Тойота Ярис или Пежо 307

  • 17 550
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Йарис.

# 16
  • Мнения: 11 680

Защото ми харесват като визия и имат много добра возия. Но аз все пак давам лично мнение, не като специалист  Peace

# 17
  • Мнения: 2 663
Няма място за сравнение между двете по отношение на здравина и качество!Взимай Тойота-та и не му мисли много!

На среща между баща ми и собственика на шоурума на Тойота на Цариградско шосе, баща ми го питал: "Добре де, защо не купи и задния парцел, за да направиш по-голям сервиза, този сега  ми се вижда малък?"
И отговора на човека бил: "Ами, няма нужда, те колите не идват, този е  напълно достатъчен!"

Докато имахме Тойота не сме имали никакви проблеми и единствено влизаше в сервиз за консумативи, а и навъртяхме повече от 200 000км.
Другото, което мога да кажа, че наш много близък приятел работи в Пежо от няколко години и от него каквото съм чула никога не бих си купила пежо, а и освен всичко няма Пежо, което да ми харесва!

# 18
  • Мнения: 2 407
Тойота!Пежата много се чупат!

# 19
  • София
  • Мнения: 928
Тойота  Peace

# 20
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
тойота разбира се  на мен пежото ми харесваше докато не се качих на него

# 21
  • Мнения: 417
Не разбирам от коли ,ама бих предпочела Тойота Wink

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Очевидно не става въпрос за нови коли, така че  - според възрастта и състоянието им.  Peace
Иначе Тойота Ярис като размери се води в класа на Пежо 206 и 207, не на 307 (там е Аурис или старата Корола хечбек).

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Очевидно не става въпрос за нови коли, така че  - според възрастта и състоянието им.  Peace
Иначе Тойота Ярис като размери се води в класа на Пежо 206 и 207, не на 307 (там е Аурис или старата Корола хечбек).

По принцип, като придобиваш кола, нейното бъдеще е по-важно, отколкото миналото и...

# 24
  • Мнения: 1 650
защо да не става въпрос за нови коли, и 2 те още могат да се купят
купи това което ти е по сърце, абстрахирай се от това което ти казват и купи това което би искала да караш
колите са като жените - като я видиш трябва да кажеш това е моята, и после да си щаслива с нея Simple Smile
какво се чупело много, тази кола ще се кара 2-3 години, после следващата, за 2 години и наи калпавата ще се счупи 2 пати, перфектната нито веднъж, ще се преживее


# 25
  • Мнения: 200
Мое мнение -Пежото!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 300
Ако не бях влюбена в марката Хонда, щях да избера Тойота Laughing.

# 27
  • Мнения: 233
Тойота Ярис и Пежо 307 не са в един  клас  за сравняване.

Ако искаш добра возия си плащаш и си купуваш Пежо.
Ако искаш дървена возия, спестяваш пари и си купуваш Ярис...

# 28
  • Мнения: 674
Зависи от състоянието и възраста на 2-те коли.
Иначе пежото е по-голямо по-комфортно така че ПЕЖО!!
П.П. Не се чупят чак толкова много...  Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 4 447
ПЕЖО !!!

Общи условия

Активация на акаунт