Юлчето подарък с усмивка дава за празника на мама

  • 9 560
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • sf
  • Мнения: 10 263
Кати, с риск да поспамим- покажи докъде си стигнала

а честно казано-хич не ме интересува кой какво бойкотира. всеки има право на избор, па било той и грешен

# 31
  • Мнения: 21
Леле, като чета как бебоците лапат по 190 гр., направо .... не знам. Ние, ако е пюре на Хип и ако бебка е в настроение, може и да го изяде цялото. Но ако е домашно приготвено или  от кухнята, на 8-9 лъжички и започва да си върти главата и да стисска устни. 

# 32
  • Мнения: 616
Честито и на Софи да расте здраво и щастливо дете  bouquet
Ние бях ме на вън от 10.30 до 2без нещо времето беше чудесно но сега малко се смръщи на вън и затова Сашко си спи у дома.
Сашо изяжда едно бурканче от 190 гр и после още малко за десерт нещо плодово пюре или плод.Това на обяд а сутрин попарата е от три сухара  и следобед количеството пак е около 190 на 6 хранения е но сутрин първото мляко е около 90 мл не иска повече а вечер последното е 150 .
Болните дечица да се оправят че много неприятно у нас да чукна на дърво вече се по стабилизираха.

# 33
  • Мнения: 98
Ками, мерси  Hug Това ни е от сватбеното пътешествие - еххх, и аз се размечтах  Grinning
Сашко нещо много плаче, май го боли пишлето  Sad

# 34
  • Мнения: 616
Зоре сложи му риванол да се охлади местенцето и да му отмине болката.

# 35
  • Мнения: 98
Сложих и махнахме памперса... Сега май е по-добре. Мерси  Hug

# 36
  • Мнения: 140
Момичета сега да разводня темата, пък и малко да се разсея. Кажете сега как отслабнахте, че мойте килца вместо като спрях да кърмя да се стопяват, ми те растат. А иде лято. И да се похваля, понеже пак бяхме на лекар, едно хубаво нещо, най-накрая Дениславчо стана заветните 8 кила, направо не мога да повярвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 597
Кати, с риск да поспамим- покажи докъде си стигнала

Тъй и не съм го снимала, като го завърша... Доста малко ми остаева, но пък и беб доста малко време ми дава... Simple Smile Много ги научи белите вече, сам мога да го оставям само вкопарата, но пък бърЗо му доскучава. Ти правиш ли им на гоблените отстрани допълнително по няколко рефда, че да не се губи при рамкирането от гоблена? И, впрочем, къде поръчваш рамки и колко излизат? Бях си навила на пръста, че тоз ще е първия, дето ще овеся в новата къщА и сега бързам да го свърша, че да довлека и останалите... Simple Smile

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 263
ами аз не съм отслабнала  Joy

Кати, на тоя с пилците му излезе 13лв рамката. не шия допълнително отсртани- мързи ме.

# 39
  • Мнения: 98
Кати, ще се намеся в темата за гоблените и рамките, ако не възразявате с Донсита  Grinning Та значи, в Мосю Бриколаж имат доста голям избор от рамки и аз съм доста доволна от тях  Peace

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 263
зОРЕ, аз не възразявам.
досега сама не съм рамкирала, нещо не смея,не знам дали ще го опъна хубаво и предпочитам в ателие да ги давам.

# 41
  • Мнения: 98
Те в Бриколаж ги рамкират, ти само си харесваш рамката. Слагат и такива олекотени антирефлексни стъкла (не знам точно какви са, но не блестят и изглежда добре).

# 42
  • София
  • Мнения: 17 597
Кати, ще се намеся в темата за гоблените и рамките, ако не възразявате с Донсита  Grinning Та значи, в Мосю Бриколаж имат доста голям избор от рамки и аз съм доста доволна от тях  Peace

Да, ама имаше надпис, че ще махат ателието. За цените така и не разбрах там колко са, ама в Практикер ми казаха, че ще ми излезе към 100 лв. - ужас! Та затова се интересувам къде би излязло по-малко... Аз не държа да е дебела рамката, ама пък самия гоблен е доста голям... Но пък Мадам Помпадур я направих с тъничка рамка (относително) и вече бая години се държи, нищо й няма...

# 43
  • Мнения: 521
Няма да ни бият ваксина
Честити рожденници
Аз нещо съм много разсеяна. Получих колет от Ларедут - майка ми ме праща на психолог. А аз се придържам към казаното по новините - шопинга намалява теглото.  #Cussing out

# 44
  • Мнения: 766
............. - шопинга намалява теглото.  #Cussing out
При мен не действа  hahaha /сигурно защото пазарувам он-лайн/  hahaha
Сериозно за килцата - свалих до тези, на които забременях 3 месеца след раждането. Но после нали ме сложиха на диета заради вероятност от АБКМ на Ина и си качих всичко дето бях свалила  ooooh! Сега съм слон  Embarassed Мъжа и дума не даваше да кажа за диета докато Ина беше на кърма, но вече яде и пюрета  Sunglasses А аз си минах на нисковъглехидратната диета и като е хубаво времето - навъртам километраж с количката, а когато е лошо си правя фитнес вкъщи с 8 килограмово гюленце  Wink Виждам светлина в тунела  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт