беше питал дали не мога да му донеса едни клещи за скопяване на прасета от Германия hahaha Били много хубави и качествени. Аз гледах ей така #Crazy Оправдах се с факта, че не съм много ориентирана  в обстановката и си нямам идея от къде се купува такова нещо... След 10 години все още си нямам представа нито как се казват "клещите" нито къде се продават Joy

# 102
  • Мнения: 2 386
Малко изместихме темата, но мен пък ме накараха да купя геоложки чук от САЩ, че и в ръчния да съм го сложела, понеже бил ценна вещ. Те на митницата мен чакат! Laughing

# 103
  • Мнения: 2 379
90-те години. Mr. Green
Моя приятелка, която живее в Италия, но е родом от Пловдив, ще се прибира в Родината.
И естествено си прави списък. Mr. Green Да подчертая, че списъкът е написан на български!
Има 100 поръчки и трябва да носи по нещо на сума народ.
В списъка има включено и "кожено яке за Гошо". Laughing
Мъжът й (италианец) разглежда листчето и изведнъж проговаря на почти перфектен български:
"Кой е Гошо и защо ще му купувам яке?!" Joy

ПП. Много се смях с вашите истории. Мандрата и скопяващите клещи са ми фаворити. hahaha

# 104
  • Мнения: 11 328
Малко изместихме темата, но мен пък ме накараха да купя геоложки чук от САЩ, че и в ръчния да съм го сложела, понеже бил ценна вещ. Те на митницата мен чакат! Laughing
Ами те ще ти го вземат още на проверка на ръчния багаж. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт