Борба за любов...

  • 3 376
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Е дай пример за правилния начин за "борба" за любовтта. Как се съхранява любов с "борба" например

Ами, ако се появи някоя досадница, ще разбере какво означава "борба".
Може да се бориш и със себе си и собствените си интереси в негово/нейно име...

# 16
  • Мнения: 3 447
Любовта или я има, или я няма. Можеш да я отглеждаш, да я обгрижваш... ама изчезне ли, никаква борба не я оправя.

# 17
  • Мнения: 2 196
Ми докат двама левентина се надцакваха кой по-по-най, мъжот мина , хвана си ме под ръка и отпраши.

# 18
  • Мнения: 3 423
Ми докат двама левентина се надцакваха кой по-по-най, мъжот мина , хвана си ме под ръка и отпраши.
Да.
В живота невинаги печелят
по-добрите, а по-нахалните.
Борците пред шахматистите.

# 19
  • Мнения: 7 474
Боря се единствено любовта, която имам да не угасва.
Угасне ли никаква борба няма да я върне  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
С борба можеш ли да накараш някой човек да не си тръгне от теб...
Можеш. Но не в смисъла, в който ти го разбираш. Ако няма любов, няма и смисъл. Но понякога хората си тръгват, въпреки любовта си, защото има и други важни неща. Когато се бориш, показваш, че и ти възприемаш тези неща за важни/ макар че не ти е личало досега Wink/, че има смисъл, че си съпричастен. Ако кажеш - ми к'вото, сега, не зависи от мене Confused - губиш веднага. Ако се опиташ все пак - не е ясно дали нещата няма да се обърнат в твоя полза Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Любовта или я има, или я няма. Можеш да я отглеждаш, да я обгрижваш... ама изчезне ли, никаква борба не я оправя.

Да.

# 22
  • Мнения: 243
Боря се единствено любовта, която имам да не угасва.
Угасне ли никаква борба няма да я върне  Wink

 :peaceДаааа, дори ми се вижда малко унизително да гониш някой, който иска да си отиде от теб

# 23
  • Мнения: 1 897
Любовта е непокорна, но всички сме и подвластни.
Дакато я има-тя има нужда от грижи, тръгне ли си- борбата е излишна и няма да я върне. Усетиш ли обаче, че грижата за любовта е недостатъчна и тя започва да угасва и борбата 'със зъби и нокти и пълната пасивност' са лоши идеи щом искаш да я запазиш.

# 24
  • Мнения: 516
Позволявам да ме обичат. И двамата се чувстваме уютно.

# 25
  • Мнения: 122
Аз пък предлагам да учредим медал за Активни борци.

# 26
  • Мнения: 2 577
Предпочитам да накарам мъжът да се бори за любовта ми.
моят мъж доста години се бори Mr. Green
сега се чувства като победител и гледа да не изпуска трофея си.
Мъжете са ловци.

# 27
  • Мнения: 2 792
 Така както си говорим в тази тема, да питам нали правим разлика, между натрапване на чувства и да се бориш за нечии чувства, Борис не прави, видно от първия му пост.

# 28
  • Мнения: 750
Не съм се борила за любовта на никой!
Няма и да го направя!
Любовта или я има или я няма!

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
нали правим разлика, между натрапване на чувства и да се бориш за нечии чувства, Борис не прави, видно от първия му пост.
Не само Борис, уви  Confused Благодаря ти, че го каза толкова пълно, с толкова малко думи, че на мене нещо не ми се получава обясняването днес  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт