любители на ужасите, да споделим

  • 63 493
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
преди няколко дни гледах "Екзорсизмът на Емили Роуз" - стряскаща история по истински случай

аз по принцип не мога да гледам такъв тип филми ,но този толова ми повлия че няколко вечври подред не мога да спя и се събуждам в 3:00 през ноща .Който обича ужаси нека го гледа а също препоръчвам и "Гняв"

# 616
  • София
  • Мнения: 38 918
преди няколко дни гледах "Екзорсизмът на Емили Роуз" - стряскаща история по истински случай

аз по принцип не мога да гледам такъв тип филми ,но този толова ми повлия че няколко вечври подред не мога да спя и се събуждам в 3:00 през ноща .Който обича ужаси нека го гледа а също препоръчвам и "Гняв"

"Екзорсизмът на Емили Роуз"  не е ли римейк на стария Екзорсист?

"Гняв" май трябва да го погледна.

Въпреки че ужаси на религиозна тематика ме дразнят.

# 617
  • Мнения: 338
Това гледах тия дни и ми хареса http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=177327&hit=1 Някой беше писал че не става,но на мен ми хареса.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 23:53 от danieli00

# 618
  • Мнения: 1 558
Обожавам вампирски филми(не знам дали влизат в категорията-ужаси) Laughing
-„Дракула„-всичките му варианти
-„Интервю с вампир„
-„Мъдростта на крокодилите„
-„Блейд„-донякъде
-„Кралицата на прокълнатите„

Ако се сетите за още някой,моля за линк Praynig

# 619
  • Мнения: 1 775
Обожавам вампирски филми(не знам дали влизат в категорията-ужаси) Laughing
-„Дракула„-всичките му варианти
-„Интервю с вампир„
-„Мъдростта на крокодилите„
-„Блейд„-донякъде
-„Кралицата на прокълнатите„

Ако се сетите за още някой,моля за линк Praynig
И аз съм почитателка на вампирските филми. Ако не си го гледала, препоръчвам "Дракула 2000" - Джерард Бътлър е very hot Дракула. Embarassed
Сещам се също и за "От здрач до зори" - 1, 2, 3.

# 620
  • Мнения: 1 775
"Екзорсизмът на Емили Роуз"  не е ли римейк на стария Екзорсист?
До колкото знам не, а и историите са различни. "Екзорсизмът на Емили Роуз" е по действителни събития.

# 621
  • Мнения: 1 558
И аз съм почитателка на вампирските филми. Ако не си го гледала, препоръчвам "Дракула 2000" - Джерард Бътлър е very hot Дракула. Embarassed
Сещам се също и за "От здрач до зори" - 1, 2, 3.

Ooo „Дракула 2000„ съм го гледала около 10 пъти и все не ми стига  Mr. Green
Сега тегля „От здрач до зори„ Peace

# 622
  • Варна
  • Мнения: 99
The Haunting in Connecticut
Почитателка съм на хорор филми и скоро никой друг филм не ме е карал така да настръхна и затая дъх! Препоръчвам с две ръце Sunglasses

# 623
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Coming Soon тайландски - харса ми - не е нещо безумно ново или готино, но ме разсея и признавам успя да създаде стряскаща атмосфера

казвала ли съм ви за "Dark Tales of Japan" мини серийски - не са с качеството на филм, но просто с а супр като сюжети - на мен поне ми харесаха

# 624
  • Мнения: 262

Аз го гледах на 2 пъти.

Като го пуснахме и още на 15-тата минута казах , че няма да го гледам тоя филм , въпреки че ми беше супер интересен.

2-3 вечери по-късно се престраших и го доизгледахме , много ми хареса , но трудно заспивах няколко вечери след него. Всъщност ние гледаме само такъв тип филми и последно време ми идва много трудно заспиването и смятам да поспрем замалко с ужасите и да поразнообразим с нещо по-леко.

Падам си най-вече по призраци и психо трилъри , серийни убийци и подобни.
Не обичам кървища , вампири и измислени чудовища.

Любимият ми филм e  The skeleton key.

Вчера гледахме http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=173516&hit=1  Parasomnia

Става филмчето , има нормално количество кръв. По десетобалната му давам 6.

# 625
  • Мнения: 78
За мен SAW не може да се нарече "ужаси". Не е и филм за сериен убиец. Не е дори за никакъв убиец. Но е уникален филм наистина, имам всичките 5 части на компютъра си и не мърдат оттам.

Също така и четирите Aliens + Alien vs Predator, но само първия. Втория AvP е бозица
Също така и двете Тексаски кланета

# 626
  • Мнения: 431
Гледах френския Martyrs http://www.imdb.com/title/tt1029234/ и пропуснах вечерята. Crossing Arms Не мога да реша хареса ли ми или не. Аз не обичам кървища, предпочитам страх, а тук насилието си беше доста. Имаше някаква идея, която продължава да ти се върти в главата и след края на филма.

# 627
  • Мнения: 2 811
Напоследък съм запалена по японски ужаси. много ми харесват като стил и сюжет.  Heart Eyes Не знам защо, но ужасите май е най-трудно да бъдат направени със смислен сюжет и диалог, в този жанр все повече разчитат на специални ефекти, а не на съдържание и психологията на страха. Заради това ми харесват и японските.

Лизбет, а хубав ли е поне? като изключим кървав.

# 628
  • Мнения: 431


Лизбет, а хубав ли е поне? като изключим кървав.


Честно казано - не знам, останах с противоречиви впечатления. Безсмислено изкуство някакво... В ИМДБ е оценен със 7, което е много за ужаси, значи доста хора го харесват.

Много "ЗА" японските ужаси съм, много ги бива. Съгласна съм за психологията на страха...

Някой гледал ли е "Завлечи ме в ада" / Drag me to hell http://www.imdb.com/title/tt1127180/? Висока оценка, и трейлърът ми допада, ще се гледа.

трейлър  Simple Smile

# 629
  • Мнения: 78
Martyrs е наистина брутален филм. Малко предвидим е, но си струва гледането.
Ако ви харесва филм като Страстите Христови, и този ще ви хареса

Общи условия

Активация на акаунт