Тойота Ярис или Пежо 307

  • 17 559
  • 60
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 325
Момичета в дилема съм newsm78 коя от двете?Намерила съм изгодни оферти и за двете ама сега една чуденка пада newsm78

# 1
  • Мнения: 606
Тойота Ярис  - РАЗБИРА СЕ!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не харесвам таблото на яриса, изнесено отстрани и не бих си взела. Свиканала съм да ми е зад волана. Но това ми е единстеното изказваме по темата Laughing Въобще не разбирам от коли Blush
Иначе и тойотата, и пежото са големи сладури Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 474
Разбира се, че Тойота Ярис  Wink

Както вика моят майстор, ако искаш да направиш мръсно на някой подари му Пежо Joy

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 17:54 от L е о

# 4
  • Мнения: 606
  Ако Пежото е червено - него, ако не - Японеца.

# 5
  • Мнения: 1 645
Бих избрала Пежо 307 без да се замисля даже Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Тойотата  Peace

# 7
  • Мнения: 1 312
Пежо 307 Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 61
Toйотата  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Не си падам и по двете коли, но като цяло, японските са много по-добри.

# 10
  • Мнения: 9 814
Пежото, пристрастна съм!

# 11
  • Мнения: 576
Пежата са много чупливи, като всички френски коли.
Карам тойота и съм супер доволна  Peace

# 12
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ако имах възможност да избирам между двете, бих заложила на Тойотата. Това са си класа автомобили, не просто марка. Сега карам Пежо и си го обичам много, така че съм пристрастна и към него. Но като качество и здравина япончетата са № 1.

# 13
  • Мнения: 11 703
Пежото при всички положения  Peace Досега съм си купила само ключодържателя  Joy  Joy  Joy Иначе карам рено в момента и досега / да чукна на дърво / не съм имала проблем с тази френска кола  Peace

# 14
  • Мнения: 2 550
Пежото при всички положения  Peace

що?

# 15
  • Мнения: 3 569
Йарис.

# 16
  • Мнения: 11 703

Защото ми харесват като визия и имат много добра возия. Но аз все пак давам лично мнение, не като специалист  Peace

# 17
  • Мнения: 2 663
Няма място за сравнение между двете по отношение на здравина и качество!Взимай Тойота-та и не му мисли много!

На среща между баща ми и собственика на шоурума на Тойота на Цариградско шосе, баща ми го питал: "Добре де, защо не купи и задния парцел, за да направиш по-голям сервиза, този сега  ми се вижда малък?"
И отговора на човека бил: "Ами, няма нужда, те колите не идват, този е  напълно достатъчен!"

Докато имахме Тойота не сме имали никакви проблеми и единствено влизаше в сервиз за консумативи, а и навъртяхме повече от 200 000км.
Другото, което мога да кажа, че наш много близък приятел работи в Пежо от няколко години и от него каквото съм чула никога не бих си купила пежо, а и освен всичко няма Пежо, което да ми харесва!

# 18
  • Мнения: 2 407
Тойота!Пежата много се чупат!

# 19
  • София
  • Мнения: 928
Тойота  Peace

# 20
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
тойота разбира се  на мен пежото ми харесваше докато не се качих на него

# 21
  • Мнения: 417
Не разбирам от коли ,ама бих предпочела Тойота Wink

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Очевидно не става въпрос за нови коли, така че  - според възрастта и състоянието им.  Peace
Иначе Тойота Ярис като размери се води в класа на Пежо 206 и 207, не на 307 (там е Аурис или старата Корола хечбек).

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Очевидно не става въпрос за нови коли, така че  - според възрастта и състоянието им.  Peace
Иначе Тойота Ярис като размери се води в класа на Пежо 206 и 207, не на 307 (там е Аурис или старата Корола хечбек).

По принцип, като придобиваш кола, нейното бъдеще е по-важно, отколкото миналото и...

# 24
  • Мнения: 1 650
защо да не става въпрос за нови коли, и 2 те още могат да се купят
купи това което ти е по сърце, абстрахирай се от това което ти казват и купи това което би искала да караш
колите са като жените - като я видиш трябва да кажеш това е моята, и после да си щаслива с нея Simple Smile
какво се чупело много, тази кола ще се кара 2-3 години, после следващата, за 2 години и наи калпавата ще се счупи 2 пати, перфектната нито веднъж, ще се преживее


# 25
  • Мнения: 200
Мое мнение -Пежото!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 300
Ако не бях влюбена в марката Хонда, щях да избера Тойота Laughing.

# 27
  • Мнения: 233
Тойота Ярис и Пежо 307 не са в един  клас  за сравняване.

Ако искаш добра возия си плащаш и си купуваш Пежо.
Ако искаш дървена возия, спестяваш пари и си купуваш Ярис...

# 28
  • Мнения: 674
Зависи от състоянието и възраста на 2-те коли.
Иначе пежото е по-голямо по-комфортно така че ПЕЖО!!
П.П. Не се чупят чак толкова много...  Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 4 447
ПЕЖО !!!

# 30
  • София
  • Мнения: 1 228
Карам Ярис - невероятно удобна, интелигентна, икономична. Таблото и аз мислех, че ще ме притеснява, не се случи, свикнах точно за 10 минутки. Невероятна кола (след Опел, Нисан и Рено го казвам). Багажникът събира огромната ни количка, отзад слагам двете столчета + още един човек може да седне. Седалките са много удобни. Това, че вози дървено, въобще не е вярно - карала съм/возила съм се в много марки  Peace (е, в Мерцедес Ц или БМВ 7 е друга работа  Simple Smile)

А аз доколкото разбрах става дума за нови коли.
Съвет: всички салони предоставят тест драйв - отиди и покарай. Аз така правих, докато избирах.

При всички случаи, Пежо 307 е друг клас и ще е доооста по - скъпо. И по - широко, особено откъм багажник, разбира се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 447
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

# 32
  • Мнения: 378
Тойота!Пежата много се чупат!
Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 535
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

Ами ако има модела с безключовото палене и е интелигентна  Wink
И аз карам интелигентна японска кола , не е Ярис, и съм супер доволна.
Така че с 2 ръце за японеца. Ако си я вземеш и дизелче с високото ниво на оборудване, много ще те радва ....а возията...изобщо не е дървена, това са някакви митове само  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 428
Пежо 307 по-скоро може да се сравнява с Корола или с Аурис, Яриса е по-малък. Аз карам 307 без никакви проблеми вече 3 год. и не смятам да я сменям скоро Simple Smile На возия, нито Ярис, нито 307 возят добре, така че е все едно коя ще избереш. Ауриса също друса като каруца, но от този клас толкова. 

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Карам новия Ярис, много съм доволна.
По принцип не бих се двоумила между двете, Тойотата според мен е в пъти по-добра.

# 36
  • Мнения: 4 965
Зависи какво искаш - дали малка и бърза кола за градски условия, която е подходяща максимум за 2-ма човека или (в зависимост какво точно Пежо 307 визираш, защото служебното ни е комби и само с него съм наясно) по-голяма кола - смейна.
Ако сравняваш между:
http://auto.dir.bg/modifications-v2.php?modification=250
и
http://toyota.newcar.bg/pic.php?id=20492
бих избрала пИжо-то.
Ако сравняваш:
http://auto.dir.bg/modifications-v2.php?modification=143&variant=1604
и Ярис-а,, може би Тойотата (японското си е японско, докато Пежо-то напоследък го развалиха).

# 37
  • Мнения: 247
Откакто карам Тойота нямам колебания, че това е добрият избор. А в случая просто не може да има дилема - с две ръце подкрепям ярис-а. Peace

# 38
  • Мнения: 4 668
Тойота , разбира се  Peace  Ако е само между тези модели избора . Японско си е все пак .

Имам Пежо 307 и не мога да го понасям  Confused Вечно нещо му се случва / за разликата от другата кола , която е Ауди / .
Много скоро ще го разкарам .

Яриса обаче е тесничък и малък според мен , а и таблото му нещо не ме кефи ...

# 39
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Яриса обаче е тесничък и малък според мен , а и таблото му нещо не ме кефи ...


Никак не е тесен отвътре, мъж ми е висок 195, пък не му е тясно.... newsm78. А какво не му харесвате на това табло, незнам, какво като е в средата, голям зор да погледнеш 10 см по-вдясно  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 668
На мен ми е тясна , сори ... Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 228
Интелигентна? Ти да нямаш някаква Ярис от ново, извънземно поколение?

 Joy Joy Joy
Не съм се изразила добре явно Simple Smile
Имах предвид, че всичко е измислено и премислено до най малкия детайл  Peace За мен това се оказа най - добрата в класа си кола - карала съм и други малки, а на тест драйв доста  Wink.
Подкрепям, че ярисът не е тесен отвътре - точно колкото Опел Астра от 1994 година е широк вътре.
Таблото му е извъртяно към шофьора и вече ми е супер удобно. Там, където е стандартно таблото, имам малка жабка (държа си там мокри кърпички и калъфа за очилата)  Crazy
Паркира се изключително лесно на съвсем малко място.

Разбира се, не сравнявам с коли от по - висок клас - естествено, че те са по - комфортни Simple Smile

# 42
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На мен ми е тясна , сори ... Simple Smile
Pipinka ти май не я ползваш по предназначение, я си признай Laughing

# 43
  • Мнения: 152
Голф 2-ка  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 535

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha

# 45
  • Мнения: 152

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha
ми диагноза ами...  Grinning аз като гледам каква дилема е поставена...то си е за освидетелстване! Mr. Green

# 46
  • Варна
  • Мнения: 535

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha
ми диагноза ами...  Grinning аз като гледам каква дилема е поставена...то си е за освидетелстване! Mr. Green

Е, сега...наистина си е голяма чуденка когато човек е решил да си купи нова кола. Аз като взимах моята, предварително бях решила коя марка модел и оборудване ще е, но въпреки това проверих и как стоят нещата при доста други марки.
Авторката на темата ако се интересува мога да и направя и доста добри други предложения...на лични....и съвсем да я вкарам в размисъл  Joy Но нали това е целта...нова кола не се купува всеки ден  Peace

# 47
  • Мнения: 152
Е, сега...наистина си е голяма чуденка когато човек е решил да си купи нова кола.
Изобщо няма какво да се чудиш! Истината е , че кола и жена не се избират...затваряш си очите и ако имаш късмет, ще си рахат.
И до какъв извод стигат тук? Всеки си хвали колата... а 99,9% от списващите нямат идея от устройство на двигател. И на тези хора ще се доверя когато си купувам кола? Ми , не - благодаря!

# 48
  • Мнения: 1 650
Фиятаджия именно
Взимаш която ти е на сърце, пък после го мислиш
 Joy
искам Dodge Durango !!! -мека езда, мощен, а вече и със 7 инча по-дълаг. Прятелката ми наистина му се наслждава
 Joy

# 49
  • Мнения: 3 425
Тойота-та  Peace

# 50
  • Мнения: 25
Пежо 307 и Тойота Ярис не могат, да се сравняват. От различни класове са просто.

Най-малкият бензинов двигател на Пежо 307 е с обем 1.4 л. с 4 цилиндъра.
А на Ярис бензиновите са два типа: 1.0 л. (3 цилиндъра) и 1.3 л. (4 цилиндъра).

Не виждам място за сравнение. Яриса може, да го сравняваш с Пежо 207.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 757
Повечето отговори май са за Тойота.Аз също си мисля за Тойота Ярис някой ден,но съм чувала,че на японските коли е по-скъпа поддръжката.

# 52
  • Мнения: 5 647
Тойота Ярис. Пежо не бих си взела. Голяма греда е.

# 53
  • Мнения: 4 668
Pipinka ти май не я ползваш по предназначение, я си признай Laughing

Ако ти кажа , че съм малко над 160 см. и малко над 40 кг. съвсем ще ме заподозреш  Mr. Green

Истината е , че просто не обичам малки коли .
Всъщност в момента не карам Ярис , имам Пежо 307 - другият модел за който се колебае авторката / и също не я харесвам  Simple Smile /
Просто си обичам повече другата кола - тя е голяма  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 2 271
Повечето отговори май са за Тойота.Аз също си мисля за Тойота Ярис някой ден,но съм чувала,че на японските коли е по-скъпа поддръжката.
Не е  по-скъпа, отколкото на пежото  Peace

# 55
  • Мнения: 187
Френски автомобил-никога Naughty Я по-добре някоя немска колца.

# 56
  • Мнения: 1 650
yeah Golf III
и ще бъдеш Golf Raiders
Може и опел астра, тип "полицейска"
Авторката е жена
И трябва женска кола
какво я мислите тези поддръжка това са нови коли, нема да ви копат с тях, след 2 години ще ви писне и следващата
Земи си СААБ 9-3 новия, наиш ли колко е готин Simple Smile
Кат опел е, но поне е е най-красивия опел правен някога Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 668
Както казва един мой приятел за СААБ - всички ги хвалят , ама никой не си купува такива .
Скъпи са им частите и горят много  Confused
Мъжът ми имат служебни такива ибуквално са дигнали ръце от тях . Разбира се - чисто нови ги купиха от фирмата им ...

# 58
  • Мнения: 3 459
Пежото  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 384
И аз съм за Пежото.
Ние си купихме 307 Sw и сме страшно доволни.
Много е комфортен,малко харчи,много лесно се кара,въобще нямам забележки.
Не мисля,че се чупи повече от другите коли.

# 60
  • Мнения: 1 650
Аз съм имал СААБ, не чисто нов
Първите 9-5 ци не бяха особено сполучливи
А сегашните са много опелски

Общи условия

Активация на акаунт