Съчетавате ли облеклото си с това на половинката Ви?

  • 11 192
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35
Не,досега не ми е хрумвало да се облечеме някой ден в еднакви цветове например!
Имаме една снимка аз,мъжа ми и двете деца,но всеки с различен цвят дрехи и се майтапихме,че ставаме за рекламни лица на "Benetton"  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 782
От скоро се забелязвам,че питам първо годеника  си какво ще облече, за да мога аз да си избера какво аз да облека Mr. Green, че все като ще излизаме ме обзема една голяма чуденка... Гледам да си подхожда освен стиловете ни и някои от цветовете да си пасват, харесва ми така  Party

# 62
  • Мнения: 880
Не се съобразявам.Но ми харесва като видя някоя такава двойка.При нас няма много възможност за експерименти,понеже той се облича доста еднотипно,а аз не се опитвам да го промяням(дори като му купувам дрехи гледам да са по негов вкус,не по мой).Най-голямото сходство,което се е случвало е примерно да сме и двамата с дънки и черни кожени якета.Иначе аз си се обличам,както си искам,дори и да не си подхождаме стилово.Е,едва ли ще се случи той да е в спортен екип,а аз с официална рокля,чак такива фрапиращи разлики няма Wink

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 21:23 от LaPerla

# 63
  • Мнения: 205
С мъжа ми никога не сме облечени с подобни дрехи-просто стиловете ни са твърде различни

# 64
  • Мнения: 6 624
Не .Понякога се е случвало ,но е било случайно.

# 65
  • Мнения: 946
Е не ама все пак ако той е спортно аз няма да облека балната рокля

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не ! Преди време една двойка ходеха абсолютно еднакви , с еднакви прически и дрехи тя с жълт копринен костюм и той така .  Mr. GreenБяха страшна гледка.  Да плачеш ли,  да се смееш ли.  Crazy Peace

# 67
  • Мнения: 3 423
Днес гледах едно предаване, в което една
модна експертка отричаше партньорската
мода като абсолютно неадекватна, но пък
последвалата анкета показа, че много от
младите хора приветстват показността на
въпросното обличане като демонстрация на
принадлежност един към други, че и любов.
Бекъмови ходели така, Деми Мур и гадже тоже.

# 68
  • Мнения: 36 041
Ако под съчетаване се разбира, когато той е облечен официално, така да съм и аз - тогава отговорът е да.

Иначе - не

 Peace

Бекъмови и Деми Мур и гадже хич не ме интересуват  bowuu

# 69
  • София
  • Мнения: 5 738
Ако под съчетаване се разбира, когато той е облечен официално, така да съм и аз - тогава отговорът е да.

Иначе - не

 Peace

Бекъмови и Деми Мур и гадже хич не ме интересуват  bowuu

 Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 38 674
Когато излизаме заедно, сякаш негласно се съобразяваме.
Понякога даже и гласно - т.е. аз настоявам той да облече нещо определено.
Но не като цвят, по-скоро като тип.
Така или иначе имаме доста подобен вкус за дрехи.
Но всеки си купува неговите.

И на мен ми е смешно да видя примерно някоя мацка с тренч и токчета и до нея - мъжа и с анцунг.

# 71
  • Мнения: 5 622
Когато излизаме заедно, сякаш негласно се съобразяваме.
Понякога даже и гласно - т.е. аз настоявам той да облече нещо определено.
Но не като цвят, по-скоро като тип.
Така или иначе имаме доста подобен вкус за дрехи.
Но всеки си купува неговите.

И на мен ми е смешно да видя примерно някоя мацка с тренч и токчета и до нея - мъжа и с анцунг.

И ние така. А понякога се  питаме кой какво мисли да облича, за да прецени другия какво да сложи(ако няма нещо конкрето на ум )

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами по принцип- не. Но той обикновенно ме пита какво да си облече и аз му подбирам дрехите.

# 73
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Винаги сме облечени различно-просто стиловете са ни различни.По скоро съм в съчетание с дъщеричката си.Може би защото си я обличам по мой вкус.
Миналата година на Хисар почиваха една двойка пенсионери,който ми взеха ума.Обличаха се съвсем сходно,тоновете на дрехите им бяха едни и същи обувките също,освен това бяха просто неразделни и аз ги кръстих МАРТЕНИЦИТЕ. CrazyА ако ви кажа какъв рокенрол танцуваха..........

# 74
  • Мнения: 1 802
Всеки излиза облечен както си иска.

Общи условия

Активация на акаунт