Тойота Ярис или Пежо 307

  • 17 564
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 152

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha
ми диагноза ами...  Grinning аз като гледам каква дилема е поставена...то си е за освидетелстване! Mr. Green

# 46
  • Варна
  • Мнения: 535

Това е диагноза....не нормална кола за каране  hahaha
ми диагноза ами...  Grinning аз като гледам каква дилема е поставена...то си е за освидетелстване! Mr. Green

Е, сега...наистина си е голяма чуденка когато човек е решил да си купи нова кола. Аз като взимах моята, предварително бях решила коя марка модел и оборудване ще е, но въпреки това проверих и как стоят нещата при доста други марки.
Авторката на темата ако се интересува мога да и направя и доста добри други предложения...на лични....и съвсем да я вкарам в размисъл  Joy Но нали това е целта...нова кола не се купува всеки ден  Peace

# 47
  • Мнения: 152
Е, сега...наистина си е голяма чуденка когато човек е решил да си купи нова кола.
Изобщо няма какво да се чудиш! Истината е , че кола и жена не се избират...затваряш си очите и ако имаш късмет, ще си рахат.
И до какъв извод стигат тук? Всеки си хвали колата... а 99,9% от списващите нямат идея от устройство на двигател. И на тези хора ще се доверя когато си купувам кола? Ми , не - благодаря!

# 48
  • Мнения: 1 650
Фиятаджия именно
Взимаш която ти е на сърце, пък после го мислиш
 Joy
искам Dodge Durango !!! -мека езда, мощен, а вече и със 7 инча по-дълаг. Прятелката ми наистина му се наслждава
 Joy

# 49
  • Мнения: 3 425
Тойота-та  Peace

# 50
  • Мнения: 25
Пежо 307 и Тойота Ярис не могат, да се сравняват. От различни класове са просто.

Най-малкият бензинов двигател на Пежо 307 е с обем 1.4 л. с 4 цилиндъра.
А на Ярис бензиновите са два типа: 1.0 л. (3 цилиндъра) и 1.3 л. (4 цилиндъра).

Не виждам място за сравнение. Яриса може, да го сравняваш с Пежо 207.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 788
Повечето отговори май са за Тойота.Аз също си мисля за Тойота Ярис някой ден,но съм чувала,че на японските коли е по-скъпа поддръжката.

# 52
  • Мнения: 5 647
Тойота Ярис. Пежо не бих си взела. Голяма греда е.

# 53
  • Мнения: 4 668
Pipinka ти май не я ползваш по предназначение, я си признай Laughing

Ако ти кажа , че съм малко над 160 см. и малко над 40 кг. съвсем ще ме заподозреш  Mr. Green

Истината е , че просто не обичам малки коли .
Всъщност в момента не карам Ярис , имам Пежо 307 - другият модел за който се колебае авторката / и също не я харесвам  Simple Smile /
Просто си обичам повече другата кола - тя е голяма  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 2 271
Повечето отговори май са за Тойота.Аз също си мисля за Тойота Ярис някой ден,но съм чувала,че на японските коли е по-скъпа поддръжката.
Не е  по-скъпа, отколкото на пежото  Peace

# 55
  • Мнения: 187
Френски автомобил-никога Naughty Я по-добре някоя немска колца.

# 56
  • Мнения: 1 650
yeah Golf III
и ще бъдеш Golf Raiders
Може и опел астра, тип "полицейска"
Авторката е жена
И трябва женска кола
какво я мислите тези поддръжка това са нови коли, нема да ви копат с тях, след 2 години ще ви писне и следващата
Земи си СААБ 9-3 новия, наиш ли колко е готин Simple Smile
Кат опел е, но поне е е най-красивия опел правен някога Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 668
Както казва един мой приятел за СААБ - всички ги хвалят , ама никой не си купува такива .
Скъпи са им частите и горят много  Confused
Мъжът ми имат служебни такива ибуквално са дигнали ръце от тях . Разбира се - чисто нови ги купиха от фирмата им ...

# 58
  • Мнения: 3 459
Пежото  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 384
И аз съм за Пежото.
Ние си купихме 307 Sw и сме страшно доволни.
Много е комфортен,малко харчи,много лесно се кара,въобще нямам забележки.
Не мисля,че се чупи повече от другите коли.

Общи условия

Активация на акаунт