Бременни чужбински мами - 18

  • 17 289
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 130
Здравейте мацки!  Hug
Аз съм по-добре,но още си влача кашлицата и хремата!

Eli_cz тук на Родос има епидемия!Казва се бременен вирус!  Mr. Green
Първо maryloo  ,сега аз,чакаме и други "болни"  Laughing

Ние двете сме приятелки от няколко години.Запознахме се тук,а се оказа ,че сме и градски.
Тя забременя,сега аз.Децата ни живот и здраве ще израстнат заедно.Съдба.Светът е малък!  Wink
Да се похвала ,ако не съм вече.Утре сме на прегледа двете да видим бебоците.
Аз я заведох при моят лекар,сега тя ще ме води при "нейният"(вече наш)лекар. Heart Eyes

Martini mama cтихотворението е много мило,копнах го в декемврииските мами,надявам се че нямаш нищо против.  bouquet

# 241
  • Мнения: 1 951
Момичета, минавам да ви почерпя - днес стават 6 години откак се бракувахме  Grinning От мен една стабилна закуска

# 242
  • Мнения: 410
марински честита годишнина!!!!!!!!още 60 години да се будите под едно одеало!!!!!!  bouquet

# 243
  • Мнения: 502
Честито Марински! Много дълги и щастливи години да сте заедно и да си народите няколко деца!

# 244
  • Мнения: 6 390
оооо Марински
честито!!!!!!!! Все така влюбени и плодородни още много години!!!
Весел празник!!!


Видях че и една видна кака днес празнува голям ден  Party


Честит Рожден Ден на Ина на Кита!
Да си весела, игрива, и много да те слушат в къщи!!!
Весел празник!!!

# 245
  • Мнения: 1 584
Честито Марински  bouquet Още много дълги години да сте все така щастливи!

# 246
  • Мнения: 11 343
Най-накрая новини от мен.
Чакаме едно здраво момченце. Party

# 247
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Най-накрая новини от мен.
Чакаме едно здраво момченце. Party
Малииии двойна свекърва! Party

# 248
  • Мнения: 1 584
Веч, честито! Hug

# 249
  • Мнения: 130
Най-накрая новини от мен.
Чакаме едно здраво момченце. Party

Честит малък мъж!   bouquet

# 250
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Ели благодаря, че си се сетила за моята дъщеря Simple Smile
Марински, честита годишнина.
Вечернице, честита добра новина.
Аз миналия ден се засилих да пиша, но така се втресох от един пост, че реших изобщо да не се обаждам, но ...
Гледам, че в темата има много момичета който ще стават мами за пръв път, искам да ...
хъм как да го кажа, че да не се разсърдят, но вижте из форума, има доста инфо за какво ли не, специално искам да обърна внимание на факта, че на новородено бебе, стомаха е с обема на голяма череша, направете си сметка колко кърма трябва да имате.
Имаше канадска таблица с картинки, как се развива стомаха и с каква големина е, представен нагледно с плодчета, уви не можах да го намеря Sad

# 251
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Ели благодаря, че си се сетила за моята дъщеря Simple Smile
Марински, честита годишнина.
Вечернице, честита добра новина.
Аз миналия ден се засилих да пиша, но така се втресох от един пост, че реших изобщо да не се обаждам, но ...
Гледам, че в темата има много момичета който ще стават мами за пръв път, искам да ...
хъм как да го кажа, че да не се разсърдят, но вижте из форума, има доста инфо за какво ли не, специално искам да обърна внимание на факта, че на новородено бебе, стомаха е с обема на голяма череша, направете си сметка колко кърма трябва да имате.
Имаше канадска таблица с картинки, как се развива стомаха и с каква големина е, представен нагледно с плодчета, уви не можах да го намеря Sad
Мисля, Джейд я беше пуснала навремето  newsm78 но пък аз намерих нещо друго: млечен калкулатор


Ките, честитка и  Heart Eyes на патерица за щерката.

# 252
  • Мнения: 1 584
Имаше канадска таблица с картинки, как се развива стомаха и с каква големина е, представен нагледно с плодчета, уви не можах да го намеря Sad

Аз си бях намерила подобна - на български е.

Надявам се да се вижда добре - ето линк

Кита, честито и от мен на патерица Hug

# 253
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Имаше канадска таблица с картинки, как се развива стомаха и с каква големина е, представен нагледно с плодчета, уви не можах да го намеря Sad

Аз си бях намерила подобна - на български е.

Надявам се да се вижда добре - ето линк

Кита, честито и от мен на патерица Hug


Йесссссс, точно тази схема имах предвид.

# 254
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Пепи и Майра, благодаря Simple Smile
И аз имах предвид същата таблица, някоя добра душа я е превела.

Общи условия

Активация на акаунт